Новини

Вручення Почесних грамот

Підведені підсумки щорічного конкурсу на кращу установу з охорони праці серед  установ соціального захисту населення області, метою якого є активізація і удосконалення роботи щодо покращення умов трудової діяльності працівників, гігієни і охорони праці в установах та закладах. Враховуючи виконання основних показників конкурсу, конкурсна комісія напередодні Всесвітнього дня охорони праці підбила підсумки цьогорічного змагання. У номінації «Краща установа соціального захисту населення в Миколаївській області по забезпеченню безпечних умов охорони праці» друге місце посів колектив департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. У номінації ««Кращий територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в Миколаївській області по забезпеченню безпечних умов охорони праці» друге місце отримав колектив міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Миколаєва. Вчора директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М., за дорученням директора департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації Сивопляс О.В. та голови Миколаївської обласної профспілки працівників соціальної сфери  Василюка О.В., передав почесні нагороди керівникам колективів структурних підрозділів, що приймали участь у конкурсі.    

Детальніше...

Навчаємося користуватися Інтернет - послугами

8 червня 2016 року для відвідувачів відділення соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення  Миколаївської міської ради працівники бібліотеки-філії для дорослих № 18   провели  навчання з оволодіння навичками користування сервісами електронного урядування «Будь сучасним – користуйся Інтернет-послугами».

Березнюк Тетяна Анатоліївна провела навчання. Використовуючи ці знання громадяни зможуть через  Інтернет звернутись до мера та губернатора для вирішення нагальних питань через сервіси електронних петицій, отримати електронні послуги, отримати правову онлайн-допомогу для демобілізованих учасників АТО, дізнатись на якому сайті знайти перелік препаратів, що держава закуповує для онкохворих за рахунок бюджету та багато іншої корисної інформації. Присутні не лише слухали та нотували почуту та побачену інформацію, але мали змогу особисто засвоїти набуті знання. Такі навчання будуть проводитись і в подальшому.

На кожній з таких зустрічей підопічні відділення соціально-побутової адаптації дізнаються щось нове, отримують нові  знання, відповіді на питання які їх хвилюють.

Відділення  Корабельного району міського територіального центру дякує працівникам бібліотеки-філії для дорослих № 18   за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу  і запрошує  мешканців району до участі в таких заходах.

Детальніше...

Роз’яснення щодо змін в пенсійному законодавстві

У відділенні  соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на базі «Університету третього віку» на факультеті «Психологія та право»  відбулася зустріч із начальником управління пенсійного фонду України в Корабельному районі Кушнірчук Галиною Іванівною.

На зустріч  прийшли ветерани війни, «діти війни», пенсіонери   та інваліди. Галина Іванівна ознайомила присутніх зі змінами в пенсійному законодавстві, які відбулися з першого травня 2016 року в зв’язку зі збільшенням  прожиткового мінімуму та пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів, а також навела конкретні приклади підвищення пенсійних  виплат по кожній категорії пенсіонерів та зупинилася на порядку оподаткування пенсійних виплат. Цікавили присутніх питання:  чи буде підвищуватись пенсійний вік,  чи будуть доплати «дітям війни», чи будуть братись до уваги  п’ять років роботи  до 2000 року для призначення пенсії чи перерахунку та інші питання, на які було надано вичерпну відповідь начальником управління.

На кожній з таких зустрічей підопічні відділення соціально - побутової адаптації дізнаються щось нове для себе та своєї родини, отримують нові  знання, відповіді на питання які їх хвилювали.

Відділення  Корабельного району міського територіального центру дякує працівникам Управління  пенсійного фонду України в Корабельному районі за проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу  і запрошує  мешканців району до участі в таких заходах

З днем народження

Сьогодні зі 100-річним ювілеєм представники міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради поздоровили Ольгу Артемівну Смагну. За дорученням губернатора області Вадима Мерікова і міського голови Олександра Сенкевича заступник директора міського територіального центру Копиченко О.С. передала їй теплі слова поздоровлень, квіти і подарунки.

Народилася ювілярка в багатодітній селянській сім’ї с. Костянтинівка Оконегиніківського району Омської області. За своє нелегке життя перенесла багато труднощів і втрат, голод, війну, смерть близьких. Вона закінчила 4 класи сільської школи та з 16 років почала працювати продавцем у сільському магазині. В 1935році вийшла заміж та народила 4-х дочок. Її чоловік, Григорій Матвійович, загинув на фронті у 1942 році, тому вона Ольга Артемівна сама виростила і виховала дітей. До Миколаєва жінка переїхала у 1972 році і мешкає до сьогодні разом з донькою, Любов’ю  Григорівною. Своєю любов’ю, турботою та теплом оточують Ольгу Артемівну численні родичі. Разом з ними і ми вітаємо іменинницю з днем народження.

Детальніше...

Ювілейний випуск «Університету третього віку» в Інгульському районі

П’ять років поспіль для активних літніх студентів  відчиняє свої двері «Університет третього віку», який працює при відділенні соціально-побутової адаптації Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. І ось відбувся ювілейний випуск слухачів «Університету третього віку».  

З дня відкриття ця послуга постійно розвивається і затребувана серед літніх людей. Сьогодні функціонує 11 факультетів і до вже існуючих у 2015 році додалися факультети «Декоративно-прикладного мистецтва» та « Літературно-художній». З великим задоволенням слухачі відвідують всі факультети, але більшу перевагу надають факультетам «Здоровий спосіб життя», «Основи комп’ютерної грамотності»,  «Декоративно-прикладного мистецтва», «Літературн-художньому», «Рукоділля» та «Психологія і право». Вироби наших студентів були представлені на виставці робіт.  

Щирі вітання приймали наші випускники від директора Департаменту праці та соціального захисту населення Бондаренко С.М., першого заступника директора міського територіального центру соціального обслуговування Подаєнко Т.І., заступника директора міського територіального центру Інгульського району  Копиченко О.С. Також урочистим концертом студентів-випускників вітали творчі ансамблі Дому творчості дітей та юнацтва Інгульського району і випускники факультету «Літературно-художній».

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація