Новини

Розмова на радіо

Для розповсюдження інформації щодо питань соціального захисту населення керівники та спеціалісти структурних підрозділів департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради використовують можливості різних засобів масової інформації. Вчора директор департамент Сергій Василенко та начальник відділу управління соціальних виплат і компенсацій Заводського району Полина Довгань прийняли участь у бесіді, яка відбулась під час прямого ефіру на радіо. Темою бесіди стали питання подальшого життя, оздоровлення, працевлаштування учасників антитерористичної операції. Про курси перепідготовки для учасників АТО в рамках проекту «Допомога в соціальній адаптації звільненим військовослужбовцям ЗСУ» в межах співпраці України з НАТО, про пільги у житлово-комунальній сфері, про оздоровлення бійців та їх сімей йшла мова представників департаменту з журналістами та радіослухачами.

Детальніше...

Слава творчим людям!

10-й ювілейний обласний конкурс художньої творчості серед осіб з інвалідністю «Перлини Півдня» пройшов у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі. Представники обласної та міської влади привітали присутніх та вручили відзнаки активістам. Серед тих, прийняв участь у конкурсі, чимало мешканців міста. Конкурс ще раз довів, що люди з особливими потребами, є талановитими та обдарованими. Серед конкурсантів – чимало мешканців міста, імена яких добре знайомі багатьом. Наш фоторепортаж - з події.

Детальніше...

На зустрічі у віддаленому районі

редставники міської влади регулярно проводять зустрічі з населенням, в тому числі у віддалених мікрорайонах. Перший заступник міського голови Криленко В.І. та заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Харитонова О.О. у мкр.Мала Корениха спілкувалися з місцевими жителями і обговорювали хвилюючі їх питання.

Віддаленим мікрорайонам Миколаєва необхідно приділяти підвищену увагу, - сказав Володимир Криленко, адже в форматі відкритих зустрічей миколаївці з перших вуст отримують інформацію про актуальні для городян проблеми.

Детальніше...

Свято, наповнене радістю

Напередодні Дня родини у святковій залі Миколаївського обласного краєзнавчого музею зібрались представники обласної та міської влади та головні герої цього дня – багатодітні батьки.

Під час заходу голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко вручив посвідчення та нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня» 16 жінкам, які народили та виховали 5 та більше дітей. У своєму виступі він зазначив: «Рідні люди – це подарунок долі, який потрібно цінувати. А родина –надійний притулок у великому, не завжди дружньому світі. На жаль, в даний час в сім’ях виникає багато проблем різного характеру: стосунки між дорослими членами сім’ї, планування сімейного бюджету, питання виховання і догляду за дітьми, безробіття тощо. Деякі сім’ї вирішують проблеми самостійно, інші звертаються за допомогою до відповідних органів влади. Головне завдання держави – збереження цілісності сім’ї, контроль за виконанням батьками батьківських обов’язків відносно своїх дітей, забезпечення необхідних умов для проживання та виховання дітей, оскільки значення сім’ї неоціненне».

Детальніше...

Радіємо святу

Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради разом з іншими мешканцями міста відвідали у Миколаївському обласному художньому музеї ім. В.В. Верещагіна пересувну одноденну виставку «Диво-диво свято на Купала». 

Окрім виставки Л. Запесочною була проведена лекція, під час якої було багато цікавостей про історію і традицію свята Івана Купала. Було продемонстровано художні варіанти уяви чарівної квітки - папороті у виконані різних художників. Цікаво було дізнатися, що свято відзначає боротьбу добра та зла, а традиція пригати через кострище пов’язане не тільки з метою перевірити силу кохання наречених, а й спосіб отримати благословення вогнем від хвороб та заручитися підтримкою у майбутніх справах – на вдачу.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація