Новини

Зустріч з психологом

Психолог Мацова Н.М. у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради 24.09.2018 року провела чергову бесіду з соціальними працівниками. На цій раз була обговорена дуже важлива тема «Особистий простір», був проведений тест «Пізнаю себе».

Соціальні працівники залишились дуже задоволені, бо пізнали багато нового про себе, про те, як зберегти свій особистий простір, що важливе в наш час, тим більш у роботі з громадянами похилого віку. Під час зустрічі обговорили багато питань та подискутували. Захід був не тільки цікавий, а й корисний.

Детальніше...

Зі святом, Миколаївський край!

22 вересня у м.Миколаєві відбулися урочисті та святкові заходи до Дня Миколаївської області.

Виставка народно-прикладного мистецтва підопічних відділень міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради прикрашала вул.Соборну. «Майстер-класи» користувалися великою популярністю.

Відділення денного перебування Заводського району дуже вдячне умільцям району, які надали свої експонати на виставку. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Детальніше...

День області

Минулими вихідними жителі нашого міста та області святкували 81річницю з дня утворення Миколаївської області. Святкові заходи проходили на головній вулиці Миколаєва – Соборній. Представники кожного району області демонстрували свої досягнення у сільськогосподарській, освітній, культурній та соціальній сферах.

Педагогічний колектив разом з адміністрацією міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів також долучилися до свята. Казкові персонажі з казки «Ріпка» запрошували дітлахів до перегляду вистави, брали активну участь у спілкуванні з малечею та дарували безліч позитивних емоцій не тільки маленьким глядачам, а й дорослим. Сухий басейн з різнокольоровими кульками сприяв не лише отриманню задоволення малечею, а й пізнанню кольорів, форм та величин. Майстер-клас із розпису глиняних фігурок дуже сподобався і дітям, і дорослим. Яскраві фарби, дитяча фантазія, «чарівні пензлики» творили незвичайних, загадкових, химерних черепашок, котиків, ведмежат, жабенят. Діти раділи, батьки дякували, а ми отримували задоволення від такого щирого спілкування.

Детальніше...

Мій дім, мій район, моє місто

Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради разом з миколаївцями були присутні на відкритті, після реконструкції, благоустроєних зелених зон по вул. Білій та Генерала Карпенка, в рамках проведення районної акції «Мій дім, мій район, моє місто».

В урочистостях взяли участь Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, депутати Миколаївської міської ради, голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук, начальник управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Михайло Димитров.

Детальніше...

Шило на мило?

Сьогодні учителі-реабілітологи групи професійної орієнтації провели заняття, яке було спрямоване на вивчення теоретичної частини миловаріння та техніки безпеки. 

Учитель-реабілітолог групи професійної орієнтації коментує: «Теоретична частина заняття – це міні-лекція для наших вихованців, протягом якої ми знайомимо дітей із правилами роботи з матеріалами (техніка безпеки), мотивуємо до навчання, надаємо можливість для прояву творчих здібностей. Діточки з особливими потребами найкраще викладають у творчості свої підсвідомі почуття та емоції».

Наступного практичного заняття ми плануємо зварити декоративне мило з ромашкою і календулою різного кольору і форми.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація