Новини

Моя родина

З нагоди святкування Дня сім’ї підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради взяли участь у заході «Родинний альбом», що організували працівники бібліотеки-філії № 3 ЦБС для дорослих 

Підопічні відділення не один рік відвідують заходи у бібліотеці, їх зустрічають з теплом та оточують турботою. І сьогоднішня зустріч пройшла у сімейному колі за чашечкою чаю. Бесіда була пізнавальною. Слухачі узнали що значить слово «Альбом», які бувають фото-альбоми, побачили фотокартки минулого століття, ознайомились з портфоліо бібліотеки. Підопічні теж приготувалися до зустрічі, з великим натхненням вони показували фото зі своїх альбомів.

Фотокартка – це зв’язок між поколіннями, яка допомагає згадати події, родичів тощо. Це основний висновок проведеного заходу.

Детальніше...

Участь у житті міста

Підопічних відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради запросили на презентацію спільного міжнародного проекту Миколаївського обласного художнього музею з об’єднанням професійних художників Ізраїлю та українсько-ізраїльським центром освіти, науки і культури «Земля Ізраїлю і В.В.Верещагін».

Проект включив в себе видання каталогу колекції живопису переданої ізраїльськими художниками в дар музею. На заході гостей познайомили з триптихом А. Острицького «Василь Верещагін. Тяжіння вічності». Були присутні та виступали ініціатор акції і дарувальних робіт - Галина Подольська та представник Миколаївської спілки єврейської культури – Галина Романенко.

Працівники та підопічні відділення дякують за інформаційну програму, підготовлену Миколаївським обласним художнім музеєм.

«Про проведення Дня охорони праці у м. Миколаєві»

У 2018 році організаційні питання проведення «Тижня охорони праці» з 22 по 28 квітня взяв на себе координаційний комітет з безпечної життєдіяльності населення, який забезпечує координацію діяльності структурних підрозділів міста у сфері охорони праці. Тиждень проводився під гаслом «Захищене і здорове покоління». 

Спеціалісти департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради підготували та отримали затверджені міським головою План заходів із відзначення Всесвітнього дня охорони праці та Звернення до роботодавців міста Миколаєва з нагоди цієї дати.

Головною метою цього заходу є привернення уваги роботодавців, профспілкових організацій, трудових колективів до забезпечення гідних і безпечних умов праці для молодих працівників, долучатися до роботи з формування культури безпеки та гігієни праці.

Детальніше...

Рідна мати моя ...

З нагоди святкування Дня матері, у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради силами соціальних партнерів – бібліотекарями Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.О.Гмирьова проведена пізнавально-розважальна програма «Рідна мати моя ...».

Слухачам розповіли про історію свята та видатних матерів, згадали прислів’я, анекдоти, байки, гуморески про матір. Крім, того бібліотекарі розважали жінок-матерів різними веселими та інтелектуальними іграми. Свято для наших відвідувачів дійсно відбулось!

Детальніше...

В гостях у ветеранів

img src="images/stories/pics/news/2018/05/10/17_1.JPG" border="0" alt="" width="180" align="left" />

9 травня Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич відвідав удома трьох ветеранів Другої Світової війни. Учасникам бойових дій Георгію Лебедєву, Григорію Шейку та Вагану Мнацаканяну більше 90 років, проте оптимізму і бадьорості духу - не займати. 

Мер мав нагоду поспілкуватися з ветеранами та вручив подарунки. Свої вітання та глибоку повагу ветеранам висловили в.о. директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Бондаренко, голова Миколаївської міської ради ветеранів Віталій Ященко, голова Громадської організації «Миколаївська організація інвалідів війни» Любов Бушина.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація