Новини

Новорічне свято для дітей

Новорічні ранки для дітей пільгових категорій за традицією проведені у Палаці творчості учнів. Вистава, що підготовлена творчими колективами Палацу, як завжди дуже сподобалась всім присутнім. Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М. від імені керівників міста поздоровив дітей та їх батьків з наступаючим Новим роком. Він відмітив, що у цьому році більше 3,5 тисяч дітей, які потребують особливої уваги, отримують новорічні гостинці. Працівники департаменту радо вітали дітвору та вручали яскраві подарунки 

Детальніше...

Концерт в новорічні свята

Останні грудневі дні особливі, неймовірні та хвилюючі, адже на порозі Новий рік. У переддень Нового року та світлоносного надвечір”я Різдва Христового з найкращими побажаннями та веселим настроєм до людей похилого віку, яких обслуговують відділення Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, завітав колектив Тернівського Будинку культури. Вже не перший рік цей колектив своїм веселим настроєм дарує позитивні емоції, радість, натхнення та віру у завтрашній день людям поважного віку, ветеранам війни та праці, інвалідам та малозабезпеченим громадянам. Висловлюємо щиросердечну вдячність директору Стоянову Г.О., художньому керівнику Губенко М. В. та працівникам будинку культури. Наші ветерани війни, праці та інваліди завжди залишаються надзвичайно задоволені виступами творчого колективу та номерами художньої творчості. 

Святковий концерт, який відбувся 28 грудня, став подарунком саме для такої категорії громадян. Маємо підкреслили, що наше старше покоління - золотий фонд, скарбниця досвіду та знань, і, можливо, той скарб, що шукає і не може знайти Україна, щоб стати заможною та щасливою.

Детальніше...

Мінімальні гарантії в оплаті праці та відповідальність за їх порушення

Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою на всій території України для підприємств, установ, організацій усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб.

Відповідно до статтей 95 Кодексу законів про працю України та 3 Закону України «Про оплату праці» мінімальна заробітна плата це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, неквалафіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт).

Отже, працівнику без кваліфікаційних вимог щодо рівня освіти, стажу роботи тощо, тільки при відпрацьованій ним повній нормі робочого часу, може бути нарахована заробітна плата у розмірі мінімальної. До мінімальної заробітної плати не включаються доплати, надбавки, заохочувальні та компенсаційні виплати.

Детальніше...

«Цвєтік-Семицвєтік» зустрічає Новий рік

Новий рік – це завжди довгоочікуване свято, особливо, для дітей, адже усі перебувають у передчутті справжнього дива. У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Семицвєтік» 22, 23 та 26, 27 грудня вчителі-реабілітологи та їх асистенти із залученням батьків і за підтримки адміністрації Центру підготувавли і провели новорічні свята по групах: «Новорічні дива», «Новорічні пригоди Марійки та Ведмедя», «У гостях у Ялинки», «Новорічна казка».

На ці свята завітали казкові герої: Марійка і Ведмідь, Снігова королева, Снігова баба, Новий рік, Дід Мороз та Снігуронька, ролі яких виконували працівники Центру та батьки дітей з інвалідністю. Разом із вчителями-реабілітологами та казковими персонажами діти водити веселі хороводи навколо ялинки, співали новорічні пісні. Цікаві ігри «Сніжки», «Чим прикрашена ялинка», «Знайди пару рукавичці», «Заморожу», «Не випущу» дали можливість кожній дитині самореалізуватися, показати своє вміння бути швидким, спритним, кмітливим.

Детальніше...

ТУРБОТА ПРО ОХОРОНУ ПРАЦІ – ЦЕ ВИГІДНО.

Людина є головною продуктивною силою суспільства, і від умов, в яких вона працює, значною мірою залежить її ставлення до праці, працездатність, тривалість активної трудової діяльності, а отже , й економічна ефективність виробництва.

Економічний аналіз стану охорони праці став особливо актуальним сьогодні, коли підприємства перейшли на нові умови господарювання. Але й зараз деякі керівники ще недооцінюють вплив стану охорони праці на техніко-економічні показники роботи підприємств. Проте навіть поверхневий аналіз усіх видів витрат, передбачених чинним законодавством, у зв’язку з незадовільним станом охорони праці доводить, що сьогодні не можна ігнорувати питання охорони праці, оскільки це економічно невигідно.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація