Новини

Відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

14 листопада 2018 року під головуванням першого заступника міського голови Криленка Володимира Ігоровича відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На початку засідання директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Василенко Сергій Михайлович доповів про заборгованість із заробітної плати по м. Миколаєву, яка за станом на 01.11.2018 на 16 підприємствах склала 81 млн. 948,1 тис.грн. що на 4370,9 тис. грн., або на 5,1 % менше, порівняно з сумою боргу на 01.10.2018 р. (86319,0 тис. грн.).

Зокрема, на 4 підприємствах державної форми власності, за станом на 01.11.2018, загальна сума заборгованості із заробітної плати склала 70099,8 тис.грн., що становить 85,5 % від загальної суми боргу по місту (81948,1 тис. грн.). Найбільші суми боргу, по даній групі підприємств, залишаються на: ДП «Миколаївський суднобудівний завод» - 63249,0 тис.грн. (77,2 % від загальної суми боргу по місту), Державному Південному виробничо-технічному підприємству – 4046,4 тис.грн., Державному підприємстві «Український радіотехнічний інститут» – 2262,3 тис. грн.

Детальніше...

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

У зв’язку з пониженням температури повітря для громадян без визначеного місця проживання відкритий тимчасовий пункт обігріву за адресою пр.Миру, 2-А (у приміщенні бомбосховища біля будинку-побуту «Ювілейний»).

Пункти гарячого харчування діють за адресами:

Заводський район: вул. Кузнецька, 1, тел. 47-71-22;
Інгульський район: вул. 12 Поздовжня, 50-А, тел. 21-20-48;
вул. Кругова, 47, тел. 56-06-92 (центр
реінтеграції бездомних громадян);
Корабельний район: вул. Металургів, 8, тел. 64-59-98;
Центральний район: вул. Шевченка, 19-А, тел. 47-59-93.

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради

Щира вдячність за поздоровлення

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників – людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія. Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв’язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки по службовому обов’язку, але і по велінню совісті і заклику душі. 

У Будинку вчителя відбувся урочистий захід з нагоди Дня працівника соціальної сфери, в якому прийняли участь працівники відділень Корабельного району та отримали привітання, матеріальне заохочення, цінний подарунок і сертифікат на літнє оздоровлення. Колектив відділень Корабельного району висловлює слова щирої вдячності за високу оцінку праці, організоване свято, чудовий святковий настрій та надані заохочення:

Детальніше...

ПРАВОВА ЗУСТРІЧ «КОЖЕН МАЄ ЗНАТИ»

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася правова зустріч в рамках роботи громадської приймальні «Центра правової підтримки та врегулювання конфліктів» підтриманої ГО «Незалежна соціальна адвокація та правозахист».

Керівник «Центру правової підтримки та врегулювання конфліктів» юрист, медіатор Добридник Тетяна Василівна розповіла про роботу центра за звітний період (2017-2018рр.), проблеми та досягнення.

Детальніше...

Лекція на факультеті « Здоровий спосіб життя »

13.11.2018р. у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на факультеті «Здоровий спосіб життя» фахівцем з соціальної роботи Тимоновою С.П. була проведена для підопічних лекція на тему: «Правильне харчування - здоровий шлунок». Головна мета правильного раціону полягає у підтримці нормальної життєдіяльності людини, її розвитку і зростання. Здорова їжа покращує стан здоров’я і бореться з можливими захворюваннями. Без правильного раціону навіть спортивні навантаження не будуть давати бажаний результат.

Всі присутні приймали активну участь в обговорюванні, ділилися своїми рецептами харчування.

Дякуємо усім за співпрацю та запрошуємо всіх бажаючих громадян району відвідати відділення денного перебування Корабельного району. В «Університеті третього віку» Ви зможете отримати нові знання та уміння, познайомитися з цікавими людьми та знайти однодумців.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація