Новини

Вручені сертифікати на квартири

    В урочистій обстановці сертифікати на квартири в музейному комплексі «Старофлотські казарми» отримали 33 воїни, які брали участь в антитерористичній операції і операції об’єднаних сил. Документи вручили Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз, перший віце-мер Володимир Криленко, заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи. Зробили це минулого року в рамках цільових програм соціального захисту. Гроші виділили з міського та обласного бюджетів.

Детальніше...

Як святкують Новий рік у Китаї?

У Китаї Новий рік вважається одним з популярніших і найулюбленіших в народі свят. Для кожного жителя країни це не просто свято, а особлива урочиста подія. У відповідності Місячним циклом в різні роки свято випадає в період між 21 січня і 20 лютого – в день другого молодика після зимового сонцестояння. Згідно з ним, Китайський новий рік 2019 настає 5 лютого і святкується 15 днів. В перший день Китайського Нового року у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради була проведена інформаційно-святкова програма «Як святкують Новий рік у Китаї?

Детальніше...

Зустріч з сімейним лікарем-волонтером

Із змістовною лекцією «Шунгіт та його використання для збереження здоров’я» до слухачів «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради 31.01.2019 року завітала лектор-волонтер Ольга Володимирівна Ляшенко. В цікавій формі Ольга Володимирівна запропонувала присутнім інформацію про природний, цілющий мінерал шунгіт, шунгітові пластини та мінеральний шунгітовий фільтр. А що ж таке шунгіт та історія його походження?

Детальніше...

Екскурс у минуле

Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали відкриття виставки «Зброярня краєзнавчого музею: зразки озброєння ХVI – XX» у Миколаївському обласному краєзнавчому музеї.

 

 

Детальніше...

Добрые слова благодарности

    В структурах департамента труда и социальной защиты населения Николаевского городского совета трудятся более 800 специалистов различного профиля. Среди учреждений – Центр реинтеграции бездомных граждан, который был создан в числе первых в Украине в 2001 году. За эти годы почти 5 тысяч наших сограждан, с трудными судьбами, получили здесь столь необходимую им заботу, душевное внимание, помощь в оформлении документов, лечении, трудоустройстве, полноценном возвращении к жизни. Ольга Ивановна Вострикова разрабатывала основополагающие документы по организации работы с этой категории граждан в Украине. К ее мнению прислушивались коллеги, ее опыт и знания оказали влияние на организацию работы с бездомными людьми в других областях страны. А от подопечных она всегда чувствовала искреннее уважение за профессионализм и доброе сердце.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація