Новини

Ще раз про субсидії

Представники департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради продовжують проводити зустрічі з населенням для роз’яснення нюансів надання субсидій на житлово-комунальні послуги. Так, начальник відділу УСВіК Інгульського району Карцева Т.Д. відповідала на питання читачів бібліотеки-філії № 9 ЦБС ім.Кропивницького. А сьогодні вона зустрілася з працівниками Регіональної філії Одеської залізниці, які працюють на вокзалі стації «Миколаїв». На всі питання були надані вичерпні відповіді, надані адреси та телефони районних управлінь та додаткових пунктів прийому заяв, які розміщені у найбільш доступних місць у Миколаєві. Начальник відділу УСВіК Заводського району Яценко В.В. відвідала центр зайнятості, де зустрілася з громадянами, які мають особливі потреби. Для них надані консультації щодо різноманітних пільг, державних допомог та оформлення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг.

«Година права»

Громадський Моніторинговий Центр з дотримання прав людини вже традиційно проводить робочі зустрічі з населенням. Впродовж року керівник правового відділу Громадського Моніторингового Центру з дотримання прав людини Добридник Т.В. спільно з членами моніторингової групи Моніторингового Центру, фахівцями в сфері права, адвокатами, юристами, державними службовцями, громадськими активістами щомісячно приймають участь на виїзних засіданнях та зустрічах з населенням.

Тому 05.12.2016 року відбулась зустріч із соціальними робітниками відділень Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради приурочена до дня Права.

Зустріч відкрив Громов Г.М. – заступник директора міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Детальніше...

Відзначаємо День інвалідів

За доброю традицією 3 грудня в усьому світі відзначався Міжнародний день осіб з інвалідністю. У Будинку вчителя напередодні були підбиті підсумки зробленого для поліпшення становища осіб з інвалідністю та проаналізовані проблеми, які необхідно усунути. У заході прийняли участь міський голова О.Ф.Сєнкевич, заступник міського голови Є.В.Шевченко, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради С.М.Бондаренко та представники громадських організацій інвалідів

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед особами з інвалідністю, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. У своєму виступі міський голова зазначив, що поряд з тими, хто потребує цієї підтримки та отримує її – колектив департаменту. Він навів цифри та факти, що характеризують діяльність міської влади в цьому напрямку. Директор департаменту, під час демонстрації слайдів, які висвітлюють здобутки та проблеми у цьому питанні, наголосив, що переймаючись буденними проблемами суспільство повинно замислитись над непростою долею людей з вадами здоров’я не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року, не забувати про те, що поруч з нами живуть особи з інвалідністю і вони потребують допомоги і уваги. Разом з міською владою тісно співпрацюють представники громади. На заході за сумлінну та самовіддану працю, активну громадську діяльність, чуйність та повсякденну турботу про людей з особливими потребами та з нагоди Міжнародного дня інвалідів подячними листами міського голови були нагороджені:

Детальніше...

Тепло сердець

У низці заходів, що проходили у місті та були присвячені Міжнародному дню інвалідів, окремою сторінкою стала зустріч студентів аграрного університету з підопічними відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Це було не тільки спілкування між представниками двох поколінь, а й обмін думками щодо подій сьогодення. А ще концертні номери, що підготували молоді люди, не тільки були до вподоби пенсіонерам, а й визвали відгук в їх душах. Керівник Миколаївської організації «Турбота про літніх в Україні» Володка Н.А. представила всім присутнім свою книгу «Рухатись! Радіти! Жити!» і подарувала її для використання в роботі фахівцям відділення. Студенти запросили підопічних на майстер-клас, який вони проведуть у суботу – будуть виготовляти новорічні прикраси. Подібні зустрічі заплановано проводити регулярно.

Фотовыставка

В рамках традиционной для Николаева встречи представителей городской власти с теми гражданами, которым наиболее необходимо внимание и участие, открылась первая персональная выставка Виталия Романова. Фотограф, представивший в своей экспозиции портреты людей старшего поколения, успел в своей жизни многое. Но главное, он всегда в каждом человеке видел и видит личность. Главные герои выставки – наши земляки, как известные в городе николаевцы, так и люди не известные широкому кругу. Название выставки «Мы тоже были молодые» говорит о его уважении к людям, которые строили, творили, созидали. Директор городского территориального центра социального обслуживания (предоставление социальных услуг) департамента труда и социальной защиты населения Николаевского городского совета Самерханова Л.И. в своем выступлении на открытии выставки поблагодарила автора за внимание к людям, которые свою трудовую жизнь посвятили родной стране и родному городу. К стати, большинство фотографий, представленных в фотоэкспозиции, сделаны в отделениях городского территориального центра и их герои пришли в этот день в Дом учителя, где до 9 декабря каждый желающий сможет увидеть фотоработы В.Романова. 

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація