Новини

Програма НАТО з перепідготовки військовослужбовців діє

       У Миколаєві відбулась церемонія відкриття курсів за напрямком «Менеджмент перевезень і логістика» в рамках програми НАТО в Україні з перепідготовки колишніх військовослужбовців та таких, які невдовзі залишать ряди військових. Програма соціальної адаптації військовослужбовців діє за підтримки НАТО з 2000 року. З 2015 року розширені критерії та включені до навчання професійні військовослужбовці, що вийшли з лав Збройних Сил протягом останніх 10-ти років, стали учасниками АТО/ООС та заплановані до звільнення протягом року від дати початку курсу. У заході взяли участь представники міської влади, командування ВМСУ та Миколаївського гарнізону.

Детальніше...

Монетизація субсидій

       Навчання в “Університеті третього віку” допомагає людям старшого віку йти в ногу з часом, залишаючись корисним для себе та інших. 18.03.2019 року до слухачів “Університету третього віку” відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) завітала завідувач сектору прийому заяв управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Козлова Алла Василівна з лекцією “Як працюватиме монетизація субсидій”. Алла Василівна розповіла, що субсидія - це допомога від держави для оплати комунальних послуг. Пенсіонери отримують допомогу від держави (субсидію)для оплати комунальних платежів за лютий 2019 рік у березні 2019 року разом з пенсією.

Детальніше...

Поліцейська допомога

      З працівниками відділень Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведено правове навчання силами працівників поліції. Старший інспектор з особливих доручень управління превенційної діяльності ГУНП Миколаївської області Козловець Олександр Вікторович та інструктор

 

Детальніше...

Правова допомога

   Щомісяця у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводяться правові навчання серед підопічних, з метою надання роз’яснень чинного законодавства. Заступник директора миколаївського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Василенко О.І надала підопічним відділення роз’яснення з таких питань:

Детальніше...

Варто знати! Стосовно призначення субсидії.

       1.??? Непрацюючій непрацездатній особі призначено субсидію з жовтня 2018 р. по квітень 2019 р. У січні заявник звертається щодо надання субсидії на понаднормову площу. Які дії управління у такому випадку: здійснювати перерахунок субсидії в межах терміну призначення на підставі заяви довільної форми, з урахуванням доходу, який брався при призначенні субсидії з жовтня 2018 р., і перераховану субсидію продовжувати надавати в безготівковій формі, чи заявник має подати нову заяву та декларацію і субсидія призначається в грошовій формі?

відповідь:  Постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 № 62, норми якої застосовуються з 1 лютого 2019 року, внесено зміни до пункту 17 Положення, якими встановлено, що перерахунок житлової субсидії може бути здійснений непрацездатним непрацюючим особам, які проживають самі, за їх зверненням щодо призначення житлової субсидії на понаднормову площу житла - з місяця звернення. Ураховуючи зазначене, такі громадяни починаючи з лютого 2019 року можуть звертатися із заявою на комісію щодо призначення житлової субсидії на понаднормову площу житла. Нові заява і декларація не подаються. При перерахунку враховуються доходи, які були враховані при призначенні субсидії.

      2.???  Домогосподарству призначена субсидія на опалювальний період 2018-2019 року. У складі сім’ї відбулися зміни. Чи можна призначити їм субсидію у грошовій формі після січня 2019 року, чи необхідно здійснити перерахунок діючої субсидії?

відповідь: У разі зміни складу зареєстрованих (фактично проживаючих) у житловому приміщенні (будинку) осіб, складу сім’ї члена домогосподарства подаються нові заява та декларація. Оскільки при цьому відбуваються зміни у доходах, а також у складі соціальних нормативів, здійснюється призначення субсидії на новий період. Якщо призначення на новий термін здійснюється з місяця 2019 року, субсидія призначається у безготівковій грошовій формі.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація