21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Зимові розваги

Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів постійно надає реабілітаційні послуги із соціальної реабілітації (включення в соціальне середовище, навчання основним соціальним навичкам), психологічної реабілітації (консультація, діагностика та психологічна корекція), педагогічної реабілітації (консультації та логопедична корекція, педагогічна корекція, фізичний розвиток). Проведення цих заходів надає можливість дітям з порушеннями фізичного та інтелектуального розвитку повноцінно інтегруватися в життя суспільства.

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів проводяться постійно групові та індивідуальні заняття з психологічної корекції. На цьому тижні було проведено відкрите заняття на тему «Зимові розваги».
Заняття було направлено на розвиток та стабілізацію психічних процесів, дрібної та грубої моторики дітей; створенню психологічного комфорту в колективі, вмінню розпізнавати емоційний стан інших та свій. Заняття проводилося в ігровій формі. Одне із основних направлень на занятті була робота з піском. Використовувалися піктограми з емоціями, сніжки, полотна,музичні інструменти та релаксаційна музика.

Діти активно брали участь у занятті, старанно виконували завдання, за що отримали похвалу та заохочення, а гості, які були запрошенні на заняття залишились задоволенні побаченим.Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація