Новини

«Свято віри, надії, любові»

До Міжнародного дня людей з інвалідністю у міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» відбулося Свято віри, надії, любові в рамках акції милосердя «Добро у твоїх руках». Мета заходу – привернути увагу суспільства до проблем та потреб дітей з інвалідністю, показати їхні досягнення та можливості.

У святі брали участь друзі Центру: Володимир Криленко – перший заступник міського голови, Сергій Василенко – директор департаменту соціального захисту населення, В’ячеслав Карцев – депутат Миколаївської міської ради, Олександр Мєдвєдєв – благодійник Центру, Владислав Чайка – благодійник Центру, Валентина Ткаченко – керівник Обласного фонду «Доброта та Довіра», Олена Панкова – заступник з навчально-виховної роботи Будинку дитячої творчості Заводського району, Олександр Сичов – Заслужений артист України, арт-волонтер Центру, учні 9-А класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №20.

Детальніше...

Добро заради майбутнього

27 листопада Україна офіційно стала учасницею Всесвітнього благодійного руху «Щедрий вівторок». Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей влаштовують акції на користь громадян, які потребують допомоги, та закликають інших зробити такі ж добрі справи. 

У Миколаєві – люди добрі та чуйні! Цей факт не потребує доказів, адже багато миколаївців допомагають своїм сусідам, колегам, оточуючим, не байдуже відносяться до чужої біди. Не буду перелічувати назви офіційних акцій, що проводяться у місті та започатковані волонтерами і благодійними організаціями.

Лише декілька прикладів.

Детальніше...

Цікава зустріч з лектором-волонтером Суслоновою І.Г.

Слухачі «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з нетерпінням чекають зустрічі з цікавими людьми. Так, сьогодні до нас завітала лектор-волонтер Суслонова Інна Георгіївна. 

Всі присутні з цікавістю слухали розповідь Суслонової І.Г. про життя та творчість письменника Бабеля І.Е., який народився в м.Одеса (13.07.1894-27.01.1940рр.) і деякий час сім’я проживала у м.Миколаєві.

Детальніше...

Міжрегіональна зустріч у м.Одеса

Заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Харитонова О.О. взяла участь у нараді, яка відбулась 22 листопада у м.Одеса. Тема наради – «Міжрегіональна зустріч представників органів соціального захисту населення щодо удосконалення практики реалізації норм законодавства України що регулюють забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб».

Ціллю заходу є обмін досвідом між учасниками про поточні позитивні та негативні практики з питань реалізації права внутрішньо переміщених осіб на соціальне забезпечення. та обговорення вдосконалення правозастосовної практики, застережень неоднакового застосування правових норм, пошук та розробка механізмів подолання колізій та пробілів в законодавстві.

Детальніше...

Історія Корабельного краю

Кожна  свідома людина має знати свою історію, історію рідного краю та видатних постатей. Пізнавати щось нове про місцевість та мешканців, особливо коли знаєш вулиці, будинки та парки, відслідковувати події в часі,  передавати ці знання своїм нащадкам завжди було цікавим.

Вже традиційними стали зустрічі у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру  соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з цікавими людьми. Цього разу до нас завітали представники бібліотеки-філії №18 для дорослих Мердух Л.З., Романаускене Н.В. та лектор-волонтер  Андрейченко А.В. з  лекцією-відеопоказом  «Історія Богоявленського парку» та фонтану.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація