4 3 21 2 1 8 11 17 33

4

3

21

2

1

8

11

17

33

Шановні мешканці міста Миколаєва!

Усім бажаючим евакуюватися з міста через кордон, надаємо форму анкетування, яку необхідно заповнити за посиланням:

Допомагай відповідально: День екологічного боргу в гуманітарному ЕКОпункті "Добра кухня"

 

До Дня екологічного боргу, який щороку відзначають 22 серпня, найбільший екорух країни "Let`s do it Ukraine" показав як вони поєднують гуманітарну допомогу та екологічність.

18 серпня 2023 року відбувся прес-тур до екологічно відповідального пункту приготування та видачі гарячих обідів для українців, постраждалих від війни та внутрішньо-переміщених осіб – "Добра кухня" у Миколаєві.

"Для нас, як для найбільшого екоруху України Let`s do it Ukraine, дуже важливо, аби гуманітарні місії не лише допомагали людям, а ще й довкіллю. День екологічного боргу означає, що людство стало завдавати шкоди навколишньому середовищу більше, ніж Земля може відновити за рік. На "Добрій кухні" ми завжди наголошуємо на тому, щоб кожна людина приходила до пункту видачі зі своєю тарою або роздаємо порційні обіди в пакованні, яке можна помити та здати на переробку. Таким чином прагнемо зменшити шкоду довкіллю. Екологічно відповідально до Перемоги!" - зазначила координаторка міжнародного гуманітарного проєкту "Let's do it Ukraine SOS" Юлія Мархель.

Під час заходу кожен з учасників міг особисто стати волонтером благодійної кухні, роздати обіди для жителів постраждалих районів Миколаївщини на гуманітарному хабі Let`s do it Ukraine SOS. Після цього мобільна волонтерська бригада виїхала у село Луч, що на Миколаївщині. Протягом останніх 10 місяців це селище обстрілювали ледь не кожного дня та знищили близько 80% цивільної інфраструктури. Тож, підтримка та допомога людям у цій місцевості зараз важлива, як ніколи.

Проєкт відбувається за підтримки PepsiCo Foundation в рамках міжнародної програми харчової безпеки "Food for Good".

"Такі проєкти, як "Добра кухня" показують, що українці готові допомагати один одному навіть у найскладніші ситуації. У компанії PepsiCo розділяють цінності підтримки та єднання. Миколаївщина сьогодні і справді демонструє силу, мужність і незламність, і для нас важливо підтримати українців у цьому регіоні доступом до якісної гарячої їжі" - наголосида керівниця відділу корпоративних комунікацій PepsiCo Україна Аліна Матківська.

Загалом протягом серпня-листопада 2023 року команда "Доброї кухні" у Миколаєві планує приготувати і роздати 17 500 гарячих обідів та залучити понад 70 волонтерів.

Дізнавайтесь більше в новинах на сайті letsdoitukraine.org

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

                                                                                                                                                                    12.04.24 8

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці, надання соціальних послуг та сімейної політики інформує

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація