Новини

Зимові свята

У святкові  зимові новорічні дні  кожен відчуває якесь піднесення, наближення чарівності, дива, преображення. Це період так званого двадцятидення відзначення православних християнських свят.

7 січня – Різдва Христового, 14 – старий Новий рік (Меланки та Василя), 19 - Водохреща. Традиційне святкування «Зимових свят» відбулося і у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Була  проведена святкова програма  до Різдва Христова «Віншуємо радість всім людям на добро». У заході прийняли участь активні слухачі та відвідувачі факультету «Музичний» «Університету третього віку», які  завжди беруть участь у підготовці літературно-музичних програм та допомагають їх проводити. З вдячністю хочеться відмітити таких учасників:  Артеменко Л, Шаховал Г, Іванченко Л, Черторигіну М, Сичову Л., Каламурзу І., Сокол Т., Кисличну Т., музичний супровід програми проводився Тимоновою С. Своїми щедрівками, колядками, піснями вони зачарували присутніх та визвали емоційне піднесення у глядачів. Приємною новиною програми став виступ тріо музикантів «Народні музики» в складі Семакової Р., Деньковича С., Телеганенко В.; читали вірші -  Суханова Р, Бабіна Н., Шевчук Л., Шаховал Г,; розвеселив, як завжди гуморесками  Каламурза І.  Активних учасників наших зустрічей, які святкували свій день народження у ці святкові дні, привітала піснею Сичова Ліна.

Детальніше...

Інформуємо населення

Не зважаючи на те, що температура повітря на даний час не є дуже низькою, департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради продовжує інформувати населення про діючі пункти обігріву та пункти видачі теплого одягу та взуття. Ще перед новорічними святами у тролейбусах та трамваях були розміщені 4 види оголошень з адресами та телефонами таких пунктів. У засобах масової інформації, а саме у 11 Інтернет-газетах, у місцевих друкованих газетах та у програмах міських телеканалів також оприлюднені ці повідомлення. У передачах обласного радіо така інформація також подається щоденно. Директор центру реінтеграції бездомних громадян Вострикова О.І. вчора прийняла участь у програмі обласного радіо на цю тему та відповіла на питання радіослухачів,  ще раз нагадала про діючі пункти.

Робота зі зверненнями громадян

Підбиті підсумки одного з направлень діяльності департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. У 2015 році  щодо було розглянуто 2431 звернення, з них 81 звернення на особистих прийомах керівників департаменту. Під час проведення аналізу розгляду звернень громадян з’ясовано, що безпосередньо структурними підрозділами департаменту за 2015 рік прийнято та розглянуто 93 звернення громадян, що відповідає аналогічній кількості у минулому році. За цей ж період через відділом контролю та розгляду звернень департаменту зареєстровано та відпрацьовано 2338 звернення, (що на 680 звернень більше, ніж у минулого році).

У зв’язку зі загальним погіршенням матеріального стану в країні, значно збільшилася кількість звернень громадян за наданням матеріальної допомоги. За звітний період було розглянуто 2471 питання, з них 2088 - це звернення для надання матеріальної допомоги. З них - 189 звернень ветеранів війни, 533 звернення інвалідів загального захворювання, 1690 пенсіонерів.    

Детальніше...

Нове в законодавстві

З січня поточного року змінюються порядок та розміри державної допомоги одиноким матерям. Для інформування цієї категорії громадян заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Харитонова О.О., під зустрічі з журналістом Інтернет-видання «Николаевские известия», розповіла про нововведення. Головний спеціаліст управління соціальних виплат і компенсацій Ленінського району Гладка А.А. виступила 12.01.2016 року перед мешканцями ОСББ «Северянін» (32 особи) з таким же роз’ясненням. Одночасно вона відповіла на питання щодо державних допомог на дітей, які знаходяться під опікою.

Вручення відзнак

Продовжується вручення пам’ятних медалей «70 років визволення України від фашистських загарбників» та «25 років виводу військ з Афганістану» мешканцям Миколаєва. Ювілейні нагороди вручаються ветеранам Другої мирової війни та воїнам-інтернаціоналістам під час різноманітних заходів за участю громадськості, представників департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, студентів та школярів. На даний час нагороди  отримали 266 учасників бойових дій та 318 воїнів-афганців.  
 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація