21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Різдвяна зустріч

Одне з найбільш важливих свят, один з найбільш магічних днів, коли кожна родина і словом і ділом створювали у своїй оселі атмосферу затишку, щастя та миру - Різдво Христове.

Ось і на цей раз у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради зібрались, як дружна сім’я, слухачі «Університету третього віку». В такі дні всі повинні неодмінно бути разом , щоб і протягом року пам’ятати про міцність родинних уз.

Яка ж історія цього свята, свята Різдва Христова? Розповідь про історію походження цього свята розпочала активна учасниця наших заходів, керівник творчого колективу «Живе слово» – Суслонова Інна Георгіївна.

7 січня сталася велика для всього християнського світу подія. Різдво Христове – найбільш широко шановане свято у світі. Люди різних соціальних верств, матеріального становища, переконань і поглядів не минають цього свята своєю увагою. Дуже давньою є українська традиція миритися у цей день, пробачати одне одному образи, щоб на повну міру відчути радість життя.

Дружньо і з радістю присутні в залі та учасники музичного факультету виконали низку українських святкових привітань - щедрівки «Щедрик, щедрик, щедрівочка» та «Нова радість стала».

Всіх присутніх запросили на різдв’ яні зустрічі, які будуть проходити у січні - свято Василя та Маланки, свято Водохреща.

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація