Аналіз звернень громадян

                                                                                          

ІНФОРМАЦІЯ

щодо роботи зі зверненнями громадян у департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради за 1 квартал 2021 року.

 

  Станом на 01.04.2021 підрозділами департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було розглянуто 369 звернень, протягом І кварталу 2021 року через базу АСКОД міським територіальним центром прийнято та відпрацьовано 868 звернень щодо надання матеріальної допомоги

  У своїх листах громадяни м. Миколаєва звертаються до міського голови, його заступників та директора департаменту з приводу надання роз’яснень стосовно призначення субсидій, державних соціальних допомог, надання соціальних послуг.

  У зв’язку із значним погіршанням матеріального стану, громадяни міста звертаються із заявою про надання їм матеріальної допомоги у зв”язку з лікуванням, проведенням операцій.

   За звітний період всього було розглянуто 371 питання.

   Всі звернення були ретельно розглянуті та відпрацьовані у встановлений законодавством термін. Позитивно вирішено 7 звернень, 345 громадян отримали детальні роз”яснення з приводу порушених у своїх зверненнях питань.

   Під час розгляду звернень у підрозділах департаменту особлива увага приділяється зверненням громадян пільгової категорії. За звітний період підрозділами департаменту розглянуто 316 звернень ветеранів та дітей війни, 6 звернень осіб з інвалідністю загального захворювання, 55 пенсіонерів отримали відповіді на питання, які їх турбували.

  Крім цього, протягом 1 кварталу 2021 року департаментом та його структурними підрозділами відпрацьовано:

-  339 звернень громадян на Урядові «Гарячі лінії» та на «Гарячі лінії» облдержадміністрації;

-  33 електронних звернень;

-  16 запитів на публічну інформацію від фізичних осіб, які надійшли для відпрацювання до департаменту.

   Питання роботи зі зверненнями громадян постійно знаходяться під контролем керівництва департаменту праці та соціального захисту населення.  

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація