Новини

Готуємось до турніру «КУБОК НЕСКОРЕНИХ»

19 травня 2018 року у Києві, на стадіоні «Атлет» відбудеться Всеукраїнський турнір з футболу До участі у змаганнях запрошуються ветерани та діючі військовослужбовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, каліцтва, контузії або інші захворювання під час, або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій в АТО або в ході миротворчих операцій за участю України.

Ціллю заходу є фізична та психологічна реабілітація ветеранів війни та діючих військовослужбовців зазначених категорій, зміцнення дружніх стосунків та обміну досвідом роботи між спортивними організаціями осіб з інвалідністю, залучення найбільшої кількості ветеранів війни та діючих військовослужбовців з усієї України, які брали чи беруть участь в АТО на сході України, до занять футболом.

Детальніше...

Необхідні кошти на оздоровлення

Питання, щодо збільшення обсягів фінансування на забезпечення ліками постраждалих громадян, санаторно-курортне оздоровлення громадян І категорії були обговорені на зустрічі представників організацій та установ з громадянами, потерпілими від наслідків аварії на ЧАЕС. Ця зустріч відбулась у приміщенні УСВіК Корабельного району з нагоди 32-х роковин Чорнобильської катастрофи.

В обговорені прийняли участь Симонян Р.Х.- голова Миколаївської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль Україна», Шарова Н.Г.- завідуюча амбулаторією № 2 центру КЗ ПМСД № 7, Богомолов О.В.- голова районної громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України». Подібні зустрічі проводяться регулярно. На цей раз в.о. начальника управління, начальник відділу персоніфікованого обліку та фінансування пільг управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району Петрак І.О. доповіла, що громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, пропонується оздоровлення у 2018 році. На даний час кошти виділені на 3 санаторно-курортні путівки. Безперечно це вкрай недостатньо, то ж ставиться питання про виділення додаткових коштів на оздоровлення таких громадян.

Шлях до зірок

З нагоди відзначення Дня космонавтики, підопічні відділень денного перебування Заводського та Центрального районів міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, разом з городянами, відвідали відкриття тематичної виставки у комунальному закладі культури «Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна «Підкорюючи всесвіт».

На виставці представлені експонати з фондів музею та колекції фалеристики, яка була подарована музею Заслуженим працівником культури України, колекціонером Лоскутніковим В.С., що висвітлюють події пов’язані з освоєнням людиною космосу. Експозиція доповнена творами живопису та графіки. На відкритті виставки директор музею С.М. Росляков розповів про історію фалеристики та цінність таких експонатів для збереження культурної спадщини країни.

Зустріч з уповноваженим Верховної ради України з прав людини

У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведена зустріч з уповноваженим Верховної ради України з прав людини регіонального представництва у Миколаївський області Світланою Валеріївною Перебийніс. Уповноважена Верховної Ради роз’яснила присутнім, які заходи потрібно вжити для відновлення порушених прав. Особливу увагу приділила Закону України «Про звернення громадян» та порушення прав щодо надання відповіді на публічні інформації. Підопічні відділення отримали консультації на особисті питанням та були направлені до відповідних державних установ, до яких належать порушені питання.

Логопедична допомога у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Провідним завданням логопедичної роботи у міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів є корекція та розвиток мовлення у дітей з інвалідністю, у яких спостерігається порушення усіх компонентів мовленнєвої системи (фонетико-фонематичної, лексичної та граматичної). Діти мають різний рівень сформованості мовлення, психічних функцій та інтелектуального розвитку. Тому своєчасне опанування мовлення є підґрунтям для розвитку дитини, запорука її повноцінного спілкування з оточуючими.

У міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів вчителем-логопедом надається своєчасна допомога дітям з інвалідністю в усуненні вад фонематичного розвитку. Постійно проводяться групові та індивідуальні заняття з логопедичної корекції. На заняттях логопед використовує спеціальні корекційно - розвивальні вправи: ігри-звуконаслідування, вправи на розвиток мовленнєвого дихання, артикуляційної моторики та дрібної моторики пальців рук у поєднанні з логоритмікою, а також дидактичні ігри для розвитку пам’яті, уваги, сприймання. Всі ці вправи сприяють координації артикуляційної моторики та мовленнєвого дихання, розвитку тактильно-рухової та зорової пам’яті, й просторових уявлень, стимулюють мовленнєвий розвиток дитини, збагачення пасивного та накопичення активного словника.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація