21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Новорічні ранки

Для кожної дитини Новий рік - це найчарівніше, веселе свято, на яке довго чекають. Адже Новий рік - це завжди очікування дива, чарівних перетворень, пригод і дивних змін. І кожен новорічний ранок у центрі "Цвєтік-Семицвєтік" - це нові костюми, конкурси, персонажі! Сьогодні, 28 грудня, ошатна ялинка, подарунки, Дід Мороз, Зима та Снігова баба чекали на дітей із двох груп денного перебування та 5-6-ої групи соціальної реабілітації.
Усі хлопчики й дівчатка із задоволенням продемонстрували свої костюми, а також таланти - діти танцювали, водили хороводи, розповідали вірші, співали пісні й грали. Ніхто не залишився байдужим. Особливу радість викликала поява Діда Мороза і подарунки, котрі вони отримали з чарівного дідусевого мішка! 
Діти отримали заряд позитивних емоцій і бадьорого передноворічного настрою. А для вихователів кращий подарунок до Нового року - це бачити щасливі очі дітей!
Колектив МЦКРДІ дякує ТМ "Доярушка" за солодкі подарунки для наших вихованців!

 

  

 

 

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація