Новини

Обов’язки і відповідальність одержувачів житлової субсидії щодо оплати житлово-комунальних послуг.

    Порядок призначення і надання житлових субсидій у грошовій формі передбачає оплату громадянами вартості спожитих житлово-комунальних послуг в повному обсязі і містить норми, що запобігають накопиченню заборгованості з оплати послуг одержувачами житлової субсидії.

   Громадяни, яким житлова субсидія надається у безготівковій грошовій формі, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг житлової субсидії. Сума, яку одержувач субсидії має сплатити за житлово-комунальні послуги самостійно, буде зазначена в смс – повідомленні Ощадбанку як наявний залишок платежу за кожним видом послуг. На поточний рахунок одержувача субсидії після закінчення опалювального сезону (станом на 1 червня) будуть перераховані залишки коштів субсидії, про що одержувача субсидії буде поінформовано смс – повідомленням.

Детальніше...

Великий українець

    В ці дні, коли вся Україна відзначає 205 річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка, літературний колектив «Творче слово» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) запропонував слухачам «Університету третього віку» літературно-музичну композицію про «Великого Українця», носія українського духу та менталітету. Керівник колективу «Творче слово» Суслонова Інна Георгіївна розповіла про творчий шлях поета в різні періоди його складного життя. Т.Г.Шевченко - один з найвеличніших поетів, яких тільки знала всесвітня література. Поет став одним із символів України. Він геній, один із титанів українського народу. Роль Шевченка в історії людства в образній формі визначив його спадкоємець І.Франко:

Детальніше...

Інформування з питань монетизації субсидії

   З метою надання роз’яснень щодо монетизації субсидій на оплату житлово-комунальних послуг для працівників відділень Заводського району та підопічних відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведена зустріч з Юрченко Н.А. – начальником відділу соціальних виплат управління соціальних виплат і компенсацій Заводського району.

Детальніше...

Лікувальна сила музики !

    Адміністрація міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю "Цвєтік-Сєміцвєтік" організували та провели разом із арт-волонтерами та постійними друзями Центру: Заслуженим артистом України Олександром Сичовим та солісткою "народної" вокальної студії Миколаївського міського Будинку вчителя, музичним керівником дошкільного навчального закладу № 115 Ларисою Мироновою – заняття із музичної реабілітації – авторський урок-концерт. «Сила музики ! Чарівні звуки скрипки і піаніно! Магія поетичного слова!», - ділились своїми враженнями батьки діточок.

Детальніше...

Перерахунок та індексація пенсій з 1 березня 2019 року

          З 1 березня 2019 відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2019 року № 124 проводитиметься індексація пенсій.Пенсіонери, які мають повний страховий стаж та після перерахунку розмір пенсії не буде перевищувати 1669,20грн. отримають одноразову доплату до пенсії 2410,17 грн. (1497грн. х 1,61 = 2410,17 грн.), у березні 1205,09грн. та у квітні — 1205,08 грн.
         Для проведення у 2019 році перерахунку пенсій застосовується коефіцієнт збільшення показника середньої заробітної плати (доходу) в Україні, з якої сплачено страхові внески, та який враховується для обчислення пенсії, в розмірі 1,17 та у разі, коли в результаті перерахунку пенсій розмір підвищення не досягатиме 100 гривень, до пенсії встановлюється доплата до такого розміру.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація