Новини

Правова допомога

Підвищення рівня правової поінформованості та підвищення правової освіти населення – основна мета проведення занять з юристами Першого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На базі відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради регулярно проводяться подібні заходи.

Зав’ялов Олег Іванович – начальник відділу підтримки та розвитку інфраструктури, Слюсаренко Ірина Євгенівна – головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності та персоналу провели чергову інформаційно-консультативну бесіду на тему «Соціальний захист пенсіонерів. Пенсійна реформа. Медична реформа».

Наступне заняття заплановане на 23 листопада, тема якого - «Земельна реформа. Захист прав орендаря і орендодавця».

Детальніше...

Таємниці Чорного моря

Усі ми любимо Чорне море, з ним пов’язано багато спогадів. Не залишилася без уваги тема «Тайни Чорного моря» на занятті «Соціально- педагогічного» факультету «Університету третього віку» відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. 

Викладач, краєзнавець, екскурсовод Бойчук Світлана Василівна нагадала, що День Чорного моря визначався 31 жовтня. Вона провела змістовну лекцію на цю тематику, розкрила історичні факти, розповіла про флору і фауну моря. Інформації було багато на різні смаки, слухачі відкрили для себе невідомі таємниці водного миру.

Детальніше...

Англійський для початківців

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для слухачів «Університету третього віку» студенти ГО «Української Академії лідерства» Миколаївського осередку з початку нового навчального року розпочали викладати «Англійський для початківців». Заняття проходять в дружній та теплій навчальній атмосфері. Вивчення іноземної мови позитивно впливає на емоційний та психологічний стан людини, що і дає нові можливості тренувати пам’ять, спілкуватися у колі однодумців, пізнавати нове та незвичайне, йти в ногу з часом.

Хочемо побажати слухачам факультету «Англійський для початківців» бадьорості духу, терпіння, натхнення в навчанні та висловити слова щирої вдячності студентам ГО «Української Академії лідерства» Миколаївського осередку.

Детальніше...

Подяки працівникам соціальної сфери

З нагоди Дня працівника соціальної сфери України у відділенні Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради зібрався весь колектив на урочисте святкування Дня працівника соціальної сфери.

Директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бондаренко Сергій Миколайович відзначив кращих працівників відділення Корабельного району та вручив подячні листи.

Народний депутат України Ільюк Артем Олександрович привітав колектив з професійним святом та вручив подяку.

Детальніше...

Хай добром наповнюються серця

До Дня працівника соціальної сфери на базі відділення соціальної допомоги вдома Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для всіх працівників відділень району проведений святковий захід. Всіх учасників заходу зустрічала музика та виставка робіт підопічних відділення денного перебування Заводського району.

На святкування були запрошені гості: помічник народного депутата України Бориса Юрієвича Козаря – Потьомкіна Алла Євгенівна, заступник директора по учбово-виховній роботі ВПУ № 21 Бойко Євген Миколайович зі студентами.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація