Аналіз звернень громадян

ІНФОРМАЦІЯ

щодо роботи зі зверненнями громадян у департаменті праці та

соціального захисту населення

Миколаївської міської ради за 2022 рік

   Станом на 01.01.2023 до департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради надійшло  4255 звернень громадян.

 У своїх листах громадяни м. Миколаєва звертаються до департаменту з приводу отримання гуманітарної допомоги, виплат внутрішньо переміщеним особам, державних соціальних допомог, надання соціальних послуг.

   Всі звернення були ретельно розглянуті та відпрацьовані у встановлений законодавством термін, громадяни отримали детальні роз'яснення з приводу порушених у своїх зверненнях питань.

   Під час розгляду звернень у підрозділах департаменту особлива увага приділяється зверненням громадян пільгової категорії. За звітний період підрозділами департаменту розглянуто 1010 звернень від осіб з інвалідністю, 960 пенсіонерів отримали відповіді на питання, які їх турбували.

 Також, протягом 2022 року 86 громадянам виплачено одноразову матеріальну допомогу рідні яких загинули внаслідок ракетного обстрілу на території міста Миколаєва.

Питання роботи зі зверненнями громадян постійно знаходяться під контролем керівництва департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація