Новини

Організаційне засідання громадської ради

07.07.2016 року о 09.00 годині у малій залі виконавчого комітету Миколаївської міської ради, за участю міського голови, відбулось організаційне засідання громадської ради з питань ветеранів війни та учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

З метою формування та реалізації міської політики з питань, що стосуються ветеранів війни, учасників бойових дій в Афганістані, учасників антитерористичної операції, учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС було прийнято рішення про громадську раду та затверджено її Положення.      
До складу громадської ради увійшли наступні громадські організації:
- рада Миколаївської міської організації ветеранів України,
- міська рада воїнів-інтернаціоналістів м. Миколаєва,  
- центр  допомоги учасникам антитерористичної операції у   м. Миколаєві,
- обласна громадська організація Всеукраїнської громадської   організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна».

Детальніше...

Зустріч з населенням

Сьогодні спеціаліст І категорії відділу по роботі з інвалідами управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського (Ленінського) району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Гуменюк В.О. провела зустріч з населенням, а саме з мешканцями ОСББ «Росія». Вона розповіла присутнім (16 осіб) про надання реабілітаційних послуг дітям-інвалідам у реабілітаційних центрах. 

Про житлові субсидій

Завідувач сектору прийому заяв управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного  району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської ради Мілевська О.П. 04.06.2016 року провела зустріч з мешканцями ОСББ «Електронна» (26 осіб). Мова йшла про призначення субсидій на житлово-комунальні послуги у 2016 році. Присутніх, які ще не звертались до управління з цього питання, було запрошено до соціальних закладів, де проводиться оформлення документів.

Робота зі зверненнями громадян

        Станом на 01.07.16 підрозділами департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було розглянуто 2462 звернення, з них 47 звернень на особистих прийомах керівників департаменту. Порівняно з минулим роком це більше на 1542 звернення.

        Під час проведення аналізу розгляду звернень громадян з’ясовано, що безпосередньо структурними підрозділами департаменту за звітний період прийнято та розглянуто 45 звернень громадян. За цей же період через відділ контролю та розгляду звернень департаменту зареєстровано та відпрацьовано 2417 звернень, (що у 3 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року).

        Робота з письмовими зверненнями громадян та особистий прийом керівників департаменту здійснюється згідно з вимогами Конституції України та іншими законодавчими актами.

        У своїх листах громадяни Миколаєва, інших міст області продовжують звертатись до міського голови, його заступників та директора департаменту з приводу проведення пільгового ремонту житла, перерахунку пенсій, надання роз’яснень стосовно призначення субсидій, державних соціальних допомог, надання соціальних послуг.  

Детальніше...

Надано роз'яснення

Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку та фінансування пільг управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Коваленко Н.В. у центрі зайнятості Корабельного району надала роз’яснення присутнім (17 осіб) стосовно соціальних гарантій і сприяння зайнятості для демобілізованих військовослужбовців та учасників антитерористичної операції.  

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація