Новини

Долучайтесь до благодійної акції «Щедрий вівторок»!

У цьому році Україна підписала меморандум та стала офіційною учасницею Всесвітнього благодійного руху, який українською мовою носить назву «Щедрий вівторок». Понад 150 країн світу, мільйони людей приймають участь у цій акції на користь благодійних організацій, коли громадяни, бізнес, організації присвячують себе добрим справам та заохочують до цього інших. 

У 2017 році було зібрано понад 300 млн. доларів, ще більше добрих справ було зроблено у вигляді волонтерської роботи, пожертв продуктів і одягу.

Детальніше...

Героїв країна –моя країна

Добрий день, моя Батьківщина

Щира пісня –Україна моя
Ми будуємо вільну Вкраїну,
Святий Боже, дай нам вічні літа

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради напередодні святкування 14 жовтня Дня захисника України, Дня Українського козацтва та Дня Покрови Пресвятої Богородиці був проведений інформаційно-просвітницький захід «Героїв країна-моя країна».

Детальніше...

Відгукнулись серцем

Представники міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради сьогодні о 14.00 годині прибули до будівлі Миколаївської обласної державної адміністрації, де встановлена палатка для збору допомоги постраждалим від вибуху на військовому полігоні у Чернігівській області. Понад 200 одиниць теплого одягу доставлено із районних відділень міського територіального центру.

Виконуючи розпорядження голови облдержадміністрації Савченка О.Ю., його заступники Гайдаржи В.В. та Шевченко Є.В. зв’язались з керівництвом Чернігівщини та з’ясували яка потреба необхідна у першу чергу. Тож, представники бізнесу, підприємці, громадські організації за декілька часів вже доставили до будівлі адміністрації речі першої необхідності. Так, голова Миколаївської міської організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій (АТО) Бушина Л.М. о 14.00 годині привезла 100 одиниць соків та засоби гігієни.

Детальніше...

Краєзнавча мандрівка

Тема заходу «Історія рідного краю» - завжди актуальна. Слухачі «Університету третього віку» відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради активно беруть участь у заходах, присвячених історії Миколаївщини. Сьогоднішній день багатий на події. 

Підопічні відділення разом з краєзнавцем Бойчук Світланою Василівною пройшлися по вулиці Садовій. Разом любувалися архітектурними спорудами на вулиці. А потім екскурсія вулицею переросла у тематичну бесіду про історію створення рідного міста. Дві години зустрічі пробігли як один міг. Інформація дуже цікава і доступна, розповідалася людиною, яка любить його усім серцем. Сама природа створила умови для активного відпочинку. Яскраві осінні барви прикрашали захід.

Детальніше...

Заради людей

Щедро наповненні осінніми фарбами дні ще раз нагадали нам про нещодавно відсвяткований Міжнародний день ветерана. У таку, як сьогодні сонячну погоду, у виставковому залі зібралися різні, але схожі друг на друга люди. Вони завжди були активними, небайдужими і зараз, не зважаючи на вік, продовжують на волонтерських засадах працювати на користь суспільству. Голова обласної ветеранської організації В.І. Редька представила присутнім директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації О.Р. Єльчієву, директора міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради С.М.Бондаренка, голову обласної ради ветеранів М.А.Поротникова. Вона нагадала, що акція «Милосердя» була започаткована багато років тому, а допомога тим, хто потребує надається регулярно. Більшість волонтерських організацій області та міста працюють разом з ветеранськими організаціями, тож не дивно, що тридцять активістів, що запрошені на зустріч, є ветеранами війни та праці, членами ветеранських організацій.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація