Новини

Волонтери – це ті, хто перші, і ті, хто там, де найважче

«Волонтером быть не просто

Надо сердцем понимать,
Ощущать душою остро,
Чтобы людям помогать»
О. Белошапкин


5 грудня – Міжнародний день волонтера. В Україні волонтерство з’явилося на початку 90-х років минулого століття. Офіційно його визнано та затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 10.12.2003р. «Положення про волонтерську діяльність у сфері надання соціальних послуг».

Ось і сьогодні у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась цікава зустріч з Мельник Тетяною Павлівною, яка за покликанням свого серця очолює волонтерський рух при раді ветеранів Корабельного району. Тетяна Павлівна зробила невеличкий екскурс в історію цього року. Волонтери – багатство народів, яке засновується на добровільності, співчутті, а також глибокій повазі до всіх людей. Свій вільний час волонтери присвячують суспільним справам, беручи участь у програмах соціальної взаємодопомоги, культурного просвітництва.

Детальніше...

Зустріч з представником Пенсійного фонду

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась зустріч з начальником Корабельного відділу обслуговування громадян Інгульського об’єднаного управління Пенсійного фонду України міста Миколаєва в Миколаївській області Тєбеньковою Іриною Валентинівною, яка розповіла, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 11.10.2017р. № 6614 та Закону України «Про державний бюджет на 2017р.» з 1 жовтня 2017 року програмне забезпечення автоматизованого перерахунку державних пенсій, що входить до складу програмного забезпечення АСОПД/КОМТЕХ –W, реалізовує проведення перерахунків пенсій по особових рахунках (пенсійних справах) всіх способів виплати.

Було надано роз’яснення щодо особових рахунків, по яких не проведено масовий перерахунок пенсій в жовтні 2017 року, перерахунок відбудеться після листопада 2017 року.

Детальніше...

Тайни мистецтва

Для слухачів «Університету третього віку» при відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведена тематична програма «Історія підробок у світі мистецтва». Ії підготувала організатор екскурсій Миколаївського обласного художнього музею ім. В.В.Верещагіна Давиденко Яна, яка з захопленням розкрила таємниці мистецтва. Екскурсовод навела відомі приклади підробок картин, а також розповіла чим відрізняються оригінали від підробок.

Працівники міського територіального центру висловлюють подяку творчому колективу художнього музею за плідну співпрацю та розуміння потреб громадян похилого віку.

Детальніше...

День доброти та особливої уваги

«День доброти та особливої уваги» – під таким девізом пройшло свято, приурочене Міжнародному дню людей з інвалідністю, яке відбулося 1 грудня 2017 року у Миколаївському міському Будинку вчителя. Організатором свята був департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

В заході взяли участь заступник Миколаївського міського голови Євген Валерійович Шевченко та директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Миколайович Бондаренко, громадські організації та гості.

Детальніше...

Свято доброти та милосердя

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН визначила 3 грудня, як Міжнародний день людей сильних, цілеспрямованих, таких, які розуміють, що життя важливе, яким би воно не було. На жаль, як відмітив директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Бондаренко, кількість людей з інвалідністю не зменшується. Тож, міська влада намагається якомога більше уваги приділять вирішенню проблем цієї категорії громадян. Про це він розповів під час виступу перед родинами, в яких виховуються дітки з особливими потребами. 

Заступник міського голови Євген Шевченко та представники громадських організацій запросили до співпраці всіх батьків, що виховують дітей з особливими потребами, адже у Миколаєві ще треба багато зробити для соціалізації дітей, для створення у місті доступного середовища, для працевлаштування дорослих.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація