Новини

Відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

27 січня 2016 року під головуванням директора департаменту праці та соціального захисту населення ММР Бондаренка С.М., відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На початку засідання Бондаренко С.М. повідомив, що заборгованість із заробітної плати складала за станом на:   
01.12.2015 – 49 млн. 902,7 тис. грн. на 19 підприємствах;
01.01.2016 – 44 млн. 897,6 тис. грн. на 17 підприємствах;
26.01.2016 – 44 млн. 803,8 тис. грн. на 16 підприємствах.

За станом на 01.01.2016 загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 17 економічно-активних підприємствах міста склала 44897,6 тис.грн. В порівнянні до даних на 01.12.2015 року спостерігається зменшення на 5005,1 тис.грн. (на 10,0 %).

Протягом грудня 2015 року заборгованість у повному обсязі погасило 3 підприємства загальною сумою 620,6 тис.грн., зокрема: міські філії ДП «Миколаївський облавтодор» («Миколаївська ДЕД» - 144,4 тис.грн., «Тернівська  ДЕД» - 232,4 тис.грн., «Варварівська ДЕД» - 243,8 тис.грн.).

Частково погашені борги на 9 підприємствах на загальну суму 4521,8 тис. грн.

Детальніше...

Водохреща

Багата святами зим! ще українці знаходяться під враженням від Нового року та Різдва, а тут Водохреща, або Хрещення Господнє – третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу.

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів діти з обмеженими можливостям дізналися, що в цей день у всіх містах і селах, де є церкви, святять воду. Вважається, що на Водохреща, з опівночі до опівночі, вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні й душевні хвороби. Віддавна в народі, посвячену на Водохреща воду, вважають своєрідним спасінням від багатьох недуг. Її дають пити тяжкохворим, нею освячуються храми, домівки і тварин. Ось тільки загадкою є той факт, що водохрещенська вода не псується, не має запаху і може зберігатися протягом року.

Матусі Купшова Влада, Швеця Сімєона та Шарлая Ярослава побували на службі у церкві і пригостили діток Центру свяченою хрещенською водою, побажали їм успіхів в реабілітації.

Детальніше...

Перша телефонна «гаряча лінія» у цьому році

До структурних підрозділів департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради ще з перших робочих днів 2016 року надходили телефонні дзвінки стосовно різних сторін життєдіяльності громадян. Директор департаменту Бондаренко С.М. всередині місяця підписав доручення про проведення щомісяця телефонних «гарячих ліній». Оголошення було опубліковано у газеті «Вечерний Николаев», на Інтернет-порталі Миколаївської міської ради та на сайті департаменту. Сьогодні у всіх структурних підрозділах проведені телефонні «гарячі лінії» , під час яких спеціалісти відповіли на най насущні питання. Наприклад, громадян, що мешкають у Корабельному районі, цікавили питання надання соціальних послуг одинокопроживаючим громадянам. Вони отримали детальне роз’яснення та запрошення навідатись до відділення міського територіального центру. Більше 20 мешканців Заводського району звернулись до спеціаліста управління соціальних виплат і компенсацій. Відповідали на питання і у всіх інших підрозділах департаменту.

Допомагаємо людям

У зв’язку з погіршенням погодних умов пункти гарячого харчування та видачі теплого одягу і взуття, які були відкриті в структурних підрозділах міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з 31 грудня 2015 року перейшли з 17 січня 2016 року на цілодобовий режим роботи, з чергуванням відповідальних фахівців міського територіального центру. За допомогою у неділю. звернулось 8 осіб, яким надано гаряче харчування та видано 26 одиниць одягу.

З 14.00 годин 17 січня силами працівників міського територіального організовано цілодобове чергування на автовокзалі «Миколаїв» і міському залізничному вокзалі. У пункті, який розташований у приміщенні   автовокзалу, за цей час надано гаряче харчування у вигляді чаю, печива, вермішелі швидкого приготування та картопляного пюре 35 особам. У пункті, який розташований на залізничному вокзалі, такі послуги надані 8 особам.

 У відділеннях соціальної допомоги вдома міського територіального центру знаходиться 1709 осіб, з них 317 мешкають у приватних будинках. 17 січня біля приміщень 52 мешканців проведені роботи по прибиранню снігу. Зранку 18 січня соціальні працівники вийшли на місця мешкання підопічних для проведення робіт по прибиранню снігу та закупівлі продуктів харчування. Чергування у пунктах та допомога громадянам на вокзалах триває.

Святкування Старого Нового року

Тихо-тихо, нечутними кроками до нас приходить свято. Улюблене, загадкове, довгождане – Старий Новий рік. Ми всі його чекаємо і кожного разу пов’язуємо з ним події і сподівання, і віримо в те, що мрії здійсняться.

Ось і в міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів завітав Старий Новий рік. Новорічна пригода, якою розпочалося свято, заінтригувала усіх своєю таємничістю і бурхливістю розгортання подій.  Усіх присутніх урочисто вітали Санта Клаус та місіс Клаус. Наші діточки залюбки грали з ними у цікаві ігри, вікторини, відгадували зимові загадки.

Особливо потішили дітей солодкі подарунки надані громадською організацією «Перлина» iven компанія «Суперсвято». Свято додало гарного настрою не тільки учасникам, а й усім присутнім.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація