Новини

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «Соціальна допомога 15-07»

У департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради четвертий місць діє інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога 15-07». 

Кожного дня на багатоканальний номер телефону дзвонять громадяни, які потребують консультацій або надання певної інформації. Фахівці міського територіального центру та спеціалісти районних управлінь соціальних виплат і компенсацій, що чергують на телефонах, знають, як згідно законів України та діючих нормативних актів, допомогти цим людям в додержанні їх прав. Вони надають консультації щодо питань отримання житлових субсидій, державної допомоги сім’ям з дітьми, надання пільг та компенсацій, виділення матеріальної допомоги з міського бюджету та інших сфер діяльності, які входять до компетенції підрозділів департаменту. Серед більш ніж 600 дзвінків, що отримано за цей час, майже половина – це саме питання соціальної допомоги, що турбують осіб з інвалідністю, пільгових категорій малозабезпечених громадян, ветеранів.

Детальніше...

Працює міська програма "Соціальний захист"

Виїзне засідання координаційної ради з реалізації міської програми «Соціальний захист» на 2017-2019 роки та міської програми соціальної підтримки учасників АТО і членів їх родин проведено в міському притулку для громадян похилого віку та інвалідів. 

Серед учасників заходу - перший заступник мера Володимир Криленко, депутат міської ради Олена Кисельова, голова адміністрації Центрального району Олександр Береза. Незмінний керівник притулку Володимир Власов провів для гостей екскурсію своїм невеликим, та надзвичайно затишним господарством, розповів про поточну роботу та про плани з благоустрою місця, де одинокі і бездоглядні миколаївці на схилі літ знаходять свою другу домівку.

Детальніше...

Через бібліотеку до здоров’я

Серед підопічних відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради багато книголюбів, які користуються послугами бібліотеки.

Бібліотека – філіал №3 ЦБС для дорослих - соціальні партнери міського територіального центру. Працівники бібліотеки беруть активну участь у заходах в рамках «Університету третього віку».

Детальніше...

Фітнес - тренінг «Будьмо здорові!»

Спорт і фітнес для людей похилого віку багатьом здається чимось з області фантастики. Але підопічні відділення денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради своїм прикладом підтверджують, що на пенсії життя тільки починається, а спорт і фітнес можуть зіграти в ньому значну роль. 

Так, кожної середи підопічні відділення відвідують фітнес-тренінг у бібліотеці філії №12. Тренінг проводить активна жителька нашого міста, спортсменка за покликанням та підопічна відділення денного перебування Інгулського району – Каталєвська Лариса Володимирівна. Дані тренінги проходять в рамках реалізації проекту згуртування громади м.Миколаєва «Миколаїв – ми коло!» за підтримки Міжнародної організації з міграції та Європейського Союзу. У Лариси Володимирівни не буває однакових занять. Кожне заняття - це вміло підібраний певний комплекс правильних технік дихання, вправ для розминки, силових вправ та на завершення – комплекс релаксаційних вправ для послаблення напруження м’язів. Кожне заняття проходить в теплій і дружній атмосфері та завжди закінчується на позитивній ноті.

Детальніше...

Монетизація пільг та субсидій триває…

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради інформує, що в Україні з 01 січня 2018 року запроваджено розрахунки за надані пільги та житлові субсидії між бюджетом та підприємствами - надавачами житлово-комунальних послуг у грошовій формі, тобто ліквідовано механізм клірингових взаєморозрахунків. При цьому незмінним залишився механізм призначення одержувачеві житлової субсидії та отримання її. 

Так, з лютого по квітень 2018 року департаментом вже перераховано підприємствам - надавачам житлово-комунальних послуг 388,9 млн. грн.. – це заборгованість, яка виникла на початок року та нарахування пільг та субсидій за 1 квартал 2018 року.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація