21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ З ПИТАНЬ НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ВЛАСНОЇ СПРАВИ!

     ОНОВЛЕНО ЗАГАЛЬНИЙ РЕЙТИНГОВИЙ СПИСОК проєктів, що брали участь у конкурсі на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО/ООС, членам родин загиблих (померлих) та ВПО.
   В зв'язку з відмовою переможця конкурсного відбору, який увійшов у першу десятку переможців за загальним рейтинговим списком та на підставі рішення (протокол від 14.07.2021 р. № 4) конкурсної комісії переможцем вважати, учасника за рейтінгом 11, а саме автор Сікорський О.П. проєкт ,,Закупівля бджолосімей,,
  
09.07.2021 року відбулося третє засідання конкурсної комісії з питань надання одноразової допомоги для відкриття власної справи учасникам надання на конкурсній основі одноразової матеріальної допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО/ООС, членам родин загиблих (померлих) та ВПО.
     Під час засідання члени комісії обговорили рейтинговий список проєктів та оцінювальні листи по кожному з проєктів учасників конкурсу на отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи.
     За результатами засідання членами комісії затверджено загальний рейтинговий список проєктів учасників та визначено переможців, які увійшли у число перших десяти за рейтингом.
     Із загальним рейтинговим списком проєктів учасників та з переможцями конкурсного відбору, які увійшли у число перших десяти за рейтингом, можливо ознайомитися нижче:
Довідково!
     У разі перемоги учасник протягом 30 календарних днів з дня прийняття рішення про визначення переможців, надає:
- копію документа, що підтверджує його державну реєстрацію як суб’єкта підприємницької діяльності;
- довідку про відкриття рахунку в банку.
На підставі рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради про надання допомоги між департаментом та переможцем конкурсу буде укладено договір про реалізацію проєкту.
 
 

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація