Новини

Найглибша повага до учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Указ N 945/2006 про встановлення цієї дати, підписаний Президентом 10 листопада 2006 року. Чому саме 14 грудня вибрано для вшановування учасників ліквідації? Справа в тому, що 30 листопада 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, а 14 грудня у засобах масової інформації надруковано повідомлення про те, що держкомісією був прийнятий в експлуатацію комплекс захисних споруд.

За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій. Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Подвиг неможливо переоцінити – як не можна переоцінити значення того, що вони зробили. Героїзм, патріотизм і професійна майстерність тих людей перевірені часом.

Детальніше...

Мы – в музее

Студенты «Университета третьего возраста» Центрального района городского территориального центра социального обслуживания (предоставление социальных услуг) департамента труда и социальной защиты населения Николаевского городского совета – частые гости Областного краеведческого музея. Изучение истории, этнографии, животного и растительного мира родного края проходит прямо в залах музея, сотрудники которого полюбили наших подопечных и не перестают удивляться, что люди почтенного возраста и жару и в зной приходят, интересуются, изучают.

Работники научно-просветительского отдела под руководством Гавриловой Инны Владимировны пригласили наших студентов посетить официальное открытие красивейшей персональной выставки Татьяны Борисовской-Барташевич «На крилах тканих рушників».

Детальніше...

Попереджений означає озброєний

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась зустріч з дільничним інспектором Корабельного відділення поліції ГУНП в Миколаївській області Олександром Сергійовичем Бінарт. У лекції, що проводилась у рамках Всеукраїнського тижня права під назвою «Мої права – моя фортеця», він зосередив свою увагу на питаннях шахрайства, які вчиняють злодії. Зокрема приділив увагу випадкам, коли шахраї представляються працівниками соціальної служби та та деяких сфер обслуговування. Як приклад, навів приклади випадків нібито перевірки лічильників, а також продажу засобів медтехніки, випадків телефонного шахрайства з вимаганням коштів. При виникненні таких ситуацій інспектор пропонував негайно звертатися за номером 102 та до дільничних інспекторів.

Детальніше...

Увага потрібна кожному

У структурних підрозділах департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться низка заходів, в яких приймають участь представники міської влади та учасники подій, що сталися у Чорнобилі. В управлінні соціальних виплат і компенсацій Корабельного району зустріч, що приурочена до дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, проведена у формі «круглого столу». На неї були запрошені голова Миколаївської обласної організації Всеукраїнської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Симонян Р.Х., 

начальник відділу обслуговування громадян Ігнульського об єднаного управління Пенсійного Фонду України м.Миколаєва Миколаївської області (Корабельний відділ) Тебенькова І.В., медичний працівник центру ПМСД № 7 Дуднік Т.І., заступник голови районної громадської організації інвалідів "Союз Чорнобиль України" Луцький М.М. Начальник УСВіК Коба Т.В. надала слово всім представникам, а також присутнім на заході ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Були обговорені найважливіші питання оздоровлення, пенсійного забезпечення, надання пільг та допомог та інших проблем, що потребують вирішення. У заході прийняли участь 16 осіб.

Детальніше...

Интересная встреча

В тот день, когда в Украине отмечали день статистики, студенты «Университета третьего возраста» Центрального района городского территориального центра социального обслуживания (предоставление социальных услуг) департамента труда и социальной защиты населения Николаевского городского совета встретились с николаевским краеведом С.В.Бойчук. Она рас сказала о первой переписи населения, проведенной еще скифским царем Арлантом. Светлана Васильевна продемонстрировала присутствующим предметы из своей частной коллекции: наконечники стрел, кусочки скифской керамической посуды. Заинтриговала всех предположением, что знаменитый котел Артланта так и не найден и, предположительно, находится в районе Первомайска.

Такие встречи очень нравятся нашим подопечным, они дают возможность им не думать о возрасте, а активно проводить свой досуг.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація