Новини

А ви знаєте, що сьогодні Міжнародний день театру?

Театр є інструментом взаєморозуміння і миру між усіма народами планети.

Колектив міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю постійно використовує спектаклі лялькового театру в реабілітаційному процесі. Артисти цих спектаклів – діти з інвалідністю Центру. А сьогодні діти Центру стали глядачами, які із захопленням навчалися моральних цінностей, аплодували і сміялися, тому що вихованці гуртка театрального мистецтва ЗОШ №16 показали повчально-розважальну виставу «Пригоди на лісовій галявині».

Детальніше...

Главный праздник города

Главнейший праздник в нашем городе отмечается 28 марта. Любой николаевец знает, что в весеннюю распутицу 1944 года, наши войска вели ожесточенные бои за освобождение одного из крупнейших городов Украины. Общее число отдавших свои жизни за наши улицы и наши дома – 25 тысяч людей. А о подвиге 68-ми героев-десантников известно всему миру. Это пример массового героизма, проявленного воинами и самая большая группа фронтовиков, одновременно получивших звания Героев Советского Союза.

В канун дня освобождения Николаева от фашистской нечисти в областном Дворце культуры уже много десятилетий проводят свои заседания члены клуба фронтовых друзей «Победители». Вот и сегодня зал заполнили представители старшего поколения: ветераны войны и труда, дети войны, участники боевых действий на территории государств и участники антитеррористической операции на востоке Украины.

Детальніше...

Відбувся семінар на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» для керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Миколаєва.

21 березня 2018 року в приміщені територіального центру соціального обслуговування Центрального району відбувся семінар на тему: «Законодавство України з питань зайнятості, охорони та умов праці» для керівників підприємств та фізичних осіб – підприємців м. Миколаєва.

У роботі семінару взяли участь: начальник Миколаївського міського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування

України в Миколаївській області, начальник відділу профілактики виробничого травматизму Миколаївського міського відділення Управління ВД ФСС України в Миколаївській області та фахівці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Детальніше...

День щастя…..

Умій знаходити радість в житті -
ось кращий спосіб привернути щастя.

"Що таке щастя?" – одне з вічних філософських питань.

Багато людей замислюються про це, але однозначної відповіді немає. І щоб допомогти розібратися в цьому риторичному питанні працівники відділення денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради у Міжнародний день щастя провели цікавий захід для підопічних відділення.

Детальніше...

Мандрівка незвичайними музеями світу

Слухачі «Університету третього віку» «черпають» знання із різних джерел інформації. Вони мають велику жагу до знань. Працівники відділень денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради сприяють розвитку у пенсіонерів різнобічних інтересів та захоплень. 

У відділення денного перебування Заводського району проведена віртуальна мандрівка незвичайними музеями світу. Яна Давиденко (організатор екскурсій Миколаївського обласного художнього музею ім.В.Верещагіна) стала екскурсоводом у цій подорожі. Слухачі ознайомились з музеєм спідньої білизни, музеєм олівців, музеєм гірчиці, музеєм смерті, музеєм бананів, музеєм історії туалетів, музеєм тортур, музеєм чаклунства, музеєм людського тіла та іншими. Незвичайні музеї розташовані по всьому світі та містять багато цікавої просвітницької інформації. Присутні на заході дізналися різних фактів про звичайні речі, занурились у світ людського тіла та підводного середовища, застосування та вживання гірчиці та бананів. Нове – це завжди цікаво.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація