Статті

Мешканців м. Миколаєва закликають не приховувати інформацію при зверненні за субсидією та вчасно повідомляти про зміни

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради закликає мешканців подавати правдиву інформацію при зверненні за отриманням субсидії, а також вчасно повідомляти про зміни у складі сім’ї, в доходах тощо. Адже це допоможе уникнути в майбутньому повернення нарахованої їм субсидії.

Закликаємо мешканців не подавати недостовірну інформацію при зверненні за призначенням житлової субсидії. Подавайте правдиву інформацію, бо якщо cім’я справді потребує житлової субсидії, то проводиться обстеження матеріально-побутових умов державними соціальними інспекторами і, залежно від ситуації, а це припустимо, може бути і довготривала хвороба когось із членів сім’ї, або якісь інші фактори, які вказують на те, що сім’я все-таки потребує призначення субсидії, то за цих обставин комісія прийматиме рішення надати сім’ї субсидію.

Потрібно декларувати ті речі, які впливають на призначення субсидії, не лукавити, не приховувати, бо все одно ті речі з часом виявляться, і сім’ї доведеться повертати незаконно отриману субсидію. А незаконно отримані субсидії стягуються з особових рахунків надавачів послуг, і результатом таких стягнень є те, що сім’я має заборгованість з оплати послуг: це у квитанції відображено мінусовими цифрами.

І якщо цю заборгованість впродовж 2 місяців не погасити, то сім’я втрачає право на субсидію, і все одно цю незаконно отриману субсидію доведеться повернути.

Тому дуже важливо одразу — а це впродовж 30 днів, повідомляти відділ соціального захисту про зміни!

Для детальнішої інформації щодо призначення субсидії, слід звертатись до районних управлінь соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту Миколаївської міської ради.

Контакти районних управлінь соціального захисту м. Миколаєва:
— Заводський район: тел.: 34 31 69
— Центральний район: тел.:
— Інгульський район: тел.:
— Корабельний район: тел.:

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація