Новини

Великий український письменник

   Слухачів «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запросили в бібліотеку-філілію №18 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва. Слухачам була запропонована лекція про великого та видатного українського письменника Миколу Васильовича Гоголя, якому 1 квітня виповнилось би 210 років з дня його народження. Всі ми з дитинства пам’ятаємо слова славетного українця М.Гоголя «Чи знаєте ви українську душу?» та «Чи знаєте ви українську ніч?». М.В.Гоголь став улюбленим письменником і володарем душ мільйонів людей на планеті. Великий український письменник М.Гоголь є, на думку багатьох дослідників, найбільш виразним представником української школи. Українська тематика творів М.В.Гоголя - це невід’ємна частина творчої особистості.

Детальніше...

Гумор та сміх - здоров’я для всіх

    Гумор у житті українців здавна в пошані: він не лише розважав, а й інколи і рятував. Тому й не дивно, що до наших днів зберігся український гумор. 03.04.2019р. об 11.00 год. у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбувся святковий концерт присвячений Дню гумору, який розпочали ведучі Н.Горошко та О.Сердюкова з привітань та пісні «Хорошее настроение». Була проведена музично-розважальна програма, в якій пролунали пісні «Вареники», «Ой, під вишнею, під черешнею», «Ой, у полі криниченька», «Зібралися бабоньки», «Калинка-малинка» у виконанні хора «Журавушка».

Детальніше...

Застосування мистецтва оригамі у корекційній роботі.

 Діти з обмеженими можливостями здоров’я в силу своїх особливостей сприймають світ яскравіше, емоційніше, ніж їх здорові однолітки. Через творчість вони намагаються спілкуватися з нами, знайти зв'язок з навколишнім світом. Крім того, творча діяльність сприяє розвитку візуальних і моторних навичок, пам’яті,просторового образного мислення,вміння само- організовуватися,концентрувати увагу, працювати послідовно. Тому в міському центрі комплексної реабілітації з інвалідністю вчителі-реабілітологи успішно використовують мистецтво оригамі при організації реабілітаційних занять.

Детальніше...

Ставимо нові завдання

   На підсумковій колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бондаренко С.М. звітував про роботу соціальної установи, яку він очолює. Результати визнані кращими серед аналогічних центрів області. Диплом та статуетка «Кращому територіальному центру соціального обслуговування» за підсумками роботи у 2018 році були вручені йому на колегії. Діяльність міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради направлена на профілактику, подолання та мінімізацію складних життєвих обставин, в яких перебувають громадяни. Увага та допомога надається у широкому спектрі соціальних послуг різним категоріям громадян.

Детальніше...

Весняне натхнення

    У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради пройшов захід , присвячений гарному настрою та весні. Захід відвідав директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бондаренко Сергій Миколайович та його заступник Садова Наталя Анатоліївна.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація