Новини

Користь нових знань

Днями відбулась робоча зустріч Заводського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області спільно з головним спеціалістом управління соціальних виплат і компенсацій Заводського району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Патенко Яною Анатоліївною. На зустріч також були запрошені представники сектору ювенальної пробації м. Миколаєва та співробітники Центрального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації».

Цей захід був організований з метою підвищення рівня теоретичних та емпіричних знань співробітників для покращення роботи з клієнтами пробації, враховуючи роз’яснення більш повної та кваліфікованої допомоги.

Детальніше...

Звичайне стає незвичайним

У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради зустрічі з психологом Мацовою Н.М. проводяться щочетверга та щоп’ятниці.

Чергова бесіда з психологом «Полюби себе» відбулася на природі у Яхт –клубі, що зробила звичайний пізнавальний захід незвичайним.

Тренінг передбачає проведення декілька тестів, роботу з асоціативними картками, що допоможе людині пізнати себе. А природа спонукає відволікатися від буденного, та зануритися в себе, що робить зустріч не повторною.

Активный отдых – что может быть лучше?

На страницах СМИ не часто встретишь информацию о том, как отдыхают трудовые коллективы… всё больше - о работе да о работе. Сегодня есть повод рассказать об одном субботнем дне сотрудников департамента труда и социальной защиты населения Николаевского городского совета. «Активный отдых – что может быть лучше?» - решил коллектив и отправился к соседям в Херсонскую область.

Организовать поездку помогло Николаевское экскурсбюро. В Херсоне туристы прежде всего стали участниками экскурсии по городу. Побывали в Екатерининском соборе, на могиле светлейшего князя Григория Александровича Потемкина - многие, как оказалось, впервые. 

Детальніше...

Миколаївська міська рада оголошує про початок прийняття документів та пропозицій з управління установою для формування кадрового резерву

Миколаївська міська рада оголошує про початок прийняття документів та пропозицій з управління установою для формування кадрового резерву на посаду директора міського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО ;

Кандидатом для зарахування до кадрового резерву на керівну посаду може бути громадянин України, який:

Детальніше...

В гостях у казки

У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для підопічних відділення фахівець провідний Мацова Наталя Михайлівна провела тренінг «Майстерня казок».

Казкотерапія або іншими словами - лікування казками, стає все більш поширеним способом вирішення психологічних проблем, допомагає розвинути пам’ять, фантазію, інтуїцію, уважність.

Застосування казкотерапії для дорослих має щось спільне із плануванням. Всі бажаючі можуть змоделювати свій варіант розгортання конкретної ситуації, що зробить їх більш цілеспрямованими та наполегливими у подальшому.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація