21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Відбулося засідання робочої групи з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі

19 травня 2021 року в міськвиконкомі відбулось засідання робочої групи з питань координації дій щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі під головуванням заступника міського голови Анатолія Петрова.  

       На засіданні членам робочої групи був доведений план спільних дій з протидії домашньому насильству в м. Миколаєві у 2021 році відповідно до розпорядження міського голови від 29.12.2020 №328р., обговорені нагальні питання реагування на факти вчинення домашнього насильства та насильства за ознакою статі в умовах гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та запропоновані механізми ефективного вирішення проблеми. 

      Крім того, заслуханий звіт адміністрації Заводського району про роботу у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та насильству на ознакою статі, яка проводиться в районі міста. 

     Також, заступник міського голови Петров А. та  директорка Миколаївського  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Гончарук В. поінформували  членів робочої групи про хід роботи щодо відкриття у м. Миколаєві притулку  для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. 

    За результатами засідання були надані пропозиції до основних напрямків діяльності робочої групи у 2021 році , визначені пріоритетні теми наступного засідання. 


             

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація