Новини

Транспортні соціальні послуги

   Уже не перший рік серед потоку машин городяни бачать мікроавтобуси з емблемою і написом «Соціальне обслуговування». І якщо спочатку було не зрозуміло, кого і куди возять ці машини, то зараз багато миколаївців, які мають проблеми зі здоров'ям, знають про можливість отримати транспортну соціальну послугу. У першому півріччі 2019 року понад 1000 осіб отримали близько трьох тисяч таких соціальних послуг. Ці мікроавтобуси, закуплені за гроші міського бюджету, передані для обслуговування громадян з обмеженими фізичними можливостями в міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.Два з них обладнані спеціальними підйомниками для зручності тих громадян, що пересуваються на інвалідних візках. Особи з інвалідністю, на милицях, після травм можуть скористатися ще одним, нещодавно придбаним мікроавтобусом для відвідування лікувальних установ різної спрямованості, протезно-ортопедичного підприємства, МСЕК, аптек.

Детальніше...

Виїзд у віддалений мікрорайон

     27.06.2019 року було здійснено виїзд мультидисциплінарної команди відділень Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради у відділений мікрорайон. Підопічні відділення соціальної допомоги вдома мали змогу отримати послуги перукаря, робітника з комплексного обслуговування та консультацію з соціальних питань фахівця відділення. Робота була виконана швидко та якісно. 

 

 

Детальніше...

На виставці фоторобіт

     Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали Миколаївський обласний музей ім.В.В.Верещагіна, де проходила виставка фоторобіт Тіма Болотнікоффа «Південні землі. Австралія. Антарктида». Варто зазначити, що Австралія та Антарктида видаються європейській спільноті екзотичними краями, напрочуд віддаленими, здавалося б, на краю світу. Два континенти разюче не схожі між собою, але подібні за розмірами та неосяжними просторами під безкрайнім небом. Збірка фоторобіт демонструє величність та контрастність пейзажів цих континентів.

 

 

 

 

Детальніше...

Гурток «Інтелектуал»

   У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради гуртки продовжують свою роботу. Головним завданням роботи гуртка є спрямованість на розвиток творчої особистості, надання людям літнього віку можливості вільного розвитку, підвищення свого інтелектуального рівня, створення мотивації до самовдосконалення. Сьогодні в гуртку «Інтелектуал» наші підопічні розгадували різноманітні головоломки та чайнворди. Всіх любителів інтелектуальних ігор запрошуємо до нас! Наша адреса пр.Богоявленський, 301/2 тел. 64-50-61

 

Літній відпочинок

     На днях отримувачі соціальних послуг відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради мали змогу відпочити на морі в м.Южне Одеської області, де вони з користю та з задоволенням провели час. Адже море це не тільки відпочинок для тіла і душі, це відмінний спосіб укріпити організм і одержати масу приємних вражень. Сонце, пляж та море не тільки оздоровлюють, а й просто покращують настрій, даруючи так званий гормон щастя.Тож приєднуйтесь до нас і ви, відпочинемо разом. Наша адреса пр. Богоявленський, 301/2 тел.64-50-61.

 

 

 

 

 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація