Новини

Дякуємо за запрошення

Миколаївська обласна філармонія неодноразово запрошує пенсіонерів, що є підопічними відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на різноманітні концерти на благодійній основі. На цей раз пенсіонери відвідали концерт артистів Полтавської обласної філармонії «Ефект метелика». Солістка Лідія Кретова та гурт CHURAYIVNA вразили всіх своїм неймовірним виступом. Слухачі залишились під великим враженням від сильного та проникливого голосу артистки. 

Колектив та підопічні відділення висловлюють велику подяку працівникам філармонії та сподіваються на подальшу співпрацю.

Детальніше...

Навчаємось новому

Спеціалісти департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводять велику роботу з громадянами, які потребують особливої уваги. Для ознайомлення з новими постановами та законодавчими актами проводиться технавчання, самостійно вивчаються матеріали для інформування населення. Також, з користю проходять навчальні заходи, на яких проходить обмін думками щодо покращення роботи з пільговою категорією громадян. Так, 21.06.18 у приміщенні департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації був проведений семінар: «Стандарти захисту прав внутрішньо переміщених осіб. Актуальні питання, юридичні виклики, судова практика. У семінарі взяли активну участь заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Харитонова О.О., начальник управління соціальних виплат і компенсацій Центрального району ДПСЗН Кульбацька Н.О. та юрист контрольно-ревізійного відділу департаменту Латанська Т.І. З матеріалами, отриманими під час семінару, ознайомлені спеціалісти всіх районних управлінь міста. В свою чергу спеціалісти використовують отримані знання під час прийому мешканців Миколаєва.

Детальніше...

Талант українських майстрів

Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали музей суднобудування та флоту, де відкрита виставка робіт Всеукраїнського культурно-мистецького проекту Військово-польовий Арт. У виставковому просторі представлено понад 300 арт-об'єктів, створених 150 майстрами народної творчості зі всієї України. Ідея цього незвичайного проекту полягає в тому, щоб сила таланту українських майстрів перетворила атрибути війни на витвори мистецтва, щоб показати, що сила Життя – сильніша за силу Смерті. Саме така ідея сподобалась підопічним і у них з’явилась надія, що у скорішому часі бойові дії завершаться і в країні запанує мир. Творчі роботи створювали народні майстри у таких техніках декоративно-прикладного мистецтва, як декоративний розпис, лозоплетіння, різьба, кераміка, вишивка, ткацтво, печворк, соломоплетіння тощо

Детальніше...

«Миколаївські вітрила»

21 червня 2018 року у бібліотеці-філії № 3 ЦБС для дорослих м.Миколаєва відбулась зустріч-подорож «Миколаївські вітрила» із знаменитим екіпажем яхти «Ікар». На зустрічі були запрошені: Кузнецов А.І. – старший помічник капітана яхти «Ікар», Кузнецов О.І. – помічник капітана яхти «Ікар», Мацкевич В.В. – головний метролог НУК ім. адмірала Макарова, Тараненко І.А. – заступник директора з навчально-виховної роботи обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з вітрильного спорту «Обласний яхт-клуб», Терняк В.М. – парусний майстер, боцман яхти «Ікар», Траспов Л.Ф. – директор видавництва «Наваль», Фомін О.В. – яхтсмен, читачі бібліотеки та підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення. 

Детальніше...

Мітинг пам’яті

У п’ятницю, 22 червня, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, у Миколаєві відбулось покладання квітів до меморіального комплексу на честь загону К.Ф.Ольшанського.

У заході, приуроченому до трагічної дати взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, перший заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації В’ячеслав Бонь, заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, представники установ, підприємств та організацій міста, ЗМІ, небайдужі миколаївці.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація