21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Різдвяні свята в міському центрі соціальної реабілітації «Цвєтік-Сєміцвєтік»

Вихованці міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» старанно готувалися до різдвяних свят. У Центрі відбулося багато різноманітних цікавих заходів: це і святкові ранки, розваги, театралізовані дійства. Діти навчилися колядувати, щедрувати, грати в народні ігри. Особливо сподобалось маленьким колядникам одягати на себе різні маски казкових персонажів. Також вихованці вітали зі святами один одного та працівників Центру. А за ці вітання їх пригостили цукерками та печивом.

До Центру «Цвєтік-Сєміцвєтік» на запрошення директора Діліної Г.С. зі святковою програмою-вертепом завітали вихованці недільної школи на чолі з керівником Миколаївського дитячого соціально-благодійного фонду «Нове життя» Мельник Т.А та її помічниками: вихователями Кефер С.О. та Дерегою А.В.

Діти із задоволенням взяли активну участь в іграх, співали різдвяні пісні та активно плескали у долоні. Приємним сюрпризом для них стали солодкі подарунки, якими їх пригостили щирі друзі.

Закінчилось свято величальною піснею «Ой радуйся, земле, Син Божий народився». Адміністрація та вихованці Центру дуже вдячні за проведене свято Різдва та із нетерпінням чекають наступної зустрічі з друзями.

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація