Новини

Оголошення

Безпека праці в друкованих засобах масової інформації

  На виконання статті 50 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування», з метою поширення пропаганди безпечних та нешкідливих умов праці, профілактики виробничого трав-матизму та професійних захворювань, відділення ВД ФССНВ у м. Ми-колаїв пропонує провести передплату журналу «Безпека праці на виробництві» на 2017 рік. Щомісячний профілактично-практичний журнал «Безпека праці на виробництві» постійно висвітлює діяльність виконавчої дирекції Фонду та може бути корисним в наданні практичної допомоги в організації, розробленні та впровадженні профілактичних заходів з безпеки виробництва, запобігання виробничому травматизму, забезпечення здорових і безпечних умов праці. У журналі надаються рекомендації спеціалістам служб охорони праці, методична допомога керівникам підприємств, де немає спеціаліста з охорони праці, поради, консультації, відповіді на запитання. Журнал «Безпека праці на виробництві» має передплатний індекс - 37850, ціна на місяць - 50 грн.10 коп., на 3 місяці - 150 грн. 30 коп., на півріччя - 300 грн. 60 коп., на рік - 601 грн. 20 коп.

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України у м. Миколаїв. Телефони для довідок: 47-91-21, 47-05-48.

Уроки природи у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Швидкими кроками вступає осінь у свої володіння. Листя на більшості дерев, трави, інших рослин розфарбував жовтень в усі відтінки жовтого й червоного кольорів. На клумбах квітнуть ще яскраві айстри та жоржини, милують око оксамитові чорнобривці.

В міському центрі «Цвєтік-Семіцвєтік» діти-інваліди мають змогу спостерігати природу та відчувати усю її урочисту красу в чудовому доглянутому садочку на території Центру.

Піклуючись про психічне та фізичне здоров’я дітей, адміністрація закладу, вчителі-реабілітологи, спеціалісти використовують різноманітні методи та прийоми реабілітаційної роботи. Так на цьому тижні заняття на тему «Осінь. Праця людей восени» пройшли на свіжому повітрі серед буйства чарівної золотої осені. Діти вчилися бачити красу навколо себе, спостерігати за змінами в живій та неживій природі, піклуватися про неї. Вони залюбки збирали різнокольорове листячко, горіхи, зривали яскраві квіточки та стиглі грона калини, допомагали дорослим підмітати встелені першим жовтим листям доріжки.

Продовжилися реабілітаційні заняття в групових кімнатах., куди діти принесли увесь зібраний природний матеріал і використали його для виготовлення цікавих поробок.

Живе спілкування з природою, перебування на свіжому повітрі, зміна різноманітних видів діяльності позитивно вплинули на психоемоційний стан дітей та зміцнили їх фізичне здоров’я.

Детальніше...

Телефонні «гарячі лінії»

Щомісячні телефонні «гарячі лінії» проведені у структурних підрозділах департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Вчора спеціалісти всіх підрозділів відповідали на актуальні питання соціального захисту населення, в тому числі всі, хто потребував консультації стосовно надання субсидій на житлово-комунальні послуги, отримали консультації та запрошення до районних управлінь соціальних виплат і компенсацій або запрошення завітати до додаткових пунктів прийому заяв та декларацій, які з цього тижня відкриті у віддалених мікрорайонах, ЖЕКах та інших місцях скупчення людей.

Вечір, проведений у редакції

Питання соціального захисту, в тому числі найбільш актуальне на сьогоднішній день, а саме призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, турбує на сьогоднішній день більшість громадян. Про порядок призначення, адреси установ, в яких приймаються документи, надання особистих даних та про багато іншого йшла мова вчора у редакції газети «Вечерний Николаев». Ще декілька днів тому на першій сторінці газети було опубліковано запрошення до участі миколаївців у «гарячі лінії», що буде проведено безпосередньо у редакції. Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М., його заступник Харитонова О.О. та представники районних управлінь соціальних виплат і компенсацій Міненко О.В., Карцева Т.Д., Волкова В.Б. за півтори години спілкування з читачами газети, що зателефонували, відповіли на 31 питань громадян. Відповіді на питання, що є найбільш актуальними, будуть опубліковані у газеті. Також, департаментом підготовлені для публікації матеріали, що ознайомлять читачів з програмою державної субсидії, яка діє в країні 20 років. 

Детальніше...

Для повної інформованості населення

Розширену інформаційну роботу проводять керівники та спеціалісти департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради стосовно роз’ясненню населенню переваги отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Ця державна допомога надається малозабезпеченим верствам населення вже 20 років, але міфи та остороги існують досі. Тож, директор департаменту Бондаренко С.М. ще раз наголосив під час проведення прес-конференції для засобів масової інформації, що адресна державна допомога родинам є безповоротною  нею може скористатися кожна миколаївська людина, яка не в змозі платити за комунальні послуги в межах санітарних норм. В прес-конференції прийняли участь  представники 10-ти засобів масової інформації, матеріали розміщені у відповідних виданнях.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація