Новини

Народні депутати зустрілися з миколаївцями

Сьогодні у Миколаєві перебували члени Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Каплін Сергій Миколайович і Королевська Наталія Юріївна. Вони відвідали ряд соціальних об’єктів, в тому числі структурні підрозділи департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради - управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району та відділень Інгульського та Центрального районів міського територіального центру. Ознайомившись з роботою соціальних установ, народні депутати дали високу оцінку діяльності колективів, які опікуються найбільш вразливими верствами населення. 

Під час зустрічі з поважними гостями мешканці міста наголосили на питаннях, які турбують пересічних громадян. Мова йшла про надання субсидій, медичну реформу, пенсії, монетизацію пільг на проїзд.

Детальніше...

Літній відпочинок та аеробіка для підопічних

Літня пора кличе всіх, хто бажає покращити своє здоров’я та самопочуття, на природу, у подорожі та екскурсії. Підопічні відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради активно проводять літній оздоровчій сезон. Наразі актуальні поїздки вихідного дня на море - «Порт Південний», «Залізний порт», оздоровчі «вояжі» на йодовані солоні озера Херсонщини з купанням у Дніпрі, прогулянки до лісу та річки. 

Заняття спортом – це самий дієвий спосіб підтримки фізичного здоров’я та активності. Кожного ранку протягом тижня підопічні відділення під музику з задоволенням виконують танцювальні рухи на заняттях з аеробіки з використанням обручу, палиць та стільців. Керує заняттями та проводить їх фахівець із соціальної роботи Тимонова С.П. Доповнюють заняття для покращення здоров’я та самопочуття також дихальні вправи, які проводить фахівець із соціальної роботи Горошко Н.А. Після вправ підопічні запрошуються на кисневий коктейль та трав’яний чай, обмінюються емоціями та новинами.

Детальніше...

Свято солодке та пам’ятне

Вчора у світі відзначався - Міжнародний день шоколаду. І студенти «Університету третього віку» Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради вирушили на екскурсію до відкритої у нашому місті студії шоколаду «Пан шоколатьє».

Професійний шоколатьє Микола запропонував переглянути фільм про історію створення шоколаду. Навіть наші наймудріші студентки Зоя Корніївна і Валентина Романівна, яким вже під 90 років, з великою цікавістю прослухали лекцію і були здивовані тим, що шоколад першими відкрили ацтеки півтори тисячі років до нашої ери, а в сьомому столітті нашої ери індіанці племені Майя молилися богу какао, пили священний напій.

Детальніше...

Прогулянка до музею…

Підопічні відділення денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради завітали до музею ім. В.В.Верещагіна на перегляд художнього фільму «Єффі Грей». Дивитися фільм було дуже цікаво, співпереживаючи героїні. Сюжет фільму - автобіографічний: молода дівчина Еффі з збіднілої шотландської сім'ї виходить заміж за багатого англійського письменника, критика і поета Джона Раскіна і переїжджає з глибинки в великий сімейний будинок свого чоловіка. Вона сподівається на щастя, любов ... Але на жаль, у чоловіка зовсім інше на думці, він повністю занурений у свою роботу і в нього зовсім не має часу на свою молоду дружину. Ми радимо подивитися цей фільм усім зацікавленим, щоб дізнатися кого взяла собі в союзники бідна дівчина в боротьбі за своє щастя і яким чином вирішиться її проблема. Під час перегляду фільму під звуки чарівної музики автори чудово розкрили найпривабливіші краєвиди Шотландії та річки Венеції. 

Детальніше...

Робоча зустріч

Сьогодні у малій залі міськвиконкому відбулась робоча зустріч міського голови Олександра Сєнкевича з головами громадських організації ветеранів міста. У діловій обстановці присутні висловили свої судженні щодо актуальних питань, вирішення яких дуже нагальне для громади.

Свої міркування щодо пільгового проїзду та монетизації цієї пільги, транспортної доступності до віддалених мікрорайонах міста висловили заступник міського голови Володимир Криленко, директор департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко, голова міської організації воїнів-афганців, представники ветеранських організацій АТО. Міський голова повідомив про заплановані заходи щодо вирішення цих питань.

Під час обговорення пропозицій щодо проведення загальноміських заходів міським головою були надані доручення, підсумки виконання яких будуть обговорені під час наступної зустрічі.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація