Новини

Зустріч з ветеранами

За ініціативи міського голови Олександра Сєнкевича у травні місяці було прийнято рішення про проведення виїзних прийомів представників міської влади з ветеранами у приміщеннях, де може зібратися велика кількість мешканців Миколаєва поважного віку. Перша така зустріч відбулась у приміщенні міської ради ветеранів, на яку були запрошені керівники ветеранських організацій міста. Вчора зустріч активу Ради ветеранів війни та праці Заводського району з представниками влади відбулась в адміністрації Заводського району. У зустрічі взяли участь голова адміністрації Заводського району  Карцев В.М., директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М., начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської міської ради Кащенюк В.Л., представники міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), управління Пенсійного фонду України Заводського району. У залі зібралися більше 100 ветеранів із 29 ветеранських організацій району. Кількість питань, які цікавили громадян  показала доцільність такої зустрічі. Бондаренко С.М. відповів на більш ніж 20 питань, які стосуються санаторно-курортного лікування, нарахування субсидій, переплати кошти переплачені за житлово-комунальні послуги, виплати пільг, питань надання допомог переселенцям та учасникам анти терористичної операції. Представники влади ознайомили ветеранів з нововведеннями в нормативно-правовій базі, перспективах розвитку транспортної інфраструктури міста, перспективою відкриття відділень денного перебування для громадян похилого віку, інвалідів. Подібні зустрічі планується провести в серпні та жовтні у Заводському районі.

Детальніше...

Матеріальна допомога окремим категоріям громадян.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2011 року № 158 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання одноразової матеріальної допомоги інвалідам та непрацюючим малозабезпеченим особам» у департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради діє комісія, до складу якої входять представники районних управлінь соціальних виплат і компенсацій. Згідно цього порядку проведено чергове засідання комісії під головуванням директора департаменту Бондаренка С.М. Розглянуті підготовлені в установленому порядку заяви громадян та відповідні документи. Комісія, вивчив конкретні обставини, що склались у сім’ях, прийняла рішення про надання матеріальної допомоги 13 особам, які мають відповідні статуси. Станом на 01.06.2016 року розглянуто 116 заяв, надана матеріальна допомога 62 малозабезпеченим особам на суму 33882 грн. та 12 особам з інвалідністю на суму 6528 грн.   

Продовжується інформування населення

Вчора проведені телефонні «гарячі лінії», у яких прийняли участь спеціалісти  структурних підрозділів міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), районних управлінь соціальних виплат і компенсацій, а також працівники центру реінтеграції бездомних громадян та міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Зважаючи, що значна частина заявників, які потребують соціальної допомоги, мають можливість отримати відповіді на питання щодня, прийнята невелика кількість дзвінків. Адже, за дорученням директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренка С.М. у структурних підрозділах департаменту вже не перший місяць діють постійні «гарячі лінії» з найактуальніших питань. Так, щодня лише до територіального центру Заводського району поступає більше 100 дзвінків з питань отримання повідомлень про оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги. Крім того, мешканці міста телефонують до районних управлінь соціальних виплат і компенсацій на постійні «гарячі лінії» з питань отримання пільг на житлово-комунальні послуги громадянами, які мають статуси учасника війни, дитини війни, багатодітної сім’ї з урахуванням сукупного доходу сім’ї. Для надання інформаційно-консультативної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей миколаївці також дзвонять до відповідних структурних підрозділів департаменту. Таким чином, кожного дня спеціалісти  надають не менш тисячі відповідей. 

Готуємось до опалювального періоду

Вчора проведена розширена нарада за участю представників департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та працівників житлово-комунальних підприємств міста, підприємств-надавачів послуг для узгодження дій стосовно роботи по подальшому оформленню та наданню населенню субсидій на житлово-комунальні послуги. Як зазначили під час наради керівники департаментів Бондаренко С.М. та Гайдаржи В.В., злагоджені дії в цьому напрямку вкрай необхідні, особливо для призначення субсидій на зимовий період поточного року. У заході прийняли участь більше 60 осіб, наступна нарада запланована у найближчий час.

«Про стан виробничого травматизму та атестації робочих місць зі шкідливими та важкими умовами праці на підприємствах, в установах, організаціях м. Миколаєва станом на 01.06. 2016 рік».

Станом на 01.06.2016  у місті під час виконання трудових обов’язків внаслідок допущених порушень вимог безпеки праці, трапилося 15 нещасних випадків, які   відбулися на підприємствах:
Центрального району:
-  Миколаївський обласний центр екстреної
   медичної допомоги  та медицини катастроф – 1 нещасний випадок;
-  Головне управління Державного казначейства
   України у Миколаївській області – 1 нещасний випадок;
-  КП «Експлутаційне лінійне управління Автодоріг» - 1 нещасний випадок;
-  Філія «Південий племконецентр»
   ДП «Конярство України» - 1 нещасний випадок;

Корабельного району:
-  ТОВ «Миколаївський глиноземний завод» - 1 нещасний випадок;

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація