Новини

Консультуємо постійно

Інформаційно-консультативні послуги працівники департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради надають громадянам не тільки на робочих місцях, під  час зустрічей з мешканцями у ЖЕКах, приміщеннях ОСББ, при проведенні Днів інформування у колективах, а й за місцем свого проживання та на вулицях міста. У день святкування 227-ї річниці з дня народження міста,  на головній вулиці Миколаєва був розгорнутий інформаційний пункт. Спеціалісти районних управлінь соціальних виплат і компенсацій надавали інформацію та роз’яснювали громадянам порядок надання державних допомог, пільг, оформлення субсидій. Кожної хвилини до стенду, де містилась друкована інформація, підходили люди. Буклети з різноманітної тематики мали попит. Поряд спеціалісти міського територіального центру проводили майстр-класи і розповідали оточуючим, які соціальні послуги можуть отримати одинокі та одинокопроживаючі громадяни у відділеннях, де з користю та цікаво пенсіонери можуть провести свій вільний час.

Зустрічі спеціалістів на вул.Соборній з миколаївцями надали можливість багатьом отримати відповіді на різноманітні питання соціального захисту.

Миколаїв древній і вічно молодий

Щороку, кожну другу суботу вересня місяця, мешканці Миколаєва відзначають  день  міста. Тож і ветерани, які відвідують відділення міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, напередодні цієї дати, у сам день народження, та ще весь наступний тиждень відзначають це свято. Вони приймають участь у різноманітних заходах. Для них організуються екскурсії по місту, проводяться лекції, під час яких розповідають про легенди та майбутнє Миколаєва, вони зустрічаються у музичних вітальнях з поетами, художниками, краєзнавцями. Одна із зустрічей, що була присвячена цій даті, проведена у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району.

Хто краще ніж пошуковці Краєзнавчого Інформаційного Центру «Край» може розповісти про історію нашого міста, району? Тому на зустріч було запрошено його керівника, О.І. Ясько, яка працює завідуючою в бібліотеці-філії  № 18 ЦБС для дорослих та працівника бібліотеки Н.О. Романаускене. Бібліотекарі ознайомили присутніх з історією заснування району, яке колись носило назви: Вітовка, Богоявленське, Жовтневе, Корабельний район, його розвиток  та сьогодення. Не могли на цій зустрічі залишитись осторонь і наші відвідувачі, вони читали вірші про рідне місто, серед них був і  представник творчого літературного об’єднання «Живе слово» О.К.Білошапкін, співали пісні  учасники самодіяльного колективу «Журавушка» (музичний супровід С.Тимонова).

Зустріч пройшла у теплій, невимушеній атмосфері, були запитання, дискусії, присутні живо обговорювали і доповнювали одне одного. З побажаннями всім мешканцям рідного міста здоров’я, щастя та процвітання рідному краю завершився цей захід.

Турбота про збереження та зміцнення здоров’я дітей

Колектив міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» під керівництвом директора Діліної Г.С. постійно турбується за станом здоров’я своїх вихованців, здійснює корекційно - розвивальну роботу.  

Так з метою збереження та зміцнення здоров’я дітей з особливими потребами, а саме правильної постави і профілактики плоскостопості  у Центрі було проведено апаратно-планографічне обстеження дітей з обмеженими можливостями з метою раннього виявлення порушень у формуванні стопи. Результати планографічного обстеження дадуть змогу виявити у дітей з 4 років наявність плоско-вальусної деформації стоп.

Завдяки дії постанови КМУ від 05.04.2012р. №321 щодо безкоштовного забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації дітей діти-інваліди зможуть безкоштовно отримати дві пари індивідуальних ортопедичних устілок «ARVITUM», виготовлених на сучасному німецькому обладнані по технології  CAD/CAM.

Батьки дітей-інвалідів дуже вдячні колективу Центру за організацію проведення планографічного обстеження у приміщенні Центру.

Детальніше...

Святкуємо разом !

До 227-ї річниці дня народження рідного міста колектив департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради готувався з натхненням. Тому й презентація соціальних послуг та творчих робіт працівників та громадян, яких обслуговують спеціалісти різних структурних підрозділів, вийшла цікавою та насиченою. Інформаційні стенди розповідали про перелік та спектр послуг, спеціалісти надавали консультації, роздавали буклети, запрошували громадян до районних управлінь соціальних виплат і компенсацій для оформлення державних допомог, до відділень міського територіального центру на обслуговування. Разом з нами презентували свою роботу підприємства та учбові заклади, з якими тісно співпрацюють соціальні заклади, адже лише об’єднавши зусилля, ми створимо місто, в якому буде комфортно жити всім. Мешканці Миколаєва з  задоволенням роздивлялись роботи хенд-мейд, виготовлені власноручно працівниками та підопічними, приймали участь в майстер-класах, діти з захопленням дивились невеличкі вистави. На згадку про святкування Дня міста всі бажаючі прийняли участь у фотосесії.

Детальніше...

Святкуємо день народження

В теплій та дружній атмосфері відзначили гості, співробітники та мешканці притулку для громадян похилого віку та інвалідів  день народження цього соціального закладу.  За  традицією поздоровити  тих, хто мешкає в цьому затишному домі, прийшли представники міської влади, депутатського корпусу, благодійники та волонтери. Всі разом пораділи змінам, що сталися за минулий рік: реконструкції жилого корпусу, капітальному ремонту опалювальної системи, новим меблям та побутовим приладам, що відбулись за рахунок бюджетних коштів та благодійних надходжень.   Подячні листи від міського голови були вручені під час свята саме тим, хто від душі піклується за добробут  цих  літніх миколаївців. Директор  праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради  Бондаренко С.М. вручив подячні листи працівникам притулку, які щоденно піклуються про стареньких , та волонтерам, за милосердя і чуйність. А  мешканці притулку Вовчан Г.Ф. та Петрова  Н.Ф., яким вже далеко за 90 років, отримали медалі «За трудову доблесть». Як завжди добрі слова звучали на адресу працівників з вуст їх підопічних. Гості роздивлялись та дивувались експонатам виставки. Музика та спів звучали довго, а на сам кінець  бажаючи танцювали та обмінювались  добрими побажаннями.   Так чотирнадцятий раз був відмічений день народження притулку.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація