Новини

Зустрічаємо весну! Масляна прийшла.

        У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) проводяться весняні святкові заходи. Одним із значимих заходів – це святкування Масляної. Перш за все, Масляна пов'язана з проводами зими і зустріччю весни. Масляна - це свято стародавніх слов'ян, наша культурна спадщина. А сьогодні – це найвеселіше і ситне народне свято. Підопічні згадали традиції святкування Масляної.

Детальніше...

Весняне привітання для чарівних дам.

       З нагоди святкування Міжнародного жіночого дня, для чарівних представниць підопічних відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведений святковий концерт. Підполковник у відставці, учасник Великої Вітчизняної війни, лауреат обласного фестивалю російського романсу, соліст народного вокального ансамблю ветеранів – леваневців «Поющее крыло» Новохатько Всеволод Кирилович та концертмейстер – викладач коледжу музичного мистецтва Дегтярьова Світлана Дмитрівна подарували присутнім незабутні враження від пісень молодості. Присутні співали разом з гостями.

Детальніше...

Колесо історії рідного краю

        Народ, який забуває свою історію немає майбутнього. П’ятого березня студенти «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) стали учасниками історичної подорожі в минуле, яка привернула увагу до різних подій та ключових зворотних моментів в історії нашого краю з XVII століття в музейному комплексі «Старофлотські казарми».
      Екскурсовод Пономарьова Олена Володимирівна запропонувала подивитися на історичні події того часу з іншої точки зору. У визначенні долі північно-причорноморських земель брали участь і царі, і полководці, і прості мешканці з непростими долями, але одне простежувалося яскраво – любов до рідної землі, де вони проживали.
      В експозиції музею відображені національний одяг, життя в побуті різних верств населення, що мешкали на території Миколаївської області. Увагу слухачів привернула зброя, за допомогою якої оборонялися від нападів ворога. Люди, котрі проживали на цій землі, були вільні духом, незалежні та любили свій рідний край.
      Висловлюємо щиру подяку колективу музею за цікаву і корисну екскурсію. Для наших студентів це чудова нагода пізнати свій рідний край та відчути себе справжніми господарями та невід’ємною частиною нашої історії.

Шановні громадяни!

        Для отримання заборгованості із заробітної плати за період 2013-2014 років колишніх працівників заводу «Океан» просимо звернутися до ліквідатора ПАТ «МСЗ «Океан» Сербін Ірини Іванівни за телефоном: 0675482958.

                                                    Департамент праці та соціального захисту населення

Щирі поздоровлення з 8 Березня!

   Міжнародний жіночий день 8 Березня - чудовий привід, щоб привітати прекрасну половину зі святом, тож до відділень Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завітала помічник депутата В.Єнтіна - Аліна Дикун, яка привітала всіх працівників відділень зі святом та подарувала квіти і торти. Концертну програму розпочали маленькі артисти Миколаївського палацу культури «Корабельний». Вони подарували слухачам пісні про весну, любов та доброту. Чоловічий квартет «Супер-стар» відділення денного перебування під керівництвом В.Матвєєва подарував глядачам веселі українські пісні. Соціальні працівники привітали своїх колег зі святом чудовими віршами, піснями та показали чудову виставу «Як баба Яга заміж виходила!»

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація