Новини

Інформація від наших партнерів.Міжнародний проект з соціальної адаптації до цивільного життя

     Міжнародний проект з соціальної адаптації до цивільного життя Розвиток суспільства – річ непередбачувана. Іноді трапляються ситуації, коли люди з солідним воєнним досвідом змушені повернутися до цивільного життя. Україна не стала винятком. Саме тому наші військовослужбовці є учасниками програми «Україна-НАТО». На Миколаївщині вона працює вже близько десяти років. Складовою частиною величезної міжнародної програми є проект з перепідготовки та соціальної адаптації до цивільного життя військовослужбовців, які, за рядом обставин, звільняються із лав Збройних Сил України «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям ЗСУ». 20 березня 2019 року в м. Южноукраїнськ урочисто відкриті безкоштовні курси з підготовки персоналу охоронного бізнесу в рамках реалізації проекту «Україна – НАТО».

Детальніше...

Про призначення пенсій

У відділенні соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було організовано та проведено зустріч соціальних робітників із заступником начальника відділу обслуговування громадян ПФУ Корабельного району Підхамутною Наталею Олександрівною на тему «Підвищення пенсій з 01.03.2019 року. Порядок призначення». Присутні мали змогу поспілкуватися з Наталею Олександрівною, отримати змістовні відповіді на виникаючі питання. Щиро дякуємо за цікаву та пізнавальну зустріч.

Відбулося чергове заняття Громадського університету правових знань

    20 березня 2019 року в Миколаївській обласній раді профспілок, під головуванням заступника голови Онищенко Любові Миколаївни, відбулося чергове заняття Громадського університету правових знань на тему «Укладання та виконання колективних договорів. Можливості встановлення у колективних договорах преференцій для членів профспілки». У заході взяли участь: профспілковий актив, голови обласних галузевих організацій та первинних профспілкових організацій галузей культури, торгівлі, культури, освіти, збройних сил, АПК, шляхового господарства, державних установ та інші. Від органів місцевого самоврядування у зустрічі прийняла участь головний спеціаліст відділу з питань регулювання трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Решетнікова Інна Юріївна.

Детальніше...

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

     Постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 № 1172) затверджено нові зразки посвідчень. Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» передбачено, що  постраждалі громадяни, віднесені  до категорії 1, та діти з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана Чорнобильською катастрофою, мають право на безплатне забезпечення санаторно-курортними путівками чи одержання за їх бажанням грошової компенсації замість путівки. Більш детальніша інформація в рубриці "Учасникам АТО та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян".

Є плани на подальше

     У нараді з питань соціального захисту людей з інвалідністю взяли участь представники громадських організацій міста та області, що співпрацюють в цьому напрямку з департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Одне з важливих питань, що турбує – організація літнього оздоровчого сезону. Жваво та зацікавлено були обговорені пропозиції щодо проведення також щорічної олімпіади Миколаївської області серед людей з вадами здоров’я, яка проводиться зазвичай наприкінці літа у комунальному закладі «Дельфін».

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація