21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Відбулося онлайн - засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення.

 19 листопада 2021 року в форматі Zoom  відбулося засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення під головуванням заступника голови координаційного комітету, директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  Сергій Василенко. 

 Першим було розглянуто питання про стан виробничого, невиробничого травматизму та атестації робочих місць за 9 місяців 2021 року. 

 Протягом 9 місяців 2021 року у місті під час виконання трудових обов’язків відбулося 18 нещасних випадків, що на 11 випадків менше, ніж за аналогічний період 2020 року  (18 проти 29), з них 3 випадки зі  смертельним наслідком,  групових випадків  у звітному періоді не відбулося.

 Смертельні випадки сталися: ТОВ «Стикор» з диспетчером; у Квартирно-експлуатаційному відділі м. Миколаєва з електромонтером;  у МКП «Миколаївводоканал» з машиністом насосних установок.   

  На підприємствах комунальної власності протягом  2021 року відбулося 5 нещасних випадків. По комунальним підприємствам виробничий травматизм, в порівнянні з 2020 роком зменшився  (5 проти 9).

 Було розглянуто також питання  про стан забезпечення пожежної та техногенної безпеки на об’єктах, підвідомчих управлінням: охорони здоров’я, освіти, з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради та про стан розслідування випадків гострих професійних захворювань медичних працівників міста Миколаєва, а також основні недоліки в організації роботи при проведенні розслідування випадків гострих професійних захворювань внаслідок інфікування на COVID-19 медичних та інших працівників.

  Із зазначених питань виступили: Ірина Слюсаренко  -  начальник відділу з питань праці управління праці, надання соціальних послуг та сімейної політики департаменту праці та соціального  захисту населення  Миколаївської міської ради, Регіна Іщук  - заступник начальника управління- начальник відділу профілактики страхових випадків управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області, Вадим  Чепелєв  - головний інспектор відділу пожежної безпеки управління запобігання надзвичайним ситуаціям  головного управління   ДСНС України у Миколаївській області,  Лариса Окуневська – провідний спеціаліст з охорони праці міського інформаційно-аналітичного відділу комунального некомерційного підприємства Миколаївської міської ради «Міська дитяча лікарня № 2»,  Сергій Горобець - консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників,  Світлана Овсянникова - заступник директора з адміністративно - господарчої роботи міського методичного центру клубної роботи.

  За результатами обговорення прийняті відповідні рішення.

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація