Новини

Місто має бути зручним для всіх городян

 З метою підготовки проекту міської Комплексної  програми вирішення проблем осіб з обмеженими фізичними можливостями на 2016-2018 роки  створена робоча група  з розробки зазначеної програми. Перше засідання  під головуванням директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренка С.М. проведено за участю представників департаментів, управлінь, служб Миколаївської міської ради, громадських організацій. Директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг Самерханова Л.І., член Миколаївської обласної громадської  організації «Ліга інвалідів»  «Перемогти себе» Віноградова О.О. та позаштатний   помічник міського голови з питань вирішення проблем громадян з особливими потребами Довгих О.О. надали пропозиції щодо  включення до Програми конкретних заходів для створення однакових можливостей  для  реалізації життєвих потреб, здібностей, творчого потенціалу людей з   інвалідністю.  На засіданні обговорені  пріоритетні напрямки Програми – правовий та соціальний ,  освітній та комунальний, культурний та медичний

Інформаційний захід

Інформаційний захід  «Пільги, субсидії для багатодітних родин»  проведений у приміщенні адміністрації  Заводського району. Для участі  були запрошені представники сімей, де виховуються 4 та більше  дітей. Таких у залі було 25 осіб. Перед ними виступили представники  деяких    підрозділів Миколаївської міської ради, в тому числі Шарко Г.М.та Яценко В.В. -  начальники відділів управління соціальних виплат  і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення. Були надані пояснення щодо змін  у законодавчих актах стосовно пільг з урахуванням сукупного доходу, пільгового проїзду у міському та приміському транспорті,  державних допомог, субсидій на житлово-комунальні послуги.   Жвава та ділова розмова, що велась майже дві години, завершилась роздачею  55 буклетів відповідної тематики.

Відбулося чергове заняття Громадського університету правових знань на тему: «Колективний договір: нове в законодавстві, пропозиції та недоліки при укладання».

   16 березня 2013 року в Миколаївській обласній раді профспілок спільно з відділенням НСПП у Миколаївській області відбулося чергове заняття Громадського університету правових знань на тему: «Колективний договір: нове в законодавстві, пропозиції та недоліки при укладанні».

У заході взяли участь голови, юристи та фахівці з колдоговірних питань обласних профспілкових організацій.
 Від органів місцевого самоврядування у зустрічі прийняла участь головний спеціаліст відділу трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Решетнікова Інна Юріївна.  

Відкрили заняття заступник голови обласної ради профспілок Онищенко Любов Миколаївна та начальник відділення НСПП  у  Миколаївській  області Євченко Оксана Олегівна.     

Головний спеціаліст відділу з соціально-економічних питань облпрофради      Баришевська Марина Анатоліївна зупинилась на основних завданнях колдоговірної кампанії, висвітлила основні вимоги закону України «Про колективні договори  і угоди».

Детальніше...

Мистецтво говорити

 

У свій час ще Платон казав, що “красномовство належить до тих мистецтв, які усе здійснюють і усього досягають словом... Адже воно зібрало й тримає у своїх руках, можна сказати, сили усіх мистецтв!”

Ораторське мистецтво, ораторська майстерність, публічні виступи.

Ці слова наводять жах на багатьох людей. А якщо не жах, то тремтіння в ногах, забування слів, шалене серцебиття. Ви і самі зможете продовжити цей ряд. Але за цими “страшними” речами ховаються великі можливості. І якщо ви бажаєте цими можливостями скористатися, то з хвилюванням та страхом необхідно знайти спільну мову. Саме для подолання таких страхів та оволодіння навиками ораторства до  відділення  соціально – побутової адаптації Інгульського (Ленінського) району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради завітала ведучий тренер  «Школи оратора»  -  Юлія Вікол з майстер- класом «Вміння поводити себе на публіці». В ході декількох годин заняття учасники отримали ряд діючих інструментів та порад, дізналися про секрети успішного виступу, про способи боротьби зі страхом перед виступом,  про способи правильного формулювання думок та їх озвучування перед аудиторією, про застосування емоцій в ході виступу та ще багато цікавинок. По закінченню заняття всі отримали певний багаж вмінь та навичок щодо оволодіння ораторським мистецтвом, розкрили в собі певні риси мистецтва красномовства, а також  завдання для наступної зустрічі.

Детальніше...

Вручений сертифікат вдячності

Пенсіонери  Центрального району міста  з великим задоволенням відвідують  різноманітні заходи, що проводяться працівниками міського територіального центру. У відділенні територіального центру Центрального району, що розташовано за адресою вул.Шевченко,19, на шести факультетах  «Університету третього віку» навчаються   більше ста жінок та чоловіків старшого віку. А ще два факультети  - «Иноземної мови» і «Основи комп»ютерних знань» розмістилися у приміщенні Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім..О.Гмирьова

Три роки тому був заключний договір про співпрацю між бібліотекою та міським територіальним центром. І вже третій навчальний рік  співробітники Регіонального тренінгового центру  ( керівник Моісеїєва Н.В.) та Ресурсного центру «Вікно в Америку» (керівник Сидоренко Л.Л.) на волонтерських засадах  дають людям  літнього  віку нові знання. В  березні чергова група із 16 слухачів закінчила  курс навчання з англійської мови. І на першому занятті з новою групою директор бібліотеки Агарова В.В.  передала директору міського територіального центру (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Самерхановій Л.І. «Сертифікат вдячності за багаторічну плідну співпрацю та збереження довготривалих партнерських стосунків».До речи , середній вік слухачів цих факультетів - 65 років, а  їх знання викладачі оцінюють на «відмінно».

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація