Новини

Желаем всем добра!

Этот прекрасный уголок города хорошо знаком очень многим николаевцам. Более 100 лет назад в отдаленном уголке поселения поставили кирпичный завод. Работал он столетия, но со временем здание стало не востребованным. И только 16 лет назад его стали обживать люди старшего поколения, которые в силу разных жизненных ситуаций оказались одинокими. 

Сейчас здесь одной семьей проживают 40 пенсионеров. Но вот одинокими их назвать нельзя. И в будни, и особенно в праздничные дни, гостеприимно открываются двери приюта для людей пожилого возраста и инвалидов. Вот и нынче, в канун новогодних и рождественских праздников, навестить их приходят волонтеры и благотворители, депутаты и представители городской власти, члены национальных обществ и частные лица, студенты и школьники.

Детальніше...

В зимовий день - хороший настрій.

У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради почалася низка новорічних заходів.

Спільно з працівниками бібліотеки-філії № 3 ЦБС для дорослих для підопічних відділення та читачів бібліотеки проведений новорічний калейдоскоп «Свято зими». Захід проводився у рамках клубу «У колі друзів». Працівники бібліотеки розповіли про традиції святкування нового року, про гороскоп на 2018 рік – рік собаки, а слухачі «Літературно – музичного» факультету «Університету третього віку» розважали присутніх піснями та гуморесками.

Детальніше...

ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО БЛАГОДІЙНОЇ АКЦІЇ

З метою надання фінансової підтримки постраждалим особам і внутрішньо переміщеним особам, які опинились у складних життєвих обставинах, з 2014 по 2017 роки одноразову грошову допомогу отримали громадяни зазначених категорій на загальну суму 10,5 млн.грн.

В рамках благодійної акції Міністерство соціальної політики України надає реквізити рахунків для зарахування благодійних внесків від фізичних і юридичних осіб для підтримки таких громадян.

Для зарахування коштів у національній валюті:
Міністерство соціальної політики України,
ЄДРПОУ – 37567866,
р/р 31252301178737 у державній казначейській службі України, м.Київ,
МФО 820172.

Для зарахування коштів у євро та долах США:
Міністерство соціальної політики України,
ЄДРПОУ – 37567866,
р/р 25302020054709 в АТ «Укрексімбанк», м.Київ,
МФО 322313.

Незабаром Новий рік

Незабаром Новий рік – свято для дітей і дорослих. А яке ж свято без новорічної красуні-ялинки!

Сьогодні ми маємо дуже великий вибір ялинкових прикрас. Вони гарні,блискучі та різноманітні. Але малюкам так би хотілося побачити на ялинці персонажів своїх улюблених казок, мультфільмів – зайчика з вовком чи сніговичка, ведмедика або кумедну собачку.

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік–Сємицвєтік» діти групи соціальної реабілітації разом зі своїм вчителем-реабілітологом Світланою Олександрівною Довженко та асистентом вчителя-реабілітолога Тетяною Володимирівною Доценко власноруч виготовили ялинкові прикраси в техніці орігамі та перетворили новорічне деревце на справжнє диво! Малюки дуже раділи процесу перетворення звичайного паперового квадрата в оригінальну фігурку,яка вражає своєю красою.

Детальніше...

Вартові правової підтримки

У листопаді поточного року в рамках реалізації національного проекту "Я МАЮ ПРАВО!", метою якого є об’єднання ресурсів органів влади між собою та громадськими організаціями заради підвищення рівня правової культури та правової інформованості громадян, зокрема вразливих груп населення, Головне територіальне управління юстиції, департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, громадська організація «Незалежна соціальна адвокація та правозахист», районна організація інвалідів Корабельного району підписали угоду «Про співпрацю». Підписанти даної угоди взяли на себе практичні обов’язки і зробили крок, який буде реально віддзеркалювати побудований партнерський алгоритм і буде слугувати наданню правової підтримки та врегулювання конфліктів. 

Вперше державна структура в Миколаєві об’єднала зусилля з громадським органом, для того, щоб громада конкретного району мала доступ до надання правової підтримки та врегулювання конфліктів.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація