Новини

Доземний уклін ветеранам

73 роки відділяє нас від тих травневих днів, коли відгриміли останні залпи найстрашнішої і найкровопролитнішої війни в історії людства. В пам’яті народу назавжди залишились уроки честі і слави, героїзму та самопожертви переможців, які відстояли свободу і незалежність своєї Батьківщини та всього світу. 

Нажаль, ветеранів Великої Вітчизняної війни, що з боями пройшли фронтовими дорогами, з кожним роком стає все менш. Не так багато їх і у нашому місті. З особливим почуттям вдячності та поваги відносяться миколаївці до кожного з 241 фронтовику, що мешкають поряд з нами. Про більшість з них дбають їх діти та онуки. Є і ті, що знаходяться під опікою соціальних служб.

Детальніше...

Ми пам’ятаємо

З нагоди вшанування загиблих у Другій Світовій війні, святкування Дня Перемоги підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали музей бойової слави моряків-десантників ім.К.Ф. Ольшанського. Екскурсовод Андрш Вікторія Анатоліївна показала місце висадки моряків-десантників під час визволення Миколаєва та розповіла про цю історичну подію. Відвідувачі музею переглянули документальний фільм часів Другої Світової війни, панораму та особисті речі ольшанців. На виставці є фотокартки окремого загону 384 батальйону морської піхоти Чорноморського флоту. На одній із фотокарток підопічна Целіщева Т.С. побачила свого батька та розповіла про його життя після війни.

Працівники та підопічні відділення щиро дякують екскурсоводу музею за змістовну історичну розповідь та сподіваються на подальшу співпрацю.

Детальніше...

Привітали ветеранів

З метою відзначення Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні миколаївці вшановують подвиг старшого покоління, висловлюючи їм подяку за завойований мир. У Корабельному районі нині мешкає 11 громадян, що є учасниками бойових дій в роки Великої Вітчизняної війни. До них з привітаннями, квітами, подарунками завітали начальник управління соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Коба Т.В., представник районної ради ветеранів Іванченко Г.М.

Детальніше...

Ніщо не зникне з пам’яті тих днів

 Героями війни цей мир здобутий,

Наш дух від їхніх подвигів зміцнів,
Ніхто не буде з тих бійців забутий,
Ніщо не зникне з пам’яті тих днів.

Під таким девізом у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради була організована та проведена святкова літературно-музична програма під назвою «Ми пам’ятаємо, ми вшановуємо ваш подвиг», присвячену 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. На свято завітали ветерани війни, ветерани праці та пенсіонери Корабельного району, серед яких - учасники бойових дій О.П.Погорєлов та М.І.Нестеров.

Детальніше...

Дякуємо за героїзм

Минуло вже багато десятиліть з того 9 травня, коли закінчилася Друга світова війна. Тепер кожного року в цей день відзначається День Перемоги. Війна принесла багато горя. Напевно, у кожній родині втратили дорогих людей, у багатьох з них навіть немає могили...

І в ці дні урочистої пам'яті наш борг велить ще раз низько вклонитися героям, полеглим в боях за Батьківщину, героям, які живуть в мирний час, вклонитися і сказати їм: “Ми завжди будемо берегти пам'ять про Великі події, передаючи його від покоління до покоління. І в наших серцях ніколи не згасне світло Перемоги!”.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація