Новини

Допомагаємо людям

У зв’язку з погіршенням погодних умов пункти гарячого харчування та видачі теплого одягу і взуття, які були відкриті в структурних підрозділах міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) з 31 грудня 2015 року перейшли з 17 січня 2016 року на цілодобовий режим роботи, з чергуванням відповідальних фахівців міського територіального центру. За допомогою у неділю. звернулось 8 осіб, яким надано гаряче харчування та видано 26 одиниць одягу.

З 14.00 годин 17 січня силами працівників міського територіального організовано цілодобове чергування на автовокзалі «Миколаїв» і міському залізничному вокзалі. У пункті, який розташований у приміщенні   автовокзалу, за цей час надано гаряче харчування у вигляді чаю, печива, вермішелі швидкого приготування та картопляного пюре 35 особам. У пункті, який розташований на залізничному вокзалі, такі послуги надані 8 особам.

 У відділеннях соціальної допомоги вдома міського територіального центру знаходиться 1709 осіб, з них 317 мешкають у приватних будинках. 17 січня біля приміщень 52 мешканців проведені роботи по прибиранню снігу. Зранку 18 січня соціальні працівники вийшли на місця мешкання підопічних для проведення робіт по прибиранню снігу та закупівлі продуктів харчування. Чергування у пунктах та допомога громадянам на вокзалах триває.

Перша телефонна «гаряча лінія» у цьому році

До структурних підрозділів департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради ще з перших робочих днів 2016 року надходили телефонні дзвінки стосовно різних сторін життєдіяльності громадян. Директор департаменту Бондаренко С.М. всередині місяця підписав доручення про проведення щомісяця телефонних «гарячих ліній». Оголошення було опубліковано у газеті «Вечерний Николаев», на Інтернет-порталі Миколаївської міської ради та на сайті департаменту. Сьогодні у всіх структурних підрозділах проведені телефонні «гарячі лінії» , під час яких спеціалісти відповіли на най насущні питання. Наприклад, громадян, що мешкають у Корабельному районі, цікавили питання надання соціальних послуг одинокопроживаючим громадянам. Вони отримали детальне роз’яснення та запрошення навідатись до відділення міського територіального центру. Більше 20 мешканців Заводського району звернулись до спеціаліста управління соціальних виплат і компенсацій. Відповідали на питання і у всіх інших підрозділах департаменту.

Призначаємо субсидії

Згідно всіх нормативних документів департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради продовжується призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Для роз’яснення правил та порядку надання такої державної допомоги, спеціалісти розробили інформаційні матеріали для розповсюдження, а також надають консультації всім, хто звертається з особистими питаннями. Завідувач сектору управління соціальних виплат і компенсацій Ленінського району Мілевська О.П. неодноразово виходила до місць проживання миколаївців для проведення роз’яснювальної роботи з цього питання. Вона не раз зазначала, що при відсутності пільг на житлово-комунальні послуги, громадяни мають подати заяву та заповнити декларацію для оформлення субсидії. Таким чином, навантаження на сімейний бюджет буде знижений. Таку інформацію вона надала на цьому тижні мешканцям декількох об’єднань у Ленінському районі.

Святкування Старого Нового року

Тихо-тихо, нечутними кроками до нас приходить свято. Улюблене, загадкове, довгождане – Старий Новий рік. Ми всі його чекаємо і кожного разу пов’язуємо з ним події і сподівання, і віримо в те, що мрії здійсняться.

Ось і в міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів завітав Старий Новий рік. Новорічна пригода, якою розпочалося свято, заінтригувала усіх своєю таємничістю і бурхливістю розгортання подій.  Усіх присутніх урочисто вітали Санта Клаус та місіс Клаус. Наші діточки залюбки грали з ними у цікаві ігри, вікторини, відгадували зимові загадки.

Особливо потішили дітей солодкі подарунки надані громадською організацією «Перлина» iven компанія «Суперсвято». Свято додало гарного настрою не тільки учасникам, а й усім присутнім.

Детальніше...

Зимові свята

У святкові  зимові новорічні дні  кожен відчуває якесь піднесення, наближення чарівності, дива, преображення. Це період так званого двадцятидення відзначення православних християнських свят.

7 січня – Різдва Христового, 14 – старий Новий рік (Меланки та Василя), 19 - Водохреща. Традиційне святкування «Зимових свят» відбулося і у відділенні соціально-побутової адаптації Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Була  проведена святкова програма  до Різдва Христова «Віншуємо радість всім людям на добро». У заході прийняли участь активні слухачі та відвідувачі факультету «Музичний» «Університету третього віку», які  завжди беруть участь у підготовці літературно-музичних програм та допомагають їх проводити. З вдячністю хочеться відмітити таких учасників:  Артеменко Л, Шаховал Г, Іванченко Л, Черторигіну М, Сичову Л., Каламурзу І., Сокол Т., Кисличну Т., музичний супровід програми проводився Тимоновою С. Своїми щедрівками, колядками, піснями вони зачарували присутніх та визвали емоційне піднесення у глядачів. Приємною новиною програми став виступ тріо музикантів «Народні музики» в складі Семакової Р., Деньковича С., Телеганенко В.; читали вірші -  Суханова Р, Бабіна Н., Шевчук Л., Шаховал Г,; розвеселив, як завжди гуморесками  Каламурза І.  Активних учасників наших зустрічей, які святкували свій день народження у ці святкові дні, привітала піснею Сичова Ліна.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація