21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Оголошення про проведення конкурсу з надання одноразової матеріальної допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО/ООС, членам родин загиблих (померлих) та ВПО

 02.06.2021  відбулось  перше засідання конкурсної комісії з питань  надання одноразової матеріальної допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО/ООС, членам родин загиблих (померлих) та ВПО.

За результатами засідання, членами комісії :

 • затвердили регламент роботи комісії;
 • ознайомились з Порядком надання на конкурсній основі одноразової матеріальної допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО/ООС, членам родин загиблих (померлих) та ВПО, затвердженого рішенням виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 26.05.2021 року № 424;
 • затвердили  текст оголошення про проведення конкурсу з надання одноразової матеріальної допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО/ООС, членам родин загиблих (померлих) та ВПО, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету м. Миколаєва в 2021 році.

 Оголошення

 про проведення конкурсу з надання одноразової матеріальної допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО/ООС, членам родин загиблих (померлих) та ВПО

    Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради оголошує конкурс з надання одноразової матеріальної допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО/ООС, членам родин загиблих (померлих) та ВПО, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Миколаївської територіальної громади у 2021 році.

Конкурс проводиться відповідно до:

 • Порядку надання на конкурсній основі одноразової матеріальної допомоги для відкриття власної справи учасникам АТО/ООС, членам родин загиблих (померлих) та ВПО, затвердженого рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 26.05.2021 року №424;
 • Міської програми “Соціальний захист” на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням Миколаївської  міської ради від 20.12.2019 №56/60.

         Метою проведення конкурсного відбору проєктів і надання одноразової матеріальної допомоги з бюджету Миколаївської міської територіальної громади на відкриття власної справи є соціальна підтримка демобілізованих (звільнених) учасників АТО/ООС, членів родин загиблих (померлих) та ВПО.

Для участі у конкурсному відборі учасник подає на розгляд Комісії за встановленою формою проєкт, та копії документів, завірені власним підписом учасника, а саме:

 • паспорт громадянина України;
 • довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків учасника (не подається, якщо особа через свої релігійні переконання відмовилась від прийняття реєстраційного номера облікової картки платників податків, повідомила про це відповідний орган та має відмітку у паспорті);
 • документ, що підтверджує статус учасника;
 • довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи;
 • документ про здобуття вищої економічної освіти, свідоцтва або сертифікати про підвищення кваліфікації чи проходження курсів (за наявності).

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у поданих документах, несе учасник.

Учасникам необхідно подати документи для участі у конкурсі до 3 липня 2021 р. включно.

* Конкурсні пропозиції приймаються у паперовому та електронному вигляді (на електронну скриньку:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. t — у темі листування вказати: «Конкурс заходів власна справа 2021») з 3 червня 2021 року до 3 липня 2021 року щоденно, крім неділі, понеділка та святкових днів, з 09.00 до 16.00 год., за адресою: м. Миколаїв, пров. Кобера 13А/8.

За додатковою інформацією звертатись за  телефонами   (0512) 77-64-51, +38(063)637-07-43  (Гнатюк Вероніка).

Конкурс проводиться 7 липня 2021 р. двома етапами:

 • на першому етапі конкурсу проводиться відкритий захист проєкту  (презентація).
 • на другому етапі конкурсу члені Комісії оцінюють проєкт та визначають переможця.

 Рейтинг проєктів оприлюднюється на сайтах департаменту та міського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО/ООС.

Протягом п’яти робочих днів на підставі рейтингу проєктів та в межах  передбаченого  об’єму фінансування визначаються  переможці конкурсу.

На підставі рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради про надання  допомоги  між  департаментом та переможцем конкурсу укладається договір про реалізацію проєкту.

 

Увага! Витрати, понесені учасниками для підготовки проєкту і подання його на участь у конкурсному відборі, здійснюються за рахунок коштів учасників.

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація