Новини

Свято бандури

25 січня у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської пройшло свято народного інструмента, своєрідного символу України – бандури. Підопічні відділення дізнались про історію виникнення та розвитку цього музичного інструмента та як старовинна кобза трансформувалась у більш сучасну бандуру. Також згадали про народного кобзаря Т.Г.Шевченка, який у своїх творах описував біди простого народу та закликав боротися з пригніченням.

Детальніше...

Інформаційно - роз’яснювальна робота інспекторів праці органів місцевого самоврядування.

Відповідно до п.33 Порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 295, 23 січня 2019 року інспекторами праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведено інформаційно - роз’яснювальну роботу щодо найбільш ефективних способів дотримання законодавства про працю серед 20 суб’єктів господарювання.Найбільш важливим аспектом наданої інформації було те, що у зв’язку з підвищенням з 1 січня 2019 року мінімальної заробітної плати - 4173 грн., збільшено розміри штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення. В ході надання консультативної допомоги інспекторами праці роздано інформаційно-методичні буклети, в яких висвітлено переваги легального оформлення трудових відносин.

Мороз-червоний ніс – зиму нам приніс

Новорічні свята вже позаду, але спогади і чудовий настрій у дітей залишається. Вихованці міського центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» групи соціальної реабілітації під керівництвом учителя-реабілітолога Наталії виконали аплікацію «Мороз-червоний ніс – зиму нам приніс» з використанням нетрадиційних матеріалів – ватних дисків. У процесі роботи педагог розвивала у дітей тактильні відчуття, вчила працювати за зразком та виконувати прості інструкції, користуватися клеєм, формувала поняття цілісного образу з окремих елементів, розвивала зорово-моторну координацію дітей та їхню концентрацію уваги.

Детальніше...

Сучасні письменники України

В наш динамічний і сучасний час дуже важливо отримувати нові знання. Так, 22.01.2019 року в читацькому залі бібліотеки-філії №18 для дорослих слухачам «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради в цікавій формі була запропонована лекція-відеопоказ «Сучасні письменники України».

Детальніше...

День патріотичної єдності - День соборності

22 січня Україна відзначила День Соборності. Сто років тому, у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР). З цієї нагоди в затишній залі відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради зібрались слухачі «Університету третього віку». Присутні з цікавістю слухали фахівця із соціальної роботи Горошко Наталію Анатоліївну, яка розповіла про історію свята Дня Соборності та традиції його святкування в нашій державі.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація