Новини

Пам'ять поколінь

28 березня миколаївці вшанували пам'ять визволителів Миколаєва від фашистських загарбників, поклавши квіти до місця висадки зведеного десанту 130-ї Стрілецької дивізії під командуванням Андрія Семеренка. На березі річки Інгул, де нині розташований міський притулок для громадян похилого віку та інвалідів, силами благодійників встановлений меморіальний знак. Кожного року у мітингу, що відбувається біля монументу, разом з мешканцями притулку приймають участь учні ЗОШ № 13 и школи-інтернату № 3, студенти, представники міської влади. У пам’ятний для всіх миколаївців день міський голова О.Сєнкевич привітав присутніх, вклонився тим, кому ми зобов’язані Великій Перемозі. На заході були вручені Почесні відзнаки «За допомогу українській армії» волонтерам Є.Воробйову, Н.Івановій, Д. Фальку. За традицією почесним строєм пройшли повз меморіального знаку майбутні захисники Вітчизни – студенти військової кафедри та школярі.

Детальніше...

Для подальшої взаємодії

 

У березні   2016 року в м. Київ, в приміщенні Мінсоцполітики спільно з Міжнародним благодійним фондом «Карітас України»проводилась нарада Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Міністерства соціальної політики України. Тема наради: Обговорення попередніх результатів проходження апробації Державного стандарту соціальної послуги кризового та екстреного втручання (наказ Мінсоцполітики від 05.01.2016р №2).

Участь в нараді прийняли керівники Управління у справах людей похилого віку та надання соціальних послуг Мінсоцполітики, керівники та спеціалісти структурних підрозділів соціального захисту населення Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Миколаївської, Тернопільської, Харківської, Херсонської обласних державних адміністрацій та Луганської військово-цивільної адміністрації, які були визначені наказом Мінсоцполітики від 05.01.2016р № 2 для проведення апробації Державного стандарту соціальної послуги кризового та екстреного втручання. Від Миколаєва у нараді прийняв участь представник центру реінтеграції бездомних громадян  Черемшинський С.В.

Детальніше...

Переможці - назавжди !

28 березня м. Миколаїв  відзначає 72 річницю визволення від фашистських загарбників.

З нагоди цієї дати в обласному Палаці культури відбулось чергове засідання клубу фронтових друзів «Переможець». Тридцять два роки тому вперше зібрались разом ветерани Другової Світової війни, щоб вшанувати живих та згадати тих, віддав своє життя за свободу та незалежність Вітчизни. Три рази на рік до великої зали Палацу запрошують не тільки фронтовиків, а й ветеранів тилу, які відзначають знаменні дати Великої Перемоги. На цей раз напередодні дня визволення Миколаєва до зали завітали й молоді люди. Ветеранів війни та праці, дітей війни, воїнів-інтернаціоналістів, військовослужбовців  української армії вітали керівники області та міста: перший заступник голови облдержадміністрації Микола Романчук, голова постійної депутатської комісії Надія Іванова, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич. Гучними оплесками всі присутні привітали Дмитра Пилиповича Іванця  - одного з трьох безпосередніх учасників визволення міста, які ще живуть поряд з нами. Пам'ять усіх, хто загинув за свободу, вшанували хвилиною мовчання.

Детальніше...

Защита прав переселенцев

Презентация проекта «Предоставление бесплатной правовой помощи и защиты прав внутренне перемещенных лиц (ВПЛ)» в Николаевской и Одесской областях, финансируемого представительством Управления Верховного Комиссара ООН по делам беженцев в Украине состоится 31 марта в 12.00 часов по адресу ул.Никольская, 25, в пресс-центре отеля «Александровский». Проект направлен на решение насущных проблем этой категории граждан и комплексной защиты  их прав с учетом особенностей Николаевской и Одесской областей. Проект является дополнительным ресурсом по обеспечению защиты прав граждан. Лица, состоящие на учете, как внутренне перемещенные лица в департаменте труда и социальной защиты населения Николаевского городского совета, могут заполнить заявку на получение бесплатной правовой помощи на сайте общественной организации  www.desyatekvitnya.com.

Відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

24 березня 2016 року під головуванням директора департаменту праці та соціального захисту населення ММР Бондаренка Сергія Миколайовича, відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

 На початку засідання доповідач повідомив, що заборгованість із заробітної плати на 15 підприємствах, які знаходяться в колі моніторингових спостережень, за станом  на 01.03.2016  складала 30547,0 тис. грн., що на 2481,1 тис. грн., або на 8,8 % більше, порівняно з сумою боргу на 01.02.2016 (28065,9 тис. грн.). 

Протягом лютого два підприємства погасили заборгованість у повному обсязі: ТОВ ВКФ «НХТ Полюс» - 30,3 тис. грн. та ТОВ «Вознесенська механізована колона №9» - 46,5 тис. грн. 

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація