Новини

Новий рік

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій - із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято.
Не обминув радісний, святковий настрій і відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), до якого з привітаннями та подарунками з нагоди Нового 2019 року завітали директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Василенко С.М., директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бондаренко С.М. та перший заступник директора міського територіального центру Самерханова Л.І. З щирими побажаннями успішного втілення всіх планів, нових творчих успіхів, гарних днів у новому році, добра і милосердя до присутніх звернулася і заступник директора міського територіального центру Подаєнко Т.І.
Слухачі «Літературоно-музичного» факультету «Університету третього віку» піснями, танцями, конкурсами та гуморесками привітали працівників відділень. Присутні отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій. Сподіваємось, що цей святковий, позитивний настрій збережеться на цілий рік!
Відділення Корабельного району міського територіального центру дякує своїм підопічним за подаровані приємні моменти.

Детальніше...

Подарунки від Святого Миколая

              19 грудня 2018 року, дякуючи сім’ї Колтунових Дмитру та Юлії, до п’яти одиноких підопічних відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради завітав Святий Миколай з святковими подарунками.
              Від імені підопічних висловлюємо Вам, Дмитро та Юлія, щирі слова подяки за привітання.
              Хай Вам щастить на кожному кроці, Бог дарує сили, а доля наділяє всіма благами.
              З наступаючим 2019 роком та Різдвом Христовим!

Закінчився проект "Миколаївська вишита ялинка"

Підопічні районних відділень міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з задоволенням беруть участь у різноманітних заходах, що проводяться у місті. Вони радіють новорічним та різдвяним святам.  Ось, і в цьому році, 19 грудня люди старшого віку разом з молоддю очікували на появу Святого Миколая. На головній площі міста у присутності багатьох містян засяяли вогники на головній ялинці нашого міста. Впродовж всіх цих свят у відділеннях будуть проводитись зустрічі під ялинками.  Протягом двох місяців в Миколаївському краєзнавчому музеї проводився проект "Миколаївська вишита ялинка", підтримана Миколаївською міською радою та Миколаївською обласною організацією Всеукраїнської організацію СОІУ. Вони радіють новорічним та різдвяним святам.

Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради взяли участь в урочистих заходах цього проекту до Новорічних свят.

Детальніше...

Круглий стіл

27 грудня у приміщенні Миколаївської обласної ради профспілок під головуванням заступника голови обласної ради профспілок Онищенко Л.М. відбувся «круглий стіл» щодо підготовки до колективно-договірної кампанії 2019 року.

Метою заходу було обговорення стану укладання колективних договорів протягом 2018 року та підготовча робота по укладанню колективних договорів у 2019 році.

У заході приймали участь головний спеціаліст відділу з питань регулювання трудових відносин управління праці Решетнікова І.Ю., фахівці Миколаївської обласної ради профспілок Лисохмара А.М.- завідувач відділу з соціально-економічних питань та Баришевська М.А. - головний спеціаліст відділу з соціально-економічних питань.

Детальніше...

Святковий благодійний концерт

З 15 листопада по 15 грудня 2018 року міський центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» організував та провів акцію милосердя «Добро у твоїх руках». У рамках акції 15 грудня у приміщенні Палацу культури «Корабельний» відбувся святковий благодійний сольний концерт Заслуженого артиста України Олександра Сичова. На концерті прозвучали його авторські пісні у сольному виконанні та у виконанні творчих колективів міста Миколаєва. 

Перед концертом була відкрита виставка творчих робіт дітей з інвалідністю міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік»; продаж авторських поетичних збірок миколаївського поета Олександра Мачули, а також ярмарок солодощів Миколаївського професійного промислового ліцею і ТОВ «Лакомка».

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація