Новини

Засідання координаційної ради

Засідання міської координаційної ради з реалізації міської програми «Соціальний захист» на 2017-2019 роки і міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей відбулось у департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення, начальник управління фінансів Чорна І.І. доповіла про зміни та доповнення, які плануються внести на розгляд депутатів. Міська програма по соціальному захисту громадян є многогранною та удосконалюється з часом. Присутні живо і активно обговорили пропозиції щодо адресної допомоги особам з інвалідністю по зору, подальшого розвитку допомоги у пересуванні по місту та інші.

Детальніше...

Ефективний засіб збереження та зміцнення здоров’я дітей з особливими потребами

Ірина Гречана – сестра медична з лікувальної фізкультури щоденно проводить заняття у міському центрі соціальної реабілітації для дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік». 

Пані Ірина будує корекційно-оздоровчий процес із урахуванням специфіки основного ураження дитини, розробляє вправи і визначає їх інтенсивність. Зокрема, спеціаліст нашого Центру забезпечує необхідною руховою активністю вихованців упродовж усього навчального дня у формі індивідуальних та групових занять. Сестра медична ділиться з нами інформацією: «Я приділяю увагу таким напрямкам лікувальних вправ: пасивні, активні, вправи на збільшення амплітуд у суглобах, вправи на зміцнення м’язів, для профілактики порушень постави, на розвиток координації рухів та рівноваги, на покращення опори ступні».

Детальніше...

Проводимо рейди

У зв’язку з початком опалювального сезону 14.11.2018 року працівниками відділення соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) спільно з провідним інспектором Корабельного РВ у м. Миколаїв ГУДСНС України у Миколаївській області Олійник Владиславом Олександровичем було проведено рейд з пожежної безпеки серед підопічних відділення, які проживають у приватному секторі. Такі заходи є необхідними аби запобігти загостренню пожежної ситуації. Інспектори спілкувалися з літніми людьми, провели інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки, посилення протипожежного захисту.

Детальніше...

Миколаїв «залізничний»

Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального захисту населення (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей, в якому була представлена експозиція «Світ в мініатюрі: Миколаїв залізничний».

Екскурсовод розповіла, що колекціонери-моделісти Миколаєва створили макет уявного міста, у якому є все: залізниця з вокзалом, тунелями, депо, майже справжнім паровозом та старовинним замком. На макеті розташовано біля 200 споруд, які знаходяться в приватній колекції. Крім макету на виставці представлені артефакти, які розповідають про історію Миколаївської залізниці: ліхтарі сигнальні та вагонні; ящики машиністів; таблички виробників паровозів та вагонів (XIX-XX ст.); карти, схеми, документи про заснування та початок роботи залізниці на Миколаївщині.

Детальніше...

Інформація про благодійну акцію милосердя «Добро у твоїх руках» міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Семіцвєтік»

15 листопада 2018 року у міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» стартувала благодійна акція «Добро у твоїх руках», яка триватиме протягом місяця і завершиться до Дня Святого Миколая святковим благодійним концертом Заслуженого артиста України Олександра Сичова.

Ініціатори заходу Заслужений артист України, арт-волонтер Центру Олександр Сичов та директор Центру «Цвєтіка-Сєміцвєтіка» Ганна Діліна дали старт благодійній акції.

Друзі Центру: Василенко Сергій Михайлович – директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради; Карцев Сергій Миколайович – депутат Миколаївської міської ради; Карцев В’ячеслав Миколайович – депутат Миколаївської міської ради; Мєдвєдєв Олександр Елльєвич – благодійник Центру; представники батьківського комітету Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 імені Олега Ольжича щиро вітали людей.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація