21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Круглий стіл на тему: «Профілактика та боротьба з насильством над неповнолітніми особами в родині та шкільному середовищі»

   17 червня 2021 року в Миколаївській міській раді  відбувся круглий стіл  на тему: «Профілактика та боротьба з насильством над неповнолітніми особами в родині та шкільному середовищі». В обговоренні питання взяли участь заступник міського голови Анатолій Петров, керівник департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Сергій Василенко, представники міської та районних служб у справах дітей, поліції, управління освіти, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

     Анатолій Петров підкреслив, що порушена проблема актуальна для всієї України. Він зазначив, що міська  рада усвідомлює її та докладає зусиль для впровадження профілактичних заходів та надання допомоги постраждалим.

     Учасники круглого столу відзначили, що випадки домашнього насилля ні в якому випадку не можна замовчувати, адже це лише ускладнює проблему.

     Під час круглого столу також обговорили питання, пов’язані з координацією та взаємодією між суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

 

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація