Новини

Низький уклін ветеранам

У середу, 9 травня, після урочистого покладання квітів до 73-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і в знак поваги до воїнів, які віддали життя за мир в державі, в дворику міської ради відбулась традиційна зустріч мера Олександра Сєнкевича з ветеранами.

Очільник міста висловив слова вдячності всім, хто боровся за свободу України та привітав присутніх з Днем перемоги над нацизмом.

- 8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах, хто віддав життя заради прийдешніх поколінь. Шановні ветерани, щиро бажаю вам міцного здоров'я, довгих років активного життя, родинного затишку і тепла! Нехай у ваших родинах панує любов та злагода. Своїм життям, життям своїх дітей і внуків ми зобов'язані вам. Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили нашу землю від нацистських загарбників, - звернувся до присутніх Олександр Сєнкевич та запропонував вшанувати пам’ять загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання.

Детальніше...

На головній площі міста

9 травня 2018 року у Миколаєві відбулися урочистості, присвячені 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

На головній площі міста зібралися тисячі містян, ветерани Другої світової війни, серед яких був один з визволителів Миколаєва Дмитро Пилипович Іванець, військовослужбовці та учасники АТО, воїни-афганці, представники громадських організацій та молодь. Представники всіх структурних підрозділів департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради прийшли на площу з квітами, щоб віддати данину вдячності старшому поколінню.

Детальніше...

Всегда активны

День Победы для студентов «Университета третьего возраста» Центрального района городского территориального центра социального обслуживания (предоставление социальных услуг) департамента труда и социальной защиты населения Николаевского городского совета - самый важный и значимый праздник. На встречах они делятся своими воспоминаниями друг с другом. Так, Валентина Романовна Чередниченко рассказала о том, что в годы войны ее тетя исправила год рождения 1927 на 1929, чтобы ее, хрупкую маленькую девочку, не угнали в Германию. Татьяна Петровна Гутник принесла на встречу в библиотеке-филиале для юношества похоронку на своего отца, фотографию и его военную пилотку. Библиотекарь Дарья Олеговна Яцкевич приготовила материал об оккупированном немцами Николаеву, очень осторожно подобрала кадры кинохроник, чтобы не растревожить сердца пожилых людей, ведь некоторым из них уже за 90…

Детальніше...

Переможці

Чергове засідання клубу фронтових друзів «Переможці», що відбулось в Обласному палаці культури, було присвячено 73-й річниці визволення Миколаєва від нацистських загарбників. Привітали ветеранів Другої світової війни та учасників бойових дій міський голова Олександр Сєнкевич, заступник голови облдержадміністрації Євген Шевченко, заступник голови обласної ради Андрій Кротов, народний депутат України Олександр Жолобецький та голова Миколаївської міської ради ветеранів Віталій Ященко. 

Звертаючись до ветеранів зі словами вдячності за Перемогу, міський голова побажав їм міцного здоров’я, довголіття, благополуччя та злагоди:
- День Перемоги – найвеличніше свято, в якому одночасно поєднується смуток та радість. Наші воїни не захищали якусь окрему територію, вони відстоювали мир у всьому світі. В непрості для нашої країни часи ми, як ніколи, розуміємо ціну людського життя. Міська влада й надалі робитиме усе можливе, щоб ветерани завжди відчували увагу до себе і підтримку, - сказав Олександр Сєнкевич.

Детальніше...

Вшановуємо ветеранів

Друга Світова війна – страшна війна ХХ століття, пекуча рана, яка болить і досі чи не в кожній родині. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності, билися за кожний клаптик рідної землі до останньої краплі крові, вистояли і перемогли. Cтрахіття війни і радість перемоги й досі живуть у пам’яті ветеранів.

У ці травневі дні ми згадуємо ту страшну війну і дякуємо всім, хто зміг, не дивлячись ні на що, захистити нашу землю. З нагоди відзначення 73-ої річниці перемоги над нацизмом до сімей десяти ветеранів війни, що нині проживають у Корабельному районі міста, з квітами та подарунками завітали Громов Г.М., заступник директора міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради та Чистик Л.В., голова первинної ветеранської організації вчителів ради ветеранів Корабельного району. Вони привітали учасників бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни з великим святом, подякували за їх героїчні вчинки.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація