21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

ІНФОРМАЦІЯ щодо роботи з безхатченками

Як тільки на вулиці стає морозно, гостро постає питання про необхідність надання допомоги людям, які з різних причин стали безхатченками. Дійсно, така допомога дуже необхідна і міська влада має дбати про організацію місць обігріву, пунктів гарячого харчування та видачі теплого одягу. Відразу слід зазначити, що для підготовки таких пунктів або ще якої допомоги особам без визначеного місця проживання, необхідні кошти, що йдуть з наших видатків.  

У місті діє центр реінтеграції бездомних громадян, розрахований на 50 койко-місць, який приймає осіб, що не мають рідних, які б бажали їм допомогти, не мають документів, не отримують пенсій.               Приймає таких людей і БО «Відновлення», де на даний час мешкає       88 осіб. Кошти на утримання цих установ виділяє міська влада.   

  У засобах масової інформації регулярно публікуються заклики до громадян міста з проханням приносити непотрібні особисті речі до відділень міського територіального центру і таким чином складається банк одягу. Саме цей одяг і використовується при видачі, за потребою, особам без визначеного місця перебування. Адреси місць, де знаходяться ці банки одягу, добре знайомі, як і тим, хто приносить речі, так і тим, хто їх отримує. Це - центр реінтеграції бездомних громадян розташований за адресою вул.Кругова, 47. Також, впродовж року приймають речі у відділеннях міського територіального центру:

- Заводський район вул.Кузнецька, 83, тел.36-82-74;

- Інгульський район вул.12 Поздовжня, 50-А тел.64-92-30;

- Корабельний район вул.Металургів, 8/4 тел.64-59-98;

- Центральний район вул.Шевченка, 19-А тел.47-59-93.

При зниження температури повітря до -5 за цими ж адресами проводиться видача гарячої їжі. Відзначимо, що кашу та чай доставляють за цими адресами. А ось додаткові харчі – цукор, печиво тощо – це вже додається самими працівниками міського територіального центру за рахунок благодійності. Саме так було і цього року, коли похолодало і на території лікарні швидкої медичної допомоги обласним МЧС було встановлено палатку.

Так, у перший день було передано для додаткового оснащення меблі, закуплений одноразовий посуд, привезені речі. Посуд та речі використовуються відразу, тож щоденно додатково доставляється одноразовий посуд у розрахунку на 20 осіб та одяг, у тому числі теплий, не менш 50 одиниць. У перші дні після відкриття гаряча їжа видавалася один раз, з 18 січня – два рази.  

Відповідно до розпорядження міського голови 27.11.2020             № 295р у робочі дні у пунктах гарячого харчування та видачі одягу, що діють у відділеннях міського територіального центру, обслуговують безхатченків: надають гарячу їжу, регулярно видають одяг, замість того, що прийшов у непридатність, пропонують звертатися за відновленням документів до центру реінтеграції бездомних громадян.

Роботу по інформуванню безхатченків постійно, шляхом соціального патрулювання на вулицях міста, здійснюють соціальні працівники центру реінтеграції, БО «Відновлення» та міського територіального центру. Соціальне патрулювання розпочато з                  24 листопада 2020 року. Працівники міського територіального центру за цей період здійснили 144 виїзди, роздано 315 листівок, виявлено та направлено до пунктів гарячого харчування 158 осіб, харчування отримали 26 осіб зазначеної категорії, було видано 87 одиниць одягу.

Інформацію про можливість отримати даний вид соціальної допомоги у вигляді листівок роздаються у місцях скупчення людей для подальшого направлення громадян без визначеного місця проживання до відповідних пунктів.   

 

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація