Новини

Святкування Старого Нового року

Тихо-тихо, нечутними кроками до нас приходить свято. Улюблене, загадкове, довгождане – Старий Новий рік. Ми всі його чекаємо і кожного разу пов’язуємо з ним події і сподівання, і віримо в те, що мрії здійсняться.

Ось і в міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів завітав Старий Новий рік. Новорічна пригода, якою розпочалося свято, заінтригувала усіх своєю таємничістю і бурхливістю розгортання подій.  Усіх присутніх урочисто вітали Санта Клаус та місіс Клаус. Наші діточки залюбки грали з ними у цікаві ігри, вікторини, відгадували зимові загадки.

Особливо потішили дітей солодкі подарунки надані громадською організацією «Перлина» iven компанія «Суперсвято». Свято додало гарного настрою не тільки учасникам, а й усім присутнім.

Детальніше...

Призначаємо субсидії

Згідно всіх нормативних документів департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради продовжується призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Для роз’яснення правил та порядку надання такої державної допомоги, спеціалісти розробили інформаційні матеріали для розповсюдження, а також надають консультації всім, хто звертається з особистими питаннями. Завідувач сектору управління соціальних виплат і компенсацій Ленінського району Мілевська О.П. неодноразово виходила до місць проживання миколаївців для проведення роз’яснювальної роботи з цього питання. Вона не раз зазначала, що при відсутності пільг на житлово-комунальні послуги, громадяни мають подати заяву та заповнити декларацію для оформлення субсидії. Таким чином, навантаження на сімейний бюджет буде знижений. Таку інформацію вона надала на цьому тижні мешканцям декількох об’єднань у Ленінському районі.

Інформуємо населення

Не зважаючи на те, що температура повітря на даний час не є дуже низькою, департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради продовжує інформувати населення про діючі пункти обігріву та пункти видачі теплого одягу та взуття. Ще перед новорічними святами у тролейбусах та трамваях були розміщені 4 види оголошень з адресами та телефонами таких пунктів. У засобах масової інформації, а саме у 11 Інтернет-газетах, у місцевих друкованих газетах та у програмах міських телеканалів також оприлюднені ці повідомлення. У передачах обласного радіо така інформація також подається щоденно. Директор центру реінтеграції бездомних громадян Вострикова О.І. вчора прийняла участь у програмі обласного радіо на цю тему та відповіла на питання радіослухачів,  ще раз нагадала про діючі пункти.

Зимові свята

У святкові  зимові новорічні дні  кожен відчуває якесь піднесення, наближення чарівності, дива, преображення. Це період так званого двадцятидення відзначення православних християнських свят.

7 січня – Різдва Христового, 14 – старий Новий рік (Меланки та Василя), 19 - Водохреща. Традиційне святкування «Зимових свят» відбулося і у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Була  проведена святкова програма  до Різдва Христова «Віншуємо радість всім людям на добро». У заході прийняли участь активні слухачі та відвідувачі факультету «Музичний» «Університету третього віку», які  завжди беруть участь у підготовці літературно-музичних програм та допомагають їх проводити. З вдячністю хочеться відмітити таких учасників:  Артеменко Л, Шаховал Г, Іванченко Л, Черторигіну М, Сичову Л., Каламурзу І., Сокол Т., Кисличну Т., музичний супровід програми проводився Тимоновою С. Своїми щедрівками, колядками, піснями вони зачарували присутніх та визвали емоційне піднесення у глядачів. Приємною новиною програми став виступ тріо музикантів «Народні музики» в складі Семакової Р., Деньковича С., Телеганенко В.; читали вірші -  Суханова Р, Бабіна Н., Шевчук Л., Шаховал Г,; розвеселив, як завжди гуморесками  Каламурза І.  Активних учасників наших зустрічей, які святкували свій день народження у ці святкові дні, привітала піснею Сичова Ліна.

Детальніше...

Нове в законодавстві

З січня поточного року змінюються порядок та розміри державної допомоги одиноким матерям. Для інформування цієї категорії громадян заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Харитонова О.О., під зустрічі з журналістом Інтернет-видання «Николаевские известия», розповіла про нововведення. Головний спеціаліст управління соціальних виплат і компенсацій Ленінського району Гладка А.А. виступила 12.01.2016 року перед мешканцями ОСББ «Северянін» (32 особи) з таким же роз’ясненням. Одночасно вона відповіла на питання щодо державних допомог на дітей, які знаходяться під опікою.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація