Вакансії

ДЕПАРТАМЕНТ ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОГО  ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

Відповідно до вимог ст. 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, який знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Мала Морська, 19, тел.67-63-95, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- завідувач сектору з питань публічних закупівель та внутрішнього контролю департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради; 

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України,  вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж бухгалтерської роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років;  знання діючого законодавства України професійного спрямування; досвід в організації та проведенні публічних закупівель, володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

- головний спеціаліст сектору з питань публічних закупівель та внутрішнього контролю департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів на посаду: громадянство України, вища освіта відповідного професійного спрямування (економічного або юридичного) за освітньо-кваліфікаційним рівнем  не нижче ступеня магістра, спеціаліста, знання діючого законодавства України професійного спрямування; досвід в організації та проведенні публічних закупівель; володіння державною мовою; упевнений користувач ПК.

 

Особам, які претендують на зайняття вказаних посад, для участі у конкурсі необхідно надати наступні документи:

1) письмову заяву про участь у конкурсі;
 2) копію паспорта громадянина України (ідентифікаційного кода);
 3) автобіографію кандидата;
 4) дві фотокартки кандидата розміром 4х6 сантиметрів на паперових носіях;
 5) копії документів про вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання;
 6) копію заповненої частини трудової книжки;
 7) копію військово-облікового документа;
 8) на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції заповнити електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру – кандидата на посаду) за минулий рік за формою, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції». 

Додаткова інформація надається за телефоном: 67-63-95

 

Конкурсна комісія.

 

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація