Новини

Барви Японії

Відділенням денного перебування Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради разом з працівниками ЦБС для дорослих ім.М.Л.Кропивницького розроблені програми для слухачів «Університету третього віку» з вивчення традицій та звичок народів миру. Пенсіонери з захопленням приймали участь у заходах, що були підготовлені німецькою, іспанською, єврейською національними общинами. Цей рік в Україні став роком Японії. Тож, ми були запрошені на чайну церемонію, що відбулась у обласному Миколаївському музеї ім.В.Верещагіна, яку підготували співробітники обласної універсальної бібліотеки ім.О.Гмирьова.

Детальніше...

Перемогла дружба

Слухачі «Університету третього віку» відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради беруть активну участь в інтелектуальних вікторинах. Любителі кросвордів, загадок знайшлися і у відділенні денного перебування Інгульського району, які прийшли до нас у гості, з метою зіграти в інтелектуальну вікторину. Показ попередньої гри на міському телебаченні, залучив і нових прихильників інтелектуальних забав. 

Інтелектуальна вікторина на цей раз була присвячена новорічним святам. Керівник клубу інтелектуальних ігор МКУ ім.П.Орлика Тетяна Макаронова підготувала низку питань різної складності. Переможцями стали члени команди Заводського району. Але, враховуючи побажання присутніх, Тетяна Макаронова провела з підопічними міського територіального центру ще одну інтелектуальну вікторину загальноосвітнього напрямку. Переможці другої вікторини – представники Інгульського району. Тож, за результатами двох вікторин виявилось два переможця. Всі задоволені. Перемогла дружба.

Детальніше...

Відбувся семінар на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» з керівниками та фахівцями по роботі з персоналом та охорони праці.

14 грудня 2017 року в приміщені управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбувся семінар на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» з керівниками та фахівцями по роботі з персоналом та охорони праці.

У роботі семінару взяли участь: начальник Вітовського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області – Куфедчук О.М., начальник відділу профілактики виробничого травматизму Миколаївського міського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області – Помазанов І.А. та фахівці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Детальніше...

Святковий благодійний концерт Олександра Сичьова в рамках акції милосердя «Добро у твої руках» Центру «Цвєтік-Сєміцвєтік»

З 14 листопада по 14 грудня 2017 року міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Семицвєтік» організував та провів акцію милосердя «Добро у твоїх руках». У рамках акції 14 грудня у приміщенні Палацу культури «Корабельний» відбувся святковий благодійний концерт Заслуженого артиста України Олександра Сичьова. На концерті прозвучали його авторські пісні у сольному виконанні та у виконанні творчих колективів міста Миколаєва. 

Концерт розпочався зустріччю справжніх друзів Центру: Іванова Надія Валеріївна, депутат Миколаївської обласної ради, директор ТОВ «Золотий колос»; Бондаренко Сергій Миколайович, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради; Мєдвєдєв Олександр Елльєвич, благодійник Центру; Гололобов Сергій Миколайович, начальник Вітовського районного відділу культури; Щурко Світлана Євгенівна, директор магазину «1001 мелочь», благодійник Центру; Солдатова Катерина Геннадіївна, представник торгівельної мережі «Доярушка»; представники кафедри соціальної роботи Миколаївського національного університету імені Василя Олександровича Сухомлинського, друзі-волонтери Центру; представники товариства «Лакомка»; представники Миколаївського коледжу культури і мистецтв; учні-волонтери Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 імені Олега Ольжича.

Детальніше...

Про соціальні норми на послуги електропостачання для надання пільг та субсидій

Детальніше... 

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація