Новини

АКТУАЛЬНО! «Муніципальна няня» в дії

          12 лютого 2019 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 30.01.2019 № 68 «Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»», якою визначено механізм відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», а саме: Відшкодування вартості послуги «муніципальна няня» є щомісячною адресною компенсаційною виплатою одному з батьків (усиновлювачів), опікуну дитини до трьох років, розмір якої становить прожитковий мінімум на дітей віком до шести років, встановленого на 01 січня відповідного року (1626 грн.), на кожну дитину, яку доглядає муніципальна няня.

       Право на отримання зазначеної компенсаційної послуги мають батьки (усиновлювачі), опікуни дитини, що уклали договір про здійснення догляду за дитиною до трьох років з муніципальною нянею, яка в обов’язковому порядку повинна бути фізичною особою підприємцем (або юридичною особою), що надає послугу догляду за такою дитиною.

       Договір укладається в письмовій формі між отримувачем послуги «муніципальна няня» та муніципальною нянею. У договорі має бути визначено, зокрема, назву послуги, її обсяг із зазначенням конкретних заходів, умови та строк її надання, вартість, періодичність оплати, відповідальність сторін. Для отримання компенсації отримувач послуги «муніципальна «няня» подає до управління соціального захисту населення за місцем проживання наступні документи:

Детальніше...

Робоча група стосовно організації оздоровлення з курсом реабілітації

         Вчора в приміщенні департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась робоча зустріч за участі керівництва департаменту, спеціалістів районних управлінь соціальних виплат і компенсацій, представника ГО «Сильні разом» О.Долгих стосовно організації оздоровлення з курсом реабілітації за рахунок коштів місцевого бюджету для дітей з інвалідністю, хворих на церебральний параліч, з супроводом у 2019 році.
       У ході зустрічі обговорювалися нагальні питання. Запропоновано внести зміни до Порядку, створити тимчасову робочу групу для вирішення обставин, не передбачених Порядком. Олексій Долгіх запропонував надати пріоритет в інтенсивній реабілітації дітям раннього віку з 1 до 7 років. Для дітей з інвалідністю починаючи з 7 річного віку – пріоритет реабілітація та відпочинок на Чорноморському узбережжі.
       Станом на 01.01.2019 року перебувають в черзі на отримання путівок в районних управліннях департаменту 128 дітей з інвалідністю, з них 2018 році отримали реабілітацію та оздоровлення за рахунок коштів міста 56 дітей. В поточному році родини, які перебувають на обліку, по можливості, будуть забезпечені путівками в порядку черговості.

До уваги отримувачив субсидій!

                                                        Офіційний сайт АТ «Ощадбанк»:

                      https://www.oschadbank.ua/ua/sb або в Контакт- центрі Ощадбанку за телефоном : 0800210800     

                            (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України).

Детальніше...

Пізнавальна зустріч на тему «Монетизація субсидій».

    У відділенні соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) було організовано та проведено зустріч соціальних робітників з завідувачем сектору прийому заяв управління соціальних виплат та компенсацій Корабельного району Козловою Аллою Василівною на тему «Монетизація субсидій». Присутні мали змогу поспілкуватися з Аллою Василівною, отримати змістовні відповіді на хвилюючі питання. Щиро дякуємо за цікаву та пізнавальну зустріч.

Детальніше...

З Днем жінок ми сердечно вітаєм

      Працівників відділень Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, зі святом 8 Березня, привітали заступник директора Садова Наталя Анатоліївна та завідувач відділення соціальної допомоги вдома – профгрупорг Бурлакова Ольга Вікторівна, Для всіх присутніх був святковий концерт. В якому прийняли участь чоловіки ансамблю «Джерело», міський поет Фальов В.Ф. та дует Дмитрієв Є.А. та Дейнега В.К. Чоловіча команда подарувала чарівним представницям людства чудовий та романтичний настрій, у своєї творчості згадали саму любиму жінку – матусю, їй були присвячені і пісні і вірші.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація