Новини

Спортивний ранок

У відділенні денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, не дивлячись на літній період, продовжують свою роботу гуртки «Університету третього віку». Так, багато є впевнених в тому, що літом треба відпочивати на морі чи на дачі, але підопічні нашого відділення вдало поєднують сучасний літній відпочинок і заняття у гуртках. Кожного дня у центрі можна знайти для себе щось цікаве чи корисне. Наприклад, сьогоднішній чудовий ранок активні студенти факультативу «Школа здоров’я» присвятили заняттю з аеробіки. Під керівництвом свого тренера, Лариси Володимирівни, та під чудові звуки музики, вправи вдавалися дуже легко, адже нам ніколи переживати із-за літньої спеки та лежати на пляжі, ми цілодобово стоїмо на варті власного здоров’я! Приєднуйтесь до нашого веселого настрою та здорового способу життя!

Детальніше...

Заходи у святкові та вихідні дні для городян міста

У святкові та вихідні дні з нагоди Дня Конституції фахівці відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради запросили підопічних відвідати культурно-мистецькі заходи.

У музеї ім.В.В.Верещагіна (вул.Велика Морська, 47) проходив День відкритих дверей. Відвідувачі подивилися постійно діючу експозицію (живопис і графіка кінця 17 – початку 20 ст.) та виставку робіт сучасних художників, присвячену перебуванню В.Верещагіна в Їзраїлі. Пейзажі, картини побуту та незвичайний вид навколишнього простору та вулиць цієї країни захопили погляди присутніх, в тому числі і підопічних відділення денного перебування Корабельного району. Дякуємо працівникам музею за надану інформацію та чарівні миті естетичної насолоди, які отримали підлеглі нашого відділення.

Детальніше...

Курси перепідготовки для військовослужбовців та учасників АТО у Миколаєві

29 червня 2018 року у 45-му гарнізонному Будинку офіцерів відбулася урочиста церемонія, присвячена випуску слухачів курсів перепідготовки військовослужбовців Миколаївського гарнізону, колишніх учасників АТО та військових пенсіонерів, які навчалися за напрямками «Менеджер охоронного бізнесу» та відкриття двох нових груп, що будуть проходити навчання за програмою «Менеджмент перевезень».

Ці курси - один із елементів Проекту з соціальної адаптації військовослужбовців, які звільняються з лав Збройних Сил України в ході їх реформування, в рамках виконання проекту "Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям ЗСУ" в межах співпраці України з НАТО.

Детальніше...

Подяка благодійникам

Мешканцям нашого міста добре знайома продукція компанії PepsiСo, що є однією з найбільших в Україні виробників продуктів харчування та напоїв. Соки та сокова продукція представлена брендами «Сандора», «Садочок», «Сандорик», «ХрусTeam». Торговельні марки «Чудо», «Слов'яночка», «Машенька», «Ромол» та «Смачненький» виводять компанію на провідні позиції українського ринку продукції. PepsiСo в Україні випускає дитяче харчування «Агуша», яке є лідером на українському ринку у своєму сегменті. До портфелю брендів компанії надходять також популярні газовані напої Pepsi, 7UP, холодний чай Lipton Ice Tea, мінеральна вода «Єсентуки». 

Цій компанії в Україні належать п'ять підприємств, розташованих у різних куточках країни, два з них – на території Миколаївщини: завод з переробки фруктів, овочів та виробництва соків (с.Миколаївське Миколаївської обл.); завод з виробництва соків, газованих напоїв та холодного чаю (с.Мішково-Погорілове Миколаївської області).

Детальніше...

Ще раз про пільги

Кожного дня до структурних підрозділів департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради звертаються мешканці Миколаєва поважного віку для отримання роз’яснень щодо надання їм субсидій або пільг на житлово-комунальні послуги. Для інформування цієї категорії громадян недостатньо буклетів та листівок, бо ж більш із них потребують не лише особливої уваги, а й конкретного роз’яснення по кожному з видів допомог. Так, пенсіонерка, що мешкає у мкр. «Ліски», вже неодноразово зверталася до управління соціальних виплат і компенсацій з вимогою переглянути розмір пільг, які надаються їй, як особі, що має статус «дитина війни». У черговий раз їй було надано роз’яснення не тільки у телефонній розмові, а й через засоби масової інформації. На телеканалі «Миколаїв» начальник відділу УСВіК Довгань П.В. та представник «Миколаївводоканал» довели до відома заявниці та іншим особам, що мають такий статус, про пільги, що надає держава саме на них, а не на всю родину. Сюжет вийшов в ефір у вихідні дні.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація