Новини

Відбулося чергове заняття Громадського університету правових знань на тему: «Колективний договір: нове в законодавстві, пропозиції та недоліки при укладання».

   16 березня 2013 року в Миколаївській обласній раді профспілок спільно з відділенням НСПП у Миколаївській області відбулося чергове заняття Громадського університету правових знань на тему: «Колективний договір: нове в законодавстві, пропозиції та недоліки при укладанні».

У заході взяли участь голови, юристи та фахівці з колдоговірних питань обласних профспілкових організацій.
 Від органів місцевого самоврядування у зустрічі прийняла участь головний спеціаліст відділу трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Решетнікова Інна Юріївна.  

Відкрили заняття заступник голови обласної ради профспілок Онищенко Любов Миколаївна та начальник відділення НСПП  у  Миколаївській  області Євченко Оксана Олегівна.     

Головний спеціаліст відділу з соціально-економічних питань облпрофради      Баришевська Марина Анатоліївна зупинилась на основних завданнях колдоговірної кампанії, висвітлила основні вимоги закону України «Про колективні договори  і угоди».

Детальніше...

Вручений сертифікат вдячності

Пенсіонери  Центрального району міста  з великим задоволенням відвідують  різноманітні заходи, що проводяться працівниками міського територіального центру. У відділенні територіального центру Центрального району, що розташовано за адресою вул.Шевченко,19, на шести факультетах  «Університету третього віку» навчаються   більше ста жінок та чоловіків старшого віку. А ще два факультети  - «Иноземної мови» і «Основи комп»ютерних знань» розмістилися у приміщенні Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім..О.Гмирьова

Три роки тому був заключний договір про співпрацю між бібліотекою та міським територіальним центром. І вже третій навчальний рік  співробітники Регіонального тренінгового центру  ( керівник Моісеїєва Н.В.) та Ресурсного центру «Вікно в Америку» (керівник Сидоренко Л.Л.) на волонтерських засадах  дають людям  літнього  віку нові знання. В  березні чергова група із 16 слухачів закінчила  курс навчання з англійської мови. І на першому занятті з новою групою директор бібліотеки Агарова В.В.  передала директору міського територіального центру (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Самерхановій Л.І. «Сертифікат вдячності за багаторічну плідну співпрацю та збереження довготривалих партнерських стосунків».До речи , середній вік слухачів цих факультетів - 65 років, а  їх знання викладачі оцінюють на «відмінно».

Відбулося чергове засідання комісії Центрального району з питань забезпечення своєчасності та поновити сплати податків та погашення заборгованості по заробітній платі, пенсій.

16 березня 2016 року за головуванням заступника голови адміністрації Центрального району Власенка В.І., а також за участю головного спеціаліста відділу трудових відносин департаменту праці Гребеннікової Л.І. відбулося чергове засідання комісії Центрального району з питань забезпечення своєчасності та поновити сплати податків та погашення заборгованості по заробітній платі, пенсій.

Відкрив засідання районної тимчасової комісії заступника голови адміністрації Центрального району Власенко В.І., який проінформував присутніх про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах-боржниках Центрального району.

На засіданні комісії Центрального району з питань забезпечення своєчасності та поновити сплати податків та погашення заборгованості по заробітній платі, пенсій було заслухано 4 керівників підприємства–боржника (ДП „Суднобудівний завод ім. 61 комунара” – Петров Федір Павлович, ТОВ «Кіфа» - Єдуш Олег Михайлович, Колективне підприємство «Полюс» та ТОВ «Миколаївводпроєкт» - Пакула Олександр Андрійович), які доповіли про причини несвоєчасної виплати заробітної плати, фінансово – економічний стан підприємств, шляхи виходу із складної ситуації, що утворилася на підприємствах міста з виплати заробітної плати.  

Детальніше...

Правове навчання

15.03.2016р.  у відділенні  соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на базі «Університету третього віку» на факультеті «Психологія та право»  відбулася  зустріч з представником другого Миколаївського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який знаходиться  по вулиці Космонавтів, 61.

Питаннями правової допомоги соціально незахищених категорій громадян займаються працівники цього центру. Представник центру, інтегратор, Овчіннікова Д.В.,  проінформувала присутніх про умови прийому звернень громадян, а також висвітила питання наслідування в порядку родинних зв’язків, право кожного з них на отримання спадщини. Керівник юридичного відділу громадського моніторингового центру з питань дотримання прав людини  Добриднік Т.В. звернула увагу присутніх на те, що необхідно своєчасно і згідно термінів узаконювати свої права на наслідування.

Детальніше...

Екскурсія по рідному місту

На базі відділення соціально – побутової адаптації Заводського району міського територіального центру департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  вже не один рік діє «Університету третього віку». На факультеті  «Історичний» слухачі мають можливість ознайомитись з  таємницями та загадками рідного краю, а також узнати багато цікавих фактів зі всесвітньої історії.

Краєзнавець Бойчук Світлана Василівна на волонтерських засадах багато років  є викладачем  «Університету третього віку». Низка лекцій про місто Миколаїв не залишає байдужим нікого, після лекції слухачі університету ще довго розпитують її, задають додаткові питання. Іноді Бойчук С.В. запрошує всіх охочих на екскурсії по місту. Чергова екскурсія відбулася 14 березня по старому Миколаївському християнському кладовищу та прилеглим вулицям міста. Світлана Василівна розповіла історію кладовища від його заснування до сьогодення. Група відвідала могили  та склепи видатних людей Миколаївщини, вшанували їх пам’ять.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація