Новини

Україна-НАТО у Миколаєві.

              Перші випускники 2019 року курсів перепідготовки для військовослужбовців та учасників АТО за програмою         Україна-НАТО у Миколаєві.

      4 січня 2019 року напередодні різдвяних свят відбулася урочиста церемонія випуску групи слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців Миколаївського гарнізону, колишніх учасників АТО та військових пенсіонерів, які навчалися за програмою «Менеджер охоронного бізнесу». 22 слухача курсів отримали свідоцтва про освіту і це не новорічний подарунок від Діда Мороза, а результат плідного трьохмісячного навчання.

     Ці курси є елементом Проекту з соціальної адаптації військовослужбовців, що звільняються з лав Збройних Сил України в ході їх реформування, в рамках виконання проекту "Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям ЗСУ" в межах співпраці України з НАТО. Як зазначив у своєму виступі директор департаменту праці та соціального захисту населення миколаївської міської ради Сергій Василенко, що даний проект працює в Миколаєві більше десяти років та він надав змогу отримати додаткову спеціальність близько пів тисячі військовослужбовцям...

Детальніше...

Звернення мера

Звернення до керівників підприємств...

Детальніше...

Новорічні свята дітям

Новорічні свята приносять дітям масу позитивних емоцій. Новий рік та Різдво Христове асоціюється у малечі з Дідом Морозом, подарунками та ялинкою. Це свята, які дарують задоволення та насолоду, і обов’язок дорослих – посприяти цьому, особливо, якщо це стосується дітей, які з певних причин відносяться до категорії «з особливими потребами». Так, 28 грудня 2018 року, відділення Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради привітали дітей з особливими потребами солодкими новорічними подарунками. Незабутні враження, щасливі усмішки батьків і дитячі очі, що сяяли радістю, – найбільша нагорода. Хай буде у Ваших родинах, як і в усій Україні, мир і злагода, хліб і до хліба, а Різдвяні свята додадуть Вам гарного настрою та життєвого натхнення на весь наступний рік.

Детальніше...

Новорічне святкове перезавантаження на факультативі арт-терапія

Скоро, скоро Новий рік,всі його давно чекають! 

 27 грудня 2018 року у актовій залі відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на факультативі «Арт-терапія» пройшло Новорічне святкове перезавантаження. 

На музично-розважальне свято завітали Дід Мороз, Баба Яга, нові Українські Бабки, Стиліст, Кікімора та Лісовий. Святкову програму вела з віршами, загадками та піснями Коваленко Марина Григорівна. Всі слухачі факультативу арт-терапії були в маскарадних костюмах. Іванова Н.М. зігріла присутніх комедійними сценками про особисте життя Баби Яги. Довго лунали запальні пісні та танці у музичному супроводі Матвєєва В.О.
Всі отримали чудовий настрій на святі. Хай життя приносить всім особливу радість.
Дякуємо всім учасникам свята та бажаємо теплих, не сумних вечорів у сімейному колі та приємних зустрічей з добрими друзями.

Детальніше...

Цікава зустріч з лектором-волонтером Суслоновою І.Г.

Ми завжди раді бачити гостей та друзів у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.Так, 27.12.2018р. до слухачів «Університету третього віку» завітала лектор-волонтер Суслонова І.Г., а тема лекції була дуже цікава.Життєвий шлях істино-блаженної, всеціло присвятившої себе служінню Господу Богу, глибоко шанованої подвижниці XVIII століттяКсенії Петербургської (в миру Ксенія Григорівна Петрова), яка дала заповіт нам: «Кто меня знал, да помянет мою душу для спасення своей души. Аминь.» Ми дякуємо Суслоновій Інні Георгіївні за цікаву, змістовну лекцію та сподіваємось на нові зустрічі у новому 2019 році.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація