Новини

Важлива тема

До Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища 05.06.2018 року був проведений «круглий стіл» у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, на який були запрошені гості. Представники бібліотеки-філіалу № 3 ЦБС для дорослих м.Миколаєва та професійний еколог Махова М.О. Основна частина зустрічі була присвячена обговоренню проблем стосовно навколишнього середовища, які є у місті. Дізналися про стан Чорного моря згідно нових досліджень екологів. Під час бесіди слухачі отримали відповіді на свої запитання. Особливо гаряче обговорювались питання стосовно бездомних тварин. Однак, всі присутні вважають, що користь від проведення такого «круглого столу» дуже велика.

Детальніше...

Шановні мешканці Миколаєва!

Інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога», який діє при департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, надає консультації з питань призначення субсидій, державних допомог, пільг, надання матеріальної допомоги, соціальних послуг.

Інформаційно-консультаційні послуги надаються заявнику в усній формі в режимі телефонної «гарячої» лінії на безоплатній основі.
Прийом телефонних дзвінків з питань соціального захисту населення здійснюється на багатоканальний телефон за номером 15-07 у робочі дні з 09.00 до 17.00 годин.

Щодо соціальної відпустки одинокій матері

За статтею 19 Закону України «Про відпустки» жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15 років, або дитину з інвалідністю, або яка всиновила дитину, матері особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи, одинокій матері, батьку дитини або особи з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи, який виховує їх без матері (у тому числі в разі тривалого перебування матері в лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину або особу з інвалідністю з дитинства підгрупи А І групи, чи одному із прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів (ст. 73 КЗпП).

Зокрема, одинока мати має право на додаткову соціальну відпустку тривалістю 10 календарних днів на рік. Визначення одинокої матері наведене п. 9 постанови Пленуму Верховного Суду України від 06.11.92 р. № 9 «Про практику розгляду судами трудових спорів» та ст. 10 Закону України «Про відпустки».

Детальніше...

Шановні миколаївці старшого віку!

Міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради надає на безоплатній та платній основі соціальні послуги мешканцям Миколаєва, які є одинокими або одиноко проживаючими громадянами. 

На обслуговування приймаються особи похилого віку та громадяни у віці з 18-ти років, що мають інвалідність.
Шановні городяни! Якщо поряд з Вами є люди, яким потрібна допомога, звертайтесь до відділень міського територіального центру:

- Заводський район, вул. Кузнецька, 1/3, тел.47-59-81;
- Інгульський район, вул. 12 Поздовжня, 50-А, тел.21-71-35;
- Корабельний район, вул. Металургів, 8, тел.64-60-27;
- Центральний район, вул. Шевченка, 19-А, тел.47-76-78.

Долучились до доброї справи

Напередодні та у Міжнародний день захисту дітей у нашому місті проводилась безліч заходів, до яких залучились дорослі та діти. Про проведення різноманітних зустрічей, концертів, спортивних змагань завчасно було повідомлено через засоби масової інформації. Миколаївці були, як учасниками таких заходів, так і глядачами. Але, найважливіше те, що у цей день увагу було привернено до дітей, які мають певні фізичні вади. Їм дуже важливо почувати себе повноцінними членами суспільства. Тож не дивно, що такі діти були запрошені до бібліотек, музеїв, кав’ярень. А ще проводилися майстер-класи та виставки. Така невеличка виставка відбулась 1 червня і в одному із підрозділів департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Небайдужа мешканка Миколаєва принесла у приміщення 30 штук виробів, які власноручно виготовила дівчинка з інвалідністю. За 5 хвилин всі вони були розкуплені і гроші передані автору робіт.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація