Новини

На варті здоров’я

У міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» адміністрація на чолі з директором Ганною Діліною завжди створює усі необхідні умови для всебічного розвитку дитини. Вагоме значення для дітей з особливими потребами відіграє саме фізична реабілітація, під час якої сестра медична з лікувальної фізкультури проводить заняття для стимулювання практично всіх функцій організму. Саме тому у Центрі лікувальна фізкультура використовується в реабілітаційному процесі дитини з інвалідністю.Сестра медична з лікувальної фізкультури проводить заняття в ігровій формі, у дружній невимушеній атмосфері. Вихованці Центру виконують вправи з використанням м’яча, гімнастичних палиць, займаються на велотренажерах, на біговій доріжці та біля шведської стінки.Діти Центру із задоволенням виконують вправи та очікують наступних занять.

 

 

Детальніше...

Робота відділення денного перебування Корабельного району в мікрорайоні Кульбакіно

Беручи до уваги віддаленість мікрорайону Кульбакіно, фахівці відділення денного перебування Корабельного району територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради приїжджають до мікрорайону для проведення занять зі студентами “Університету третього віку». Заняття проходять в місцевому будинку культури. Директор Чвіль Зоя Олександрівна люб’язно запропонувала кабінети для проведення занять на факультетах «Рукоділля», «Соціально-педагогічний» та «Літературно-музичний». В затишному класі проходять заняття на факультеті «Рукоділля» із слухачами університету. Заняття проводить Горошко Н.А. Робочий процес захоплює та приносить емоційне задоволення. А результати виконаної роботи своїми руками будуть красуватись вдома чи стануть подарунком для близьких людей. Підопічні задоволені від здобутих навичок та позитивних емоцій. Залучення людей поважного віку до творчості є одним із шляхів забезпечення розвитку індивідуальних здібностей, розширення обсягу знань та здорової організації вільного часу.

Детальніше...

З піснями відзначили ювілей

Сьогодні старовинною піснею вітала своїх гостей Тетяна Олексіївна Ярмаш. Вона народилася на Миколаївщині, майже все трудове життя віддала традиційній у нашому місті професії – працювала муляром на суднобудівному заводі. Доля випробувала її на міцність, та душа не втрачала оптимізму. Донечку, що народилась у 1940 році, довелось виховувати самотужки, бо люблячий чоловік та батько не повернувся з війни. Сьогодні втіхою для неї є онук – дорослий, самостійний і чуйний до бабусі та мами. Саме він був головним гостем на ювілеї Тетяни Олексіївни. А вже сьогодні поздоровити її зі сторіччям прийшли народний депутат України Олександр Жолобецький, директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Бондаренко, голова ветеранської організації Центрального району Микола Фесюн. Вручення вітальних листівок від обласної та міської влади, подарунків та квітів супроводжувалися добрими побажаннями здоров’я іменинниці. А вона дякувала за вітання та дарувала присутнім усмішку та щирі слова подяки за увагу та стипендію, яку сторічна жінка буде отримувати з міського бюджету.

Детальніше...

Новий рік вітає всіх!

Свято наближається!
Свято наближається!

Святкові новорічні свято продовжуються. У відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради пройшла розважальна програма «Новий рік вітає всіх!». Учасниками концертної програми були слухачі «Університету третього віку». Для глядачів лунали святкові привітання, гуморески, виступ шумового оркестру, вірші, зимові та жартівливі пісні, музична сценка, всі присутні розгадували загадки. На пам’ять підопічні отримали кольорові сувеніри, виготовлені руками рукодільниць університету. Активну участь у розважальній програмі приймали всі працівники відділення. Святкування пройшло на «відмінно».

Детальніше...

Святкова Різдвяна програма

Щорічно, в чудовий, зимовий день до наших домівок, до наших сердець приходить свято Різдва Христова. «Сієм, вієм, посіваєм, щастя й радості бажаєм!». З таких щирих та радісних привітань було розпочато святкову Різдвяну програму у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. За українським звичаєм під спів колядок та щедрівок, зі словами щирої молитви ми зустрічаємо народження Христа.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація