Новини

Вчимося робити витинанки

У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Запісочна Любов Олексіївна, працівник Миколаївського художнього музею ім.В.В.Верещагіна провела майстер-клас по виготовленню витинанок. Вона продемонструвала свої роботи та показала різні способи їх виготовлення. Підопічні відділення залишилися в захваті від її робіт та з цікавістю приступили до навчання .

Детальніше...

День партизанської слави України

З нагоди вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Другої світової війни у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради пройшла зустріч з метою увічнення їх пам’яті. Працівники відділення підготували яскраву розповідь про людей, що не скорилися у тяжкі часі окупації. Присутні поділилися своїми спогадами та історіями з життя своїх родин у ті часи. 

Вперше День партизанської слави, встановлений Указом Президента від 30.10.2001р. № 1020/2001 був відзначений 22 вересня 2001 року, в день 60-ї річниці з початку підпільно-партизанського руху в Україні в роки Великої Вітчизняної війни. Кожного року миколаївці, як і всі громадяни України, віддають данину всенародної поваги до тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашизмом в глибокому тилу ворога, не шкодуючи крові і самого життя.

Детальніше...

Пакунок малюка

Першу партію натуральної допомоги «Пакунок малюка» отримала Миколаївщина декілька днів тому від управління ООН по обслуговуванні проектів (ЮНОПС) по забезпеченню соціального захисту та відповідального батьківства в Україні. До районних управлінь соціальних виплат та компенсацій доставлено 100 пакунків.

Кожний пакунок складається з 25 одиниць виробів, які є дуже необхідні для маленької дитини. Вони міститимуть підгузки, серветки, прокладки для лактації, чотири види пелюшок, дві шапочки, боді з довгим та коротким рукавом, штани-повзунки, чоловічки з довгими рукавом і штанцями, шкарпетки. Також термометри (для води і для тіла), дитячі манікюрні ножиці з тупими наконечниками, рідке мило-шампунь, крем, махровий рушник, іграшка-брязкальце. У “пакунку малюка” є також тепла ковдра, плед-ковдра та матрац.

Детальніше...

Один із шляхів соціальної реабілітації

У міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю учитель реабілітолог разом із асистентом групи професійної орієнтації проводять практичні заняття на подвір’ї нашого навчального закладу.

«Такі заняття є досить специфічними і не простими, так як ми намагаємось максимально враховувати індивідуальні психологічні особливості, анамнез захворювання, можливі протипоказання і певні обмеження кожної дитини, - говорить Катерина – учитель-реабілітолог групи професійної орієнтації: - Ми навчаємо дітей взаємодіяти між собою, брати на себе відповідальність, доводити розпочату справу до кінця. Авжеж я спостерігаю за реакціями дітей і їхніми уподобаннями для того, щоб виявити наявний потенціал і продовжити розвивати його у дитини з особливими потребами».

Детальніше...

Управлінням Держпраці у Миколаївській області видано посвідчення інспектора праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради

26 квітня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 295 „Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, яка спрямована на запровадження механізмів легалізації зайнятості та заробітної плати, пов’язаних із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці.

Відповідно до вищезазначеної постанови затверджено Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зокрема, виконавчими органами міських рад обласного значення (з питань своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці, оформлення трудових відносин).

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація