Статті

Інформація громадським організаціям

     

ДО УВАГИ ГРОМАДСЬКОСТІ!

 

Другий етап засідання конкурсної комісії з визначення заходів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету міста відбудеться 14 січня 2021 року о 13.00 за адресою: вул.Шевченка,19 (відділення міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Центрального району). 

       

     Пріоритетні напрями у сфері соціального захисту і соціального забезпечення  на 2021 рік

 Проведення майстер класів, тренінгів, арт - терапії, семінарів, круглих столів з дітьми з інвалідністю  їх батьками, та особами з інвалідністю, ветеранами, сімей загиблих (померлих), учасників бойових дій, особами похилого віку, внутрішньо переміщеними особами та їх родинами та особами які опинилися в складних життєвих обставинах.

 Проведення театральних вистав, концертів, виставок, поїздок, екскурсій, святкових заходів  за участю дітей з інвалідністю їх батьків та осіб з інвалідністю, ветеранів, сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій, осіб похилого віку, внутрішньо переміщених осіб та їх родин.

 Проведення заходів з набуття нових знань та навичок з трудової, професійної, фізичної реабілітації та соціальної адоптації за участю за участю дітей з інвалідністю їх батьків, осіб з інвалідністю ветеранів, сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій, осіб похилого віку, внутрішньо переміщених осіб та їх родин.

 Проведення заходів з активізації та пропагування освіти дорослих,

 Вшанування осіб поважного віку, яким виповнилося 100 років.

 Проведення заходів з реалізації сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми.

 Проведення заходів до пам’ятних дат соціального спрямування.

Результати конкурсу з визначення заходів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення, розроблених інстітутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка у 2021 році

ПОРЯДОК проведення конкурсу з визначення заходів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету міста.

Використання коштів бюджету міста Миколаїв інститутами громадянського суспільства на проведення проєктів/заходів у 2020 році

Переможці проєктів від  інститутів громадянського суспільства  

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ДРУГИЙ МІСЬКИЙ КОНКУРС КРАЩИХ ПРОЄКТІВ У СФЕРІ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ
                                                                 

Оголошення про проведення конкурсу з визначення  заходів соціального спрямування,  розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету м. Миколаєва  в 2021 році

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради оголошує конкурс з визначення  заходів  соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з  бюджету  м. Миколаєва в 2021 році

Конкурс проводиться відповідно до:

  • Рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 23.09.2020873 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення заходів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету міста»;

  • Міської програми «Соціальний захист» на 2020-2022 роки, затвердженої рішенням Миколаївської міської ради від 20.12.2019 56/60.

 

Мета проведення конкурсу – розвиток партнерства з інститутами громадянського суспільства соціального спрямування та залучення їх до вирішення соціальних питань відповідно до визначених пріоритетних напрямків, шляхом реалізації розроблених ними заходів.

Пріоритет надається заходам, реалізація яких спрямована на:

  • Проведення майстер класів, тренінгів, арт - терапії, семінарів, круглих столів з дітьми з інвалідністю та їх батьками, особами з інвалідністю,  ветеранами війни та особами, що підпадають під дію Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особами похилого віку, внутрішньо переміщеними особами та їх родинами.

 

  • Проведення театральних вистав, концертів, виставок, поїздок, екскурсій, святкових заходів  за участю  дітей  з інвалідністю та їх батьків, осіб з інвалідністю,  ветеранів війни та осіб, що підпадають під дію Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", осіб похилого віку, внутрішньо переміщених осіб та їх родин.

 

  • Проведення заходів з набуття нових знань та навичок з трудової, професійної, фізичної реабілітації та соціальної адаптації за участю осіб з інвалідністю, ветеранів війни та осіб, що підпадають під дію Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", осіб похилого віку, внутрішньо переміщених осіб та їх родин.

 

  • Проведення заходів з активізації та пропагування освіти дорослих;

 

  • Вшанування осіб поважного віку, яким виповнилося 100 років.

 

  • Проведення заходів з реалізації сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми.

 

Проведення заходів до пам’ятних дат соціального спрямування

Конкурсні пропозиції можуть подаватися інститутами громадянського суспільства, які є зареєстрованими юридичними  особами  та здійснюють свою діяльність на території  м. Миколаєва, не пізніше ніж за шість місяців до оголошення конкурсу та діяльність яких має соціальне спрямування  . 

 Конкурсні пропозиції, які подаються інститутами громадянського суспільства для участі у конкурсі, мають бути складені державною мовою та містити:

1) заяву про участь у конкурсі, складену за формою (додаток 1) за підписом керівника або уповноваженої особи інституту громадянського суспільства, скріпленим печаткою інституту (у разі наявності);

2) опис заходу, повинен містити мету і завдання, план виконання із зазначення строків та відповідальних виконавців на кожному етапі, очікувані результати та конкретні результативні показники виконання (реалізації) заходу, інформацію про цільову аудиторію, залучені до виконання заходу інші інститути громадянського суспільства у разі наявності, способи інформування громадськості про хід виконання реалізації заходу;

3) кошторис витрат (додається), необхідних для виконання (реалізації) заходу, за формою (додаток);

4) інформацію про діяльність інституту громадянського суспільства, зокрема досвід виконання (реалізації) заходу протягом останніх двох років за рахунок бюджетних коштів та інших джерел фінансування, джерела фінансування інституту громадянського суспільства, його матеріально-технічну базу та кадрове забезпечення, копія статуту, протокол засідання зборів про обрання керівника інституту громадянського суспільства

УВАГА! На кожному аркуші копій документів керівником інституту громадянського суспільства здійснюється відповідний запис «Згідно з оригіналом», вказується дата подання документів, ПІБ та власний підпис.

Паперова версія конкурсної пропозиції має бути віддрукована на аркушах паперу форматом А4 без обмеження кількості аркушів. Конкурсна пропозиція та додатки до неї мають бути прошиті, пронумеровані та скріплені печаткою інституту громадянського суспільства (у разі наявності) із зазначення  дати та підписом керівника організації.

У разі визнання заходу переможцем конкурсу кошторис витрат має бути доопрацьований інститутом громадянського суспільства з урахуванням діючих на момент затвердження кошторис норм та нормативів, цін та тарифів, а також з дотриманням принципу економного витрачання бюджетних коштів та максимальної ефективності їх використання.

 

Конкурсні пропозиції приймаються  з 11 листопада 2020 року до 10 грудня 2020 року щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 10-00  до 12-30 год,

за адресою: м. Миколаїв, вул. Мала Морська 19,  каб.  2.

За додатковою інформацією звертатись: 

за контактним телефоном (0512) 37-62-22 та на електронну скриньку:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (у темі листування вказати: «Конкурс заходів ІГС 2020»).

 

Оголошення про проведення конкурсу з визначення  заходів соціального спрямування,  розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету м. Миколаєва  в 2021 році

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради оголошує конкурс з визначення  заходів  соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з  бюджету  м. Миколаєва в 2021 році

Конкурс проводиться відповідно до: Рішення виконавчого комітету Миколаївської міської

 

11.11.2020 р.

 ПРОТОКОЛИ засідання конкурсної комісії з визначення заходів соціального спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка з бюджету Миколаївської міської територіальної громади 

Протокол №1 від 05.01.2021 року

Протокол №2 від 14.01.2021 року

Протокол №3 від 15.01.2021 року

Протокол №4 від 24.05.2021 року 

Кошторис

Заява на участь у конкурсі з визначення заходів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення розроблених інститутами громадянського  суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету міста.

План використання коштів на 2021 рік

Конференція 10 грудня 2020


Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація