21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Урочисте відкриття одного з переможців громадського проєкту «Комп’ютерна грамотність для осіб міста з вадами зору»

 Початок реалізації проєкту в рамках Громадського бюджету

У рамках реалізації проєктів Громадського бюджету м. Миколаєва у відділенні Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося урочисте відкриття одного з переможців громадського проєкту «Комп’ютерна грамотність для осіб міста з вадами зору», який реалізується за рахунок коштів Миколаївської міської територіальної громади. На заході були присутні  представники міської влади та громадських організацій.

Автором проекту є Чернятін Євген Борисович - голова громадської організації «Миколаївська обласна організація українського товариства сліпих». Завдяки даному проєкту особи з вадами зору отримують можливість користуватися сучасними гаджетами.

Директор департаменту Сергій Василенко зауважив, що успішна реалізація цього проєкту надасть змогу особам з вадами зору, завдяки спеціальним програмам, самостійно працювати на звичайному персональному комп’ютері з програмами  загального призначення, які допоможуть адаптуватися  в інформаційному  просторі сьогодення, отримати освіту, професійно  самореалізуватися тощо. Для осіб з  вадами  зору комп’ютер це величезний  шаг назустріч мрії про самодостатнє  життя. 

    Директор міського територіального центру Сергій Бондаренко провів учасників проєкту до комп’ютерного класу та зазначив, що сьогодні до дружнього кола відвідувачів відділення приєдналась ще одна група мешканців міста - 30 осіб, які мають обмеження по зору.

       Після урочистостей розпочалося перше заняття в рамках реалізації проєкту Громадського бюджету. Підсумки роботи учнів та викладачів будуть підведені у листопаді поточного року.    

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація