Новини

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

У зв’язку з пониженням температури повітря для громадян без визначеного місця проживання відкритий тимчасовий пункт обігріву за адресою пр.Миру, 2-А (у приміщенні бомбосховища біля будинку-побуту «Ювілейний»). Пункт відкритий з 17 годин вечора до 9 годин ранку.

Пункти гарячого харчування діють за адресами:
Заводський район: вул. Кузнецька, 1, тел. 47-71-22;
Інгульський район: вул. 12 Поздовжня, 50-А, тел. 21-20-48;
вул. Кругова, 47, тел. 56-06-92 (центр
реінтеграції бездомних громадян);
Корабельний район: вул. Металургів, 8, тел. 64-59-98;
Центральний район: вул. Шевченка, 19-А, тел. 47-59-93.

ІНФОРМАЦІЯ

У приміщенні адміністрації Інгульського району проведений «круглий стіл» на тему «Реалізація Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між Інгульським районним сектором Миколаївського міського відділу з питань апробації, Інгульським районним центром зайнятості м.Миколаєва, управлінням соціальних виплат і компенсацій Інгульського району Миколаївського міської ради на 2018р.». У роботі взяли участь керівники та спеціалісти зазначених установ. Директор центру реінтеграції бездомних громадян Вострикова О.І. виступила з доповіддю, в якій повідомила про роботу колективу Центру у цьому напрямку. Вона відзначила, що кожного року не менш двадцяти осіб, що відбули покарання у місцях позбавлення волі, потрапляють до цієї соціальної установи. Громадяни отримують всі належні послуги повідомляє директор Центру.

Перейменування установ

Відповідно до чинного законодавства внесено зміни щодо подальшої діяльності реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю (державної форми власності) в частині впровадження та реалізації практики надання послуг з комплексної реабілітації, що полягають у перейменуванні нижченаведених установ та затвердженні нових положень.

Детальніше...

Світ мистецтва

Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей. Старший науковий працівник музею Стешак Катерина Петрівна ознайомила присутніх з персональною виставкою Тетяни Базилевської – Барташевич «На крилах тканих рушників» та іншими виставками народно-прикладного мистецтва. 

Працівники міського територіального центру вдячні працівникам музею за цікаву екскурсію у світ мистецтва.

Детальніше...

Відкритий інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога 15-07»

Сьогодні, 11 січня об 11.00 годині ранку, департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради презентував інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога 15-07». 

За ініціативою директора департаменту Бондаренка С.М. керівником міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Самерхановою Л.І. та її колективом розроблено Положення та методичні рекомендації діяльності інформаційно-консультативного пункту для отримання консультацій з питань соціального захисту населення. Він створений для подальшого покращення інформованості населення з питань призначення різних видів державної допомоги, у тому числі житлових субсидій, державної допомоги сім’ям з дітьми, надання пільг та компенсацій, відповідно до чинного законодавства, надання матеріальної допомоги, консультацій з питань соціального обслуговування, інформування громадян щодо норм чинного законодавства та нормативних документів з питань соціального захисту населення.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація