4 3 21 2 1 8 11 17 33

4

3

21

2

1

8

11

17

33

Шановні мешканці міста Миколаєва!

Усім бажаючим евакуюватися з міста через кордон, надаємо форму анкетування, яку необхідно заповнити за посиланням:

До уваги внутрішньо переміщених осіб

                               До уваги внутрішньо переміщених осіб 
М
іністерство соціальної політики України з метою організації роботи з виплати допомоги на проживання відповідно до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2022 № 332 „Деякі питання виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам” (далі - Порядок) (зі змінами), повідомляє.                                                                                                                     Постановою Кабінету Міністрів України від 14.10.2022 р. № 1168 „Про внесення змін до Порядку надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам” (далі - Зміни) було внесено зміни до Порядку, згідно з якими:
    - продовжено строк до 1 грудня 2022 року подання внутрішньо переміщеними особами заяв  до органів соціального захисту населення чи засобами поштового зв’язку на отримання допомоги на проживання, якщо такі заяви були подані засобами Порталу Дія до 30.04.2022 та допомога не була ними отримана;                                                              
    - надання можливості використовувати дані про наявність статусу особи з інвалідністю з інформаційних ресурсів Мінсоцполітики при призначенні допомоги на проживання, у тому числі, якщо особа з інвалідністю подала відповідну заяву засобами Порталу Дія;              -запровадження контролю за дотримання вимог законодавства під час надання допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам, який буде здійснюється територіальними органами Нацсоцслужби у формі проведення вибіркової перевірки фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщеної особи.
     Звертаємо увагу, що Змінами визначено, що за наявності у сформованих Мінцифри переліках внутрішньо переміщених осіб всієї необхідної інформації для призначення і виплати допомоги орган соціального захисту населення забезпечує призначення такої допомоги за відповідний період. У цьому випадку це не потребує особистого звернення особи. У разі відсутності у зазначених переліках необхідної інформації або некоректності її викладення орган соціального захисту населення за наявності засобів зв’язку інформує внутрішньо переміщену особу, включену до сформованого Мінцифри переліку, про надання такою особою необхідної інформації для призначення допомоги за відповідні періоди, а у разі невключення інформації про особу до переліку така особа додатково подає інформацію, збережену на носіях, що підтверджує факт подання заяви засобами Порталу Дія.

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Якщо Ви стали внутрішньо переміщеною особою

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація