21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

БЕЗПЕКА ПРАЦІ ПРИ ПРОВЕДЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРЧИХ РОБІТ В ЛІТНІЙ ПЕРІОД

     Із року в рік погіршується  кліматична  ситуація не тільки в нашій державі, а й у всьому світі.

    За останні роки ми вже звикли до таких незвичайних для  нашої держави явищ, як ураганні вітри, торнадо, смерчі, які завдають значних збитків не тільки в побуті  та на  підприємствах, а й сільгоспвиробникам.

   Дуже  часто сьогодні доводиться спостерігати за такою картиною, як покладені, практично до землі,  зернові культури в результаті сильних злив та потужних вітрів. В результаті чого до збору врожаю доводиться долучати додаткові технічні засоби, кваліфікованих машиністів зернозбиральних машин.

   Адже  з давніх часів  повелося ще  від наших дідів та прадідів, що літо -  це найгарячіша  пора року  та один день весь рік годує.

  Для працівників сільськогосподарських підприємств проведення зернозбиральних робіт є найбільш травмонебезпечним періодом. Це зумовлено максимальним напруженням, високою температурою, що призводить до помилкових дій, нехтуванням особистою безпекою та відсутністю належного контролю за безпечним виконанням робіт з боку інженерно-технічного персоналу.

     Перед початком зернозбиральної компанії звертаємо особливу  увагу керівників господарств та фермерів на необхідність посилення уваги за дотриманням вимог чинного законодавства з охорони праці та проведення профілактичних заходів.

   Відповідно до аналізу травматизму на підприємствах агропромислового комплексу через невиконання вимог інструкцій з охорони праці, порушення вимог безпеки під час експлуатації транспортних засобів та порушення правил дорожнього руху найчастіше травмуються водії, підсобні робітники, механізатори та слюсарі.

   Усі травми на виробництві – наслідок порушення вимог нормативно-правових актів, інструкцій з охорони праці та пожежної безпеки, а також, особистої безпеки. Сільське господарство, в якому трапляється понад 25%  всіх нещасних випадків, залишається найбільш травмонебезпечною галуззю в області і районі.

    Для попередження травмування працівників під час зернозбиральних робіт головне – не допускати  експлуатацію несправної техніки, агрегатів з відкритими передачами.

Необхідно пам'ятати, що всі види регулювальних, ремонтних, налагоджувальних робіт та технічного обслуговування сільськогосподарської техніки проводяться тільки після повної зупинки всіх агрегатів.

  Важливим є дотримання працівниками правил внутрішнього трудового розпорядку, встановленого на підприємстві, та організація контролю адміністрації за їх дотриманням.

Категорично заборонено допускати до роботи працівників у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння, хворих, а також тих, що не відпочили протягом встановленого законодавством часу.

     Перед початком робіт працівники мають бути проінструктовані, а ті, які виконують роботи підвищеної небезпеки та потребують професійного добору, – механізатори, водії, працівники зернотоків – ще й пройти щорічне спеціальне навчання і перевірку знань з питань охорони праці.

   З метою запобігання нещасним випадкам під час проведення зернозбиральних робіт звертаємось до керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств взяти під особистий контроль питання стану безпеки праці під час проведення зернозбиральної компанії та виконання низки першочергових заходів:

- до роботи на тракторах, зернозбиральних комбайнах та інших самохідних машинах допускаються особи віком від 18 років, які мають відповідне посвідчення та пройшли медичний огляд;

- розробити схему руху транспорту по території з вказівкою дозволених та заборонених напрямків руху;

- обладнати місця відпочинку та куріння працівників, майданчики для зберігання техніки та паливно-мастильних матеріалів;

- підготувати поля, перевірити допустимість провисання над ними проводів ліній електропередач;

- провести інструктаж із питань охорони праці з працівниками, які беруть участь у сільськогосподарчих роботах та жнивах;

- провести огородження всіх обертових частин сільськогосподарських машин і механізмів, зерноочисних машин;

- очищення бункерів, технічне обслуговування та ремонт комбайнів проводити тільки при неробочому двигуні;

- укомплектувати всі робочі місця, трактори та зернозбиральні комбайни  аптечками першої допомоги;

- забезпечити всіх працівників спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту згідно з існуючими нормами;

- особи, які працюють на скирдованні соломи, повинні пройти медогляд та дотримуватись всіх вимог безпеки під час виконання робіт на висоті;

- під час скирдовання забезпечити працівників справними вилами, страхувальним спорядженням, засобами сигналізації та індивідуального захисту;

- колісні трактори, які зайняті на транспортних роботах, перевести на максимальну ширину колії коліс;

- обладнати всі трактори, комбайни та сільськогосподарські машини, які зайняті на жнивах, пожежним інвентарем, не допускати до експлуатації трактори, що не обладнані електростартерним запуском двигуна та з несправною системою блокування запуску двигуна при ввімкненій передачі.

   Усі ці вимоги нормативно-правових актів відомі, але невиконання їх, за часту може призвести до невиправних наслідків травмування.

  Керівникам підприємств перед початком жнив необхідно  терміново усунути всі виявлені порушення, пов'язані з технікою безпеки та постійно дбати про безпеку працюючих під час збирання та зберігання врожаю.

  Закликаємо робітників, що працюватимуть на жнивах, не допускати на робочих місцях порушень норм охорони праці, дбати про особисту безпеку та безпеку оточуючих людей у процесі виконання будь-яких робіт.

  Створення оптимальних умов праці працівників у сільському господарстві - запорука збереження здоров'я і підвищення результатів праці. Безпечне проведення зернозбиральної кампанії можливе лише за умови виконання вимог чинного законодавства з охорони праці та належної організації робіт.

        

Бажаємо всім плідної та безпечної праці

 високих врожаїв та сухої погоди!

 

Ю.М. Ганношин,

в.о. начальника Миколаївського міського відділення

управління виконавчої дирекції Фонду

соціального страхування України в Миколаївській області 

 

 

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація