21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Особливості надання житлової субсидії дитячим будинкам сімейного типу та багатодітнім родинам

  В місті на обліку в районних управліннях соціальних виплат і компенсацій перебувають 11 дитячих будинків сімейного типу, 11 прийомних сімей, а також проживає більше 2,0 тисяч багатодітних родин, в яких виховується 7341 дитина.

  Вказані сім'ї за вибором мають право на отримання житлової субсидії чи пільги на оплату житлово-комунальних послуг. При цьому дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім'ї право на пільги мають за умови проживання дітей в цих сім'ях не менше року. Пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім'ї на одного члена сім'ї не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу (з 1 січня 2021 року – 3 180 грн).

  Житлові субсидії призначаються в розмірі різниці між вартістю житлово-комунальних послуг у межах соціальних нормативів користування послугами та обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов'язкового відсотка платежу.
  Обов'язковий відсоток платежу розраховується індивідуально для кожної сім'ї, залежить від доходів сім'ї та визначається за єдиною формулою.
  При розрахунку середньомісячного сукупного доходу сім'ї для призначення субсидії не враховується державна соціальна допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях.

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6.08.2014 р. № 409 соціальна норма житла, в межах якої держава надає громадянам субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, становить 13,65 кв. метра загальної площі на одну особу та додатково 35,22 кв. метра на домогосподарство, при цьому для дитячих будинків сімейного типу соціальна норма житла для послуг з опалення встановлюється у розмірі опалюваної площі житлового приміщення.
  Також для багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, а також сімей, у яких проживають троє і більше дітей, враховуючи тих, над якими встановлено опіку чи піклування субсидія на оплату послуг з постачання та розподілу електричної енергії надається без застосування встановлених вказаною постановою обмежень.

  Для отримання житлової субсидії необхідно подати лише заяву та декларацію про доходи.

  Прийом документів для призначення житлових субсидій проводиться за попереднім записом на прийом районними управліннями соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.


  Звертаємо увагу, у разі подання заяви протягом двох місяців з початку опалювального сезону житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання. Тобто, якщо звернення надійде до 15 грудня, то право на отримання субсидії буде розглянуто з жовтня.

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація