4 3 21 2 1 8 11 17 33

4

3

21

2

1

8

11

17

33

Шановні мешканці міста Миколаєва!

Усім бажаючим евакуюватися з міста через кордон, надаємо форму анкетування, яку необхідно заповнити за посиланням:

«Відбулося засідання «круглого столу» на тему: «28 квітня Всесвітній День охорони праці» під девізом: «Безпечне та здорове робоче середовище - основний принцип і основне право у світі праці»

 

 21 квітня 2023 року в актовій залі Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв,  проспект Богоявленський, 55-Е за ініціативою департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося засідання «круглого столу» до Дня охорони праці у м. Миколаєві під девізом «Безпечне та здорове робоче середовище - основний принцип і основне право у світі праці».

У засіданні прийняли участь: головний спеціаліст відділу розслідування, аналізу, обліку виробничого травматизму та аварій Південного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці – Бешевець М.І., начальник управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного Фонду України в Миколаївській області – Степанюк Є.Д., начальник відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного Фонду України в Миколаївській області - Черкасов І.А., головний спеціаліст відділу з питань праці  управління праці, надання соціальних послуг та сімейної політики департаменту праці та соціального  захисту населення Миколаївської міської ради – Михайленко В.В., керівники та фахівці з охорони праці та уповноважені представники трудових колективів підприємств, установ та організацій міста.

 Зі вступним словом виступив головний спеціаліст відділу з питань праці  управління праці, надання соціальних послуг та сімейної політики департаменту праці та соціального  захисту населення Миколаївської міської ради – Михайленко В.В., який ознайомив учасників «круглого столу» з планом заходів щодо відзначення Дня охорони праці. Станом на 01.04.2023  року у місті під час виконання трудових обов’язків відбулося 10 нещасних випадків, з них 2 групові випадки,  1 з яких зі  смертельним наслідком (всього постраждало 9 осіб).

Були розглянуті питання: 

1. Стан виробничого, невиробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва станом на 01.04.2023 року. Проведення дня охорони праці на підприємствах, установах та організаціях міста Миколаєва.

2. Про вдосконалення системи реєстрації і повідомлення про нещасні випадки у м. Миколаєві. Аналіз причин і обставин нещасних випадків на території  м. Херсону та  м. Миколаєва під час воєнного стану.

3. Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві від 17 квітня 2019 р. № 337 із змінами внесеними згідно з Постановами Кабінету Міністрів.

    У роботі « круглого столу»  взяли участь фахівці з охорони праці підприємств, установ та організацій міста: МКП «Миколаївводоканал»,       КП «Експлуатаційне лінійне управління Автодоріг», ТЦ «Епіцентр – К № 2 м. Миколаїв», Комунальне спеціалізоване монтажно-експлуатаційне підприємство Миколаєва,  КП ММР «Миколаївські парки».

    Підвела підсумки «круглого столу» начальник управління контрольно-перевірочної роботи Головного управління Пенсійного Фонду України в Миколаївській області – Степанюк Євгенія Дмитрівна.

        

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

                                                                                                                                                                    12.04.24 8

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці, надання соціальних послуг та сімейної політики інформує

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація