Новини

Чарівний світ орігамі

Діти з обмеженими можливостями здоров’я в силу своїх особливостей

сприймають світ яскравіше, емоційніше, ніж їх здорові однолітки. Тому педагоги та психологи наполегливо рекомендують батькам займатися художньою творчістю разом зі своїми дітьми. Адже дитяча творчість - це унікальне явище. Це розвиток не лише дрібної моторики, терпіння і художнього смаку. Створюючи поробки своїми руками, діти пізнають світ і самих себе, намагаються спілкуватися з нами, знайти зв’язок з навколишнім світом.

У міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю розвитку творчих здібностей дітей приділяється особлива увага. Крім традиційних форм корекційної роботи, у групі соціальної реабілітації проводяться заняття у техніці орігамі. Під час роботи діти захоплюються незвичайною дією, коли паперові квадратики перетворюються в оригінальні фігурки. Шляхом послідовного складання паперу вони отримують модель, яка вражає своєю красою. Цей процес нагадує фокус, маленьку виставу, що завжди викликає радісне здивування. У дітей виникає бажання показати комусь це диво, скласти щось іще. Ось чому після занять у Центрі діти охоче дарують свої вироби близьким та друзям.

Детальніше...

Молоді душею

Сьогодні, 17 травня, відкрився Всеукраїнський фестиваль «Рух продовжує молодість» для людей поважного віку, що є одним із етапів Європейського фестивалю «Life is Beautiful». Організаторами є кафедра соціальної роботи Миколаївського національного університету ім.В.О.Сухомлинського, громадська організація «Освітній центр «Університет третього віку», управління з питань культури та культурної спадщини Миколаївської міської ради, управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міської ради, територіальний центр соціального обслуговування, Миколаївський коледж культури і мистецтв. 

Учасниками фестивалю стали люди поважного віку об’єднані жагою до творчого самовираження. Громадські об’єднання по роботі з людьми поважного віку з різних міст України вже не вперше приймають участь у подібних заходах.

Детальніше...

Зустріч до Дня матері та родини

Кожного року, у травні місяці, ми відзначаємо Міжнародний день матері та родини. І цього разу працівники відділення денного перебування Корабельного району міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради запросили слухачів на тематичну програму під назвою «Рідня, моя рідня». 

До цієї одвічної та багатогранної теми звертаються митці та поети, художники та скульптори. Бо величний образ матері, її самопожертва та турбота, ніжність та добро прославлені у віках. Наші учасники художньої самодіяльності підготували творчі музичні виступи та з задоволенням слухали юні дарування, що завітали сьогодні до нас з дитячої школи мистецтв № 2.

Детальніше...

Розповідаємо про призначення субсидій

Департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради розпочата широка інформаційна компанія по роз’ясненню змін у призначенні громадянам субсидій на житлово-комунальні послуги у наступний період. Розробляються буклети та листівки, проводиться технавчання для працівників всіх підрозділів департаменту. Для більш детального розтлумачення деяких положень плануються виступи представників департаменту у засобах масової інформації. 

Декілька днів тому Бондаренко С.М. та Чорна І.І. провели зустріч з журналістами у прес-центрі міськвиконкому. Матеріали були оприлюднені через місцеві телеканали, у газетах. Вчора до управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району завітали кореспонденти Всеукраїнського християнського телеканалу «Надія» з питаннями щодо оформлення субсидій громадянам міста. Виконуючий обов`язки начальника управління Бєсєдіна Н.А. та начальник відділу соціальних виплат Боброва О.В. розповіли про зміни в призначенні субсидії, які набрали чинності з 1 травня 2018 року.

Робота по роз’ясненню змін триває.

Звичайний день з нотками романсу

Завдяки волонтерам, життя в «Університеті третього віку» при відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради становиться колоритним, кожен день становиться особливим.

Сьогоднішній день залишиться в пам’яті підопічних, як День романсу. Волонтери, члени хору ветеранів при обласному Палаці культури Нестеренко Т.М. та Поплюжна Н.І. підготували чудову ліричну програму «Весняний настрій», де звучали відомі романси. Найулюбленіші твори слухачі співали разом з артистами. Бабіна Н.І., член літературного об’єднання «Стапель», допомогла артистам зробити вечір відпочинку незабутнім.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація