Новини

Вручення відзнак

Продовжується вручення пам’ятних медалей «70 років визволення України від фашистських загарбників» та «25 років виводу військ з Афганістану» мешканцям Миколаєва. Ювілейні нагороди вручаються ветеранам Другої мирової війни та воїнам-інтернаціоналістам під час різноманітних заходів за участю громадськості, представників департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, студентів та школярів. На даний час нагороди  отримали 266 учасників бойових дій та 318 воїнів-афганців.  
 

Продовжується призначення субсидій

У Миколаєві продовжується призначення субсидій на житлово-комунальні послуги. Кількість звернень за даною державною допомогою значно зросла у зв’язку з підвищенням вартості послуг у 2015 році. За субсидіями нині найчастіше звертаються особи, які у минулих опалювальних сезонах не мали необхідності або права на таку допомогу. Для інформування таких громадян спеціалісти департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради продовжують зустрічатися за місцем проживання або з трудовими колективами миколаївців. Так, завідувач сектору управління соціальних виплат і компенсацій Ленінського району Боброва О.В. сьогодні надала чергову консультації тим, хто потребує даної допомоги.

З добром та надією у майбутнє

З найкращими побажаннями до мешканців міського притулку для громадян похилого віку та інвалідів звернулись сьогодні міський голова О.Сєнкевич, його заступник Є.Шевченко, народний депутат України О. Жолобецький, депутат міської ради О. Кісельова, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради С.Бондаренко.  За традицією на передодні Різдва Христова до соціального закладу завітали Митрополит Владика Питирим та настоятель церкви «Всех святых» отець Микола. Для всіх присутніх дуже важливі слова підтримки і благословення від духовних наставників, їх добрі побажання. Тих, хто отримав у цьому «доброму домі» притулок, порадували колядками та гостинцями. Різдвяні зустрічі за участю представників міської влади, благодійників та волонтерів – це віхи розвитку та встановлення соціального закладу, який в цьому році буде відзначати свій 14 день народження. Тепло, затишок панують у кожному куточку цієї «території добра», а вмілі руки підопічних виготовляють пам’ятні сувеніри – символ притулку «Серце добра» та символ довголіття «Сова», що вручені сьогодні шановним гостям.

Детальніше...

Пізнаємо народні звичаї

З-поміж багатьох сучасних свят новорічні свята є найулюбленішим. Можливо, тому що обіцяє зустріч із чимось таємничим, дає надію, що прийдешній час буде кращим, ніж минулий.

Новорічні свята за народними звичаями – це довгоочікувана казка для усієї малечі.

Зимова казка завітала і до міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Діти ретельно готувалися до свят, вивчили колядки та щедрівки, а вчителі-реабілітологи разом з батьками приготували різноманітні костюми і викликали захват в усіх глядачів. Діти кожної групи виготовили різдвяну зірку, переодяглися в чарівний одяг казкових персонажів і вирушили привітати працівників та гостей Центру зі святами. Діти показали свою спритність, уважність, артистичність, зацікавленість до народних звичаїв та традицій України. Усі діти Центру були нагороджені солодкими призами.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація