21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Старші – віком, але серцем – молоді!

У Миколаєві проведена третя спартакіада серед ветеранів, що була приурочена до 30-ї річниці незалежності України та пройшла під девізом «Спорт – це позитив життя». За традицією змагалися чотири команди, до складу яких увійшли підопічні районних відділень міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Майже сто містян, від самих «молодших» віком від 60 років до найстарших, яким вже виповнилося 79 років, змагалися за першість у таких дисциплінах, як естафета, стрільба в електронному тирі, бадмінтон, шахи, шашки, дартс, настільний теніс. Емоційна та завзята боротьба велась на спортивних майданчиках міста декілька днів. 

За загальними результатами перемогу здобула команда Заводського району “Форсаж”, на другому місці - “Нестримні” (Інгульський район), третє місце - у команди “Дружба” (Центральний район). “Екіпаж” Корабельного району цьогоріч посів четверту сходинку. 

Всіх учасників змагань на офіційній церемонії закриття спартакіади привітав міський голова Олександр Сєнкевич. Командам переможців вручені нагороди. Спорт об’єднує, спонукає до нових перемог. Наші ветерани – позитивні, оптимістичні, активні! Дякуємо їм! Так тримати! 

 

 

 

 

 

 

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація