Новини

«Повір у себе!»

«Жити на Землі – велике щастя,
Якого ти не помічав.

І пам’ятай, що ти Людина,
Творець краси і добрих справ.»

1 грудня 2016р. з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів для підопічних відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради була організована і проведена культурно-мистецька програма під назвою «Повір у себе» та виставка творчих робіт майстрів нашого району Г.Шаховал, С.Коршунової, Л.Воронкової, В.Сергієнка, Г.Бойко, К.Кушнір. Іх вироби захопили увагу та наповнили присутніх новими враженнями.

На заході були присутні люди з обмеженими можливостями, ветерани та пенсіонери району. Активну участь в програмі прийняли підопічні відділення та учасники літературно-мистецького гурту «Творче слово» - Л.Артеменко, І.Каламурза, Н.Матрохіна, музичний супровід надала Г.Волосюк, ведуча програми І.Суслонова. Вони представили літературно-музичну програму «Серце моє, Україна!» І хоч на вулиці вже зимно та холодно, у залі панувала тепла й затишна атмосфера, бо українська пісня зігріла душі всіх присутніх та створила настрій.

Всі запрошені отримали від зустрічі позитивні емоції, ділилися враженнями, а потім продовжили приємне спілкування у вітальні відділення за чашкою ароматного трав’яного чаю.

Детальніше...

Відбулося чергове засідання міського координаційного комітету сприяння зайнятости населення

30.11.2016 о 14.00 у малій залі міськвиконкому, під головуванням очильника обласної ради профспілок Толмачова Ю.П. відбулося засідання міського координаційного комітету сприяння зайнятості населення. На цьому засіданні розглянуті питання: про стан виконання показників та заходів Програми зайнятості населення міста Миколаєва на період до 2017 року протягом 2016 року; про стан надання соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим учасникам АТО, особам з особливими потребами державною службою зайнятості протягом 2016 року. 

У засіданні прийняли участь: директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М.; директор Миколаївського обласного центру зайнятості – Оборонько Д.М., та інші члени координаційного комітету.
З інформацією по порядку денному виступили директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М. та директор Миколаївського обласного центру зайнятості – Оборонько Д.М які доповіли, що протягом 2016 року в рамках виконання Програми зайнятості населення було передбачено створення 3300 нових робочих місць, фактично створено 3360 нових робочих місць.
З загальної кількості створених робочих місць у 2016 році:
- у юридичних осіб – 1145 р.м;
- у фізичних осіб - підприємців (наймані працівники) - 328 р.м.;
- фізичні особи - підприємці (новостворені) - 1887 р.м.
Також в місті продовжується робота по впровадженню інвестиційних проектів на ДП «Спеціалізований морський порт «Ольвія» та на ДП НВКГ «Зоря - Машпроект».

Детальніше...

Допомога від депутатів

В ці дні пенсіонерам та інвалідам, що мешкають у Заводському районі, передають овочеві пайки, що надані депутатами міської ради. Десять тон овочів для більш як 500 одиноких та одиноко проживаючих громадян надали депутати від «Нашого Краю» брати Тахір і Рустам Садрідінови та Сергій Кантор. 

Свіжу овочеву продукцію (моркву, картоплю, буряк, капусту та цибулю) соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома Заводського району міського територіального центру розносять підопічним. Це в своїй більшості люди малозабезпечені, практично всі вони отримують мінімальну пенсію, проживають самотньо, у деяких взагалі немає рідних. Часом люди не тільки не мають коштів придбати такий набір овочів, але й здоров’я, щоб спуститися з поверхів багатоповерхівок та дійти до ринку або магазину за продуктами.

Міський територіальний центр вдячний депутату Миколаївської міської ради Кантору С.А. за розуміння проблем одиноких пенсіонерів та інвалідів Заводського району і участь у їх вирішенні.

Правова освіта

22 листопада 2016 року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася зустріч з директором МОГО  «Незалежна соціальна адвокація та правозахист», керівником правового відділу громадського центру з моніторингу дотримання прав людини - Добридник Т.В.; практикуючим юристом, партнером моніторингового центру - Пашкевич С.О. та представниками другого Миколаївського місцевого Центру з надання безоплатної вторинної правової  допомоги, який знаходиться  по вулиці Космонавтів, 61.

Основною метою зустрічі правознавців було підвищення рівня інформованості відвідувачів щодо їх прав та обов’язків, дізнатись куди звертатись за правовою допомогою, який алгоритм дій подачі документів, яка практика роботи безоплатних адвокатів. Про ці та інші аспекти роботи коротко проінформувала Тетяна Добридник.

Про захист прав пацієнтів в закладах охорони здоров’я,  куди звернутись, якщо Вас не влаштовує сімейний лікар, як отримати матеріальне відшкодування за неправильне лікування та багато інших питань надала в своїх консультуваннях Світлана  Пашкевич.

Детальніше...

Відбувся семінар з питань зайнятості, охорони та умов праці.

24.11.2016 о 14.00 на базі профспілки працівників житлово – комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення (вул. адмірала Макарова, 7) відбувся семінар з питань зайнятості, охорони та умов праці, на який були запрошені комунальні підприємства міста.

На семінар були запрошені: заступник начальника відділення виконавчої дирекції Фонду ССНВ України у м. Миколаєві Куфедчук О. М., страховий експерт відділення ВД ФССНВ міста Миколаєва Помазанов І.А., начальник відділу зайнятості, охорони та умов праці Слюсаренко І.Є., заступник начальника відділу зайнятості, охорони та умов праці Соловей Л.Є., головний спеціаліст відділу зайнятості, охорони та умов праці Михайленко В.В., головний спеціаліст відділу трудових відносин Решетнікова І.Ю.

Зі вступним словом виступила заступник директора - начальник управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Ніколаєвої О.В.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація