Новини

Святий Миколай у гості завітав

Одним з найрадісніших і найочікуваніших з усіх грудневих свят для всіх малят є свято Святого Миколая.

Не обминув Святий Миколай і міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік». Сьогодні у святковій залі діточок привітала директор Центру Діліна Г.С. Разом з нею урочисто вітали вихованців Центру давні та щирі друзі: учні ЗОШ № 1 міста Миколаєва імені О. Ольжича.

Вони підготували свою концертну програму, а наші діти залюбки гралися з ними в цікаві ігри, відгадували зимові загадки. Свято пройшло у дружній, веселій атмосфері. Усі присутні залишилися задоволеними казковим дійством, особливо, наші вихованці, які отримали від Святого Миколая чудові подарунки. А найголовніше – усі зрозуміли, що Святий Миколай вчить нас милосердя і допомагає тим, хто хоче бути схожим на нього.

Детальніше...

Спільний рейд

Співробітники Головного управління ДСНС України у Миколаївській області, заручившись підтримкою представників поліції та соціальної служби, провели рейди в житловому секторі Центрального району м.Миколаєва. Під час бесід фахівці наголошували на важливості приведення в належний протипожежний стан оселі. Говорили про утримування опалювальних приладів справними, систематичне прочищення димарів, димоходів та інше. Співробітники ДСНС довели до відома господарів житлових будинків та членів родин інформацію про основні причини пожеж та їх статистику.

Більшість пожеж взимку виникає саме через людську недбалість та нехтування правилами пожежної безпеки в домівках. Користування несправними та саморобними електроприладами, обігрів оселі печами, які мають тріщини та наявні дефекти, паління у ліжку в нетверезому стані – найбільш поширені причини такої ситуації. Слід не забувати, що залишені без нагляду дорослих малолітні діти - це завжди неоправданий ризик, який може призвести до трагедії.

Детальніше...

День чаю

Смеркалось. На столе, блистая,
Шипел вечерний самовар,
Китайский чайник нагревая,
Под ним клубился легкий пар…
(О.С. Пушкін)

15 грудня - Міжнародний день чаю, який почали відзначати порівняно недавно - з 2005 року. Поза сумнівом, такий смачний та корисний старовинний напій, як чай, заслуговує на своє свято.

У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для підопічних був організований День чаю. Фахівець із соціальної роботи Муратова Людмила провела тематичний екскурс про історію всіма улюбленого напою. Вона розповіла про походження чаю, процес переробки, сорти та церемонії чаювання.

Детальніше...

Зустріч у відділенні до Дня святого Миколая.

Напередодні новорічних та різдвяних свят кожний намагається якось прикрасити свою оселю, планує, як зустріти свята, чим пригостити рідних та близьких людей. Без відповідного настрою це не завжди вдається, а тому працівники відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради готують для підопічних святкові зустрічі та програми.

Так 14.12.2017р. відбулася поетична зустріч з читанням віршів та розповіддю про діяння Святого Миколая під назвою «Доброта врятує світ». З цікавою пізнавальною бесідою виступила керівник творчого колективу «Живе слово» І.Г.Суслонова, вірші про добро, про вічні теми буття прочитали поети-аматори - Г.Шаховал, О.Білошапкін, М.Зеленський, пісню про Святого Миколая заспівали учасники «Літературно-музичного факультету». Зустріч пройшла в теплій, творчій атмосфері.

Детальніше...

Школа практичного права

З нагоди відзначення Міжнародного дня прав людини у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведена «Школа практичного права». На заході були присутні головний спеціаліст відділу систематизації законодавчо-правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно правових актів, правової роботи та правової освіти головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Шульга Юлія Анатоліївна та член громадської організації «Ти ж юрист» Кривцов Артем Олегович.

Юлія Анатоліївна ознайомила присутніх з роботою головного територіального управління юстиції у Миколаївській області та проведенням у Миколаєві Всеукраїнської акції «Я маю право». Крім того, враховуючи запитання присутніх, надала контактні телефони керівників відділів головного управління, які нададуть відповіді на існуючи запитання.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація