21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Завжди ради гостям

Підопічних міського притулку для людей поважного віку, за традицією, з Новим роком та Різдвом Христовим вітають представники церков, громадськості, депутатського корпусу, волонтери та благодійники. Майже кожного дня в гості до стареньких приходять миколаївці. Але, особливе вітання постояльці притулку отримують від Митрополита Миколаївського і Очаківського Питирима. Також, за традицією, хор Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці виконує в цей день колядки і щедрівки для мешканців цього доброго дому. І для нас честь, що Владика Питирим знаходить можливість приєднатися до нас, - сказав Сергій Бондаренко, що також був присутній на заході. Він зазначив, що міська влада приділяє багато уваги розвитку притулку.

Так, наприклад, в минулому році за рахунок коштів міського бюджету придбаний новий мікроавтобус, в притулку встановили новий котел. Як зазначив Сергій Бондаренко, в притулку створені гідні умови для перебування миколаївців похилого віку.

Турбота про дітей і людей поважного віку - це пріоритет для міської влади, - додав Сергій Бондаренко, зазначивши, що на утримання притулку для громадян похилого віку та інвалідів в 2018 році в міському бюджеті передбачено близько 2,6 млн.грн.

Зі святами миколаївців вітають і депутати. Олена Кисельова зазначила, що городяни, які проживають в цьому притулку, стали дружною сім'єю, члени якої щиро люблять один одного. Нехай Господь буде в серці у кожного і хай надія на краще ніколи не вмирає! У цей день, також за традицією, привітання з Новим роком та Різдвом Христовим звучали і на адресу гостей. Няні та сестри влаштували невеликий концерт з колядками та віршами.

Так же щиро і радісно зустрічали у притулку всіх гостей, що прийшли у передсвяткові та святкові дні за адресою вул. 2 Набережна, 1.

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація