21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Щодо сформованих залишків коштів невикористаної пільги або житлової субсидії у безготівковій формі

Станом на 1 червня 2021 року АТ «Ощадбанк» були сформовані  залишки коштів всім громадянам, які користувалися житловою субсидією або  пільгою в минулому опалювальному періоді у безготівковій формі.

Відповідно до пункту 9 Порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу у грошовій формі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року № 373, передбачено, що за підсумками опалювального сезону суми невикористаних коштів перераховуються з рахунка для виплати пільг чи субсидій на рахунки пільговиків чи субсидіантів в АТ «Ощадбанк».

У разі відсутності відкритого рахунка в АТ «Ощадбанк» рахунок відкривається  за Заявою пільговика або субсидіанта  до будь-якого відділення АТ «Ощадбанк».

Залишки коштів, за якими не було звернень щодо їх виплати,  20 грудня 2021 року будуть повернуті АТ «Ощадбанк» протягом двох робочих днів на рахунок Мінсоцполітики, відкритий в Казначействі.

Інформація про сформовану суму залишку коштів (при його наявності) була надіслана пільговику або субсидіанту АТ «Ощадбанк» в SMS-повідомленні у травні 2021 року. Для уточнення суми залишку коштів також можна звертатися до контакт-центру Ощадбанку за телефоном 0800-210-800 або до особистого кабінету, створеного на офіційному сайті АТ «Ощадбанк».

В умовах поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, для відкриття поточного карткового рахунку рекомендуємо користуватися електронною чергою відвідування відділення банку. Цією послугою можна скористатися на офіційному веб-сайті АТ «Ощадбанк».

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація