Новини

Наши летние планы

Свои каникулы студенты «Университета третьего возраста» проводят очень активно. Нравится им начинание библиотеки им.А.Гмырева, которая в Каштановом сквере открыла летнюю интерактивную библиотеку, где можно изучить нумерологию, познакомится с лауреатами Нобелевской премии в области медицины.

Своими знаниями с пенсионерами недавно поделилась кандидат философских наук Митина Валентина Ивановна. Интересен был рассказ о биографии и творчестве философа Павла Вересага, пенсионеры участвовали в тестировании смысловой архитектоники личности.

Поэзия – это особенная страница в душах студентов элегантного возраста. Познакомились они с творчеством Щегловой Тамары Григорьевны, которая возглавляет поэтический клуб медицинских работников «Рефлектор», слушали романсы в исполнении члена литобъединения «Стапель» Колосовой Любовь Григорьевны.

Детальніше...

Належна організація умов праці – запорука життя та здоров`я працюючих.

Миколаївським міським відділенням управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області проведено ретельний аналіз причин виробничого травматизму за 6 місяців 2018 року. За цей період зареєстровано 48 нещасних випадки, з них 10 – зі смертельним наслідком (в т. ч. 8 випадків природної смерті), що значно більше ніж у минулому році. 

За результатами проведеного аналізу основними причинами травмування є невиконання працівниками вимог інструкцій з охорони праці (21 випадків) та невиконання посадових обов'язків (6 випадків).

Недостатнє фінансування заходів з охорони праці негативно впливає на рівень виробничого травматизму.

Детальніше...

Отримання автомобіля

У передсвяткові дні ветеран війни - учасник партизанського руху Володимир Олексійович Прибега був запрошений для отримання автомобіля. Згідно діючої державної програми забезпечення інвалідів війни автомобілями він перебував на черзі і 23 червня поточного року отримав автомобіль «Славута». Кох Ірина Олександрівна - головний спеціаліст відділу по роботі з інвалідами та ветеранами департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Баранова Надія Іванівна - головний спеціаліст сектору по роботі з особами з інвалідністю управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради супроводжували його до автоцентру, що розташований на вул.Сінна. Після отримання документів та ключів, син Володимира Олексійовича, повіз батька додому.

Детальніше...

ТВОРИМ ДОБРО ВМЕСТЕ!

Хорошие хозяева уже начинают готовиться к зиме. Мы обращаемся к николаевцам, пересмотрите свои шкафы, определите, какая одежда и обувь Вам не нужны, не по размеру или вышли из моды.

Вещи, бывшие в употреблении, собираются для дальнейшего использования.
Одинокие граждане с инвалидностью, пенсионеры, ветераны войны, оставшиеся без близких часто находятся в трудном материальном положении и нуждаются в Вашей помощи и заботе.
Гуманитарную помощь в виде одежды, обуви, постельного белья, полотенец, других вещей принимают в отделениях городского территориального центра социального обслуживания (предоставление социальных услуг) по адресам:

Детальніше...

Розповсюджуємо інформацію

Для більш широкого розповсюдження інформації щодо можливості соціального обслуговування людей старшого віку, які потребують особливої уваги, керівники та спеціалісти міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради використовують різноманітні засоби спілкування. І це не лише зустрічі з населенням, де є можливість обговорити загальні проблеми, розтлумачити навіть дуже складні питання. Двічі на місяць кожний керівник проводить особисті прийоми громадян, де віч-на-віч спілкується з громадянами. Також, регулярно у теле- та радіо просторі виступають представники адміністративного апарату та районних відділень міського територіального центру. Цими днями заступник директора Колеснік Т.В. та завідувач відділення денного перебування Центрального району Захарова С.Я. разом з журналістами та пенсіонерами обговорювали, як в подальшому у місті буде впроваджуватися програма безперервного навчання людей «елегантного віку». А сьогодні, директор міського територіального центру Бондаренко С.М. завітав до студії, де журналіст А.Топчий розпитувала його про надання одиноким громадянам допомоги у веденні домашнього господарства у районних відділеннях соціальної допомоги вдома. У бесіді наголошувалось, що громадян, яких згідно з законами України повинні доглядати члени родини, соціальні послуги надаються за плату. Серед послуг – доставка продуктів, допомога у приготуванні їжі, прибирання. Дуже важливо на даний час допомогти таким людям надати документи до управлінь соціальних виплат і компенсацій для оформлення житлових субсидій. У цьому також допомагають їм соціальні працівники. Телефонні дзвінки під час ефіру та після його закінчення показали інтерес пенсіонерів до даної теми. Тож, плануються ще неодноразові виступи перед радіоаудиторією.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація