21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Вітання ювіляра

   Свій 90-річний ювілей відзначила  шановна людина, екс-директор проєктно - конструкторського  бюро ТОР Анатолій Іванович Козленко.  Він є засновником та багаторічним очільником, принципіальним та мудрим керівником,  одного із значимих для суднобудівної галузі, колективу . Його професійний досвід та вміння були направлені на розвиток галузі та досягнення високих виробничих результатів. Однак, Анатолій Іванович завжди вважав, що кожен керівник має турбуватися про людей, про розвиток міста. Три жилих будинки, гуртожиток у центрі Миколаєва, база відпочинку, адмінкорпус бюро ТОР, і ще багато добрих справ та досягнень за плечами цього літнього, а й досі підтягнутого, стрункого чоловіка.

     У день народження Анатолій Іванович приймав вітання від миколаївської громади. Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко, за дорученням міської влади, вручив вітальний лист. Квіти, подарунки передали ювіляру директор міського територіального центру Сергій Бондаренко, голови громадських ветеранських організацій Любов Бушина та Віталій Ященко. Під час жвавої розмови звучали спогади, поради та побажання добра, миру, злагоди всім миколаївцям,  плідної праці  на благо рідного міста.

 

 

 

    

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація