21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Відбувся семінар-навчання на тему «Повідомна реєстрація колективних договорів: порядок здійснення, практичні аспекти, типові зауваження»

 03 червня 2021 року в Миколаївській обласній раді профспілок під головуванням заступника голови обласної ради профспілок Любов Онищенко відбувся семінар-навчання для профспілкового активу на тему  «Повідомна реєстрація колективних договорів: порядок здійснення, практичні аспекти, типові  зауваження». 

     У заході приймала участь головний спеціаліст відділу з питань праці управління праці, надання соціальних послуг та сімейної політики департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Інна Решетнікова.

У місті  Миколаєві всього зареєстровано 2120 колективних договорів між працівниками та роботодавцями підприємств, установ та організацій.

З початку поточного  року зареєстровано 185 колективних договорів, в т.ч. зміни та доповнення до довгострокових,  між   працівниками   та  роботодавцями, якими  охоплено понад 38 тисяч працюючих на підприємствах, в установах, організаціях міста. 

Метою заходу було надання роз’яснень щодо  змін внесених постановами Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768 та від 11.09.2019 № 838 до постанови Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115 щодо Порядку повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів.  

     На семінарі обговорювались вимоги зазначеного Порядку та практичні аспекти його застосування.

Особливу увагу було приділено оприлюдненню інформації про укладення угод (договорів), внесення до них змін і доповнень.

Управління праці, надання соціальних послуг та сімейної політики оприлюднює на офіційному веб-сайті департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та щомісяця оновлює реєстр галузевих (міжгалузевих), територіальних угод, колективних договорів, змін і доповнень до них, їх текст, рекомендації щодо приведення угоди (договору) у відповідності з вимогами законодавства (у разі їх наявності).

Наприкінці заходу були надані відповіді на запитання та методична допомога.

    У семінарі-навчанні приймали участь 22 представника профспілкового активу підприємств, установ та організацій  міста. 

 

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація