Новини

«Смачна» послуга

Сьогодні ми хочемо розповісти про дуже корисну і смачну послугу, яку надає відділення денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради – оксигенотерапію (кисневий коктейль). Кисневий коктейль – це той дивний продукт у вигляді піни, який часто можна зустріти в парках, на ярмарках, в санаторіях, а також у нашому відділенні. На перший погляд - це здається чимось, ну зовсім не корисним. Проте, насправді ця невагома пінка в склянці – кисневий коктейль все ж корисний, має певні позитивні властивості, й використовується навіть при лікуванні деяких захворювань. Але спочатку, давайте пригадаємо трохи історію. Офіційне таке поняття як кисневий коктейль виникло у 1963 році, коли експериментально було доведено, що шлунок і кишечник здатні засвоювати не лише рідину й тверду їжу, але і гази. В ті часи киснетерапію стали застосовувати як допоміжний засіб при захворюваннях серцево-судинної системи, печінки, ЦНС. На жаль, довгий час користуватися благами оксигенотерапії могли тільки високопоставлені чиновники. Пізніше такий напій стали застосовувати для дітей у дитячих санаторіях, для людей престарілих як засіб, що омолоджує організм.

Детальніше...

Вічний шедевр – ікона

    До людей старшого віку, що знаходяться на обслуговуванні у відділеннях міського територіального центру - особлива увага. Тим більш взимку вони потребують додаткового догляду. Тож сьогодні зранку, у зв’язку з погіршенням погодних умов працівники відділення соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, навідали таких людей. Вони спільно з провідним інспектором Корабельного РВ у м. Миколаїв ГУДСНС України у Миколаївській області Олійником Владиславом Олександровичем провели позачерговий рейд з пожежної безпеки серед підопічних відділення, які проживають у приватному секторі.

Детальніше...

Господар - господарочку, пусти в хату Маланочку

      Ми щедруєм і співаєм під вікном. Щастя, долі вам бажаєм всім гуртом. Хай квітують ваші ниви золоті,  щоб життя було щасливим в майбуті.

    Тринадцятого січня в народі відзначали свято Маланки. Вірили, що у Новорічну ніч рослини розуміють людську мову, а тварини самі розмовляють по-людському. Що в цю ніч тварини можуть поскаржитись Богу на своїх господарів, якщо із ними погано поводились. З настанням сутінок по селу ходили ватаги щедрувальників з музиками.

Детальніше...

Святкова музично-розважальна програма до свята Василя та Маланки

    « Господинечко, господарочку,
    Пусти в дім Маланочку.
    Маланочка чисто ходить -
    Нічого в домі не пошкодить»

    « На здоров’я, на щастя, на Новий Рік,
    Щоб усе родилось краще, ніж торік:
    Жито, пшениця, усяка пашниця.Дай, Боже!!!»

З такими словами привітання відбулося  10 січня  2019р. традиційнесвяткування свята Василя та Маланки під назвою «Ми Вам будемо щедрувати про ясне життя й красу» у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. 

Детальніше...

Рейд з пожежної безпеки

До людей старшого віку, що знаходяться на обслуговуванні у відділеннях міського територіального центру - особлива увага. Тим більш взимку вони потребують додаткового догляду. Тож сьогодні зранку, у зв’язку з погіршенням погодних умов працівники відділення соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, навідали таких людей. Вони спільно з провідним інспектором Корабельного РВ у м. Миколаїв ГУДСНС України у Миколаївській області Олійником Владиславом Олександровичем провели позачерговий рейд з пожежної безпеки серед підопічних відділення, які проживають у приватному секторі. Такі заходи є необхідними аби запобігти загостренню пожежної ситуації. Інспектор спілкувався з літніми людьми, провів інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки, посилення протипожежного захисту. Користуючись нагодою працівники відділення привітали літніх підопічних з святами та вручили їм продовольчі набори.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація