Новини

«На Великдень ранесенько закувала зозуля..»

«Село на нашій Україні-

неначе писанка село…»
Т.Г.Шевченко

Для кожного християнина ВЕЛИКОДЕНЬ - особливо шановане та величне свято. Воно є символом перемоги життя над смертю, добра над злом .

ВЕЛИКДЕНЬ – це свято, коли воскресає природа, коли відроджується все живе для продовження життя на Землі. З цим святом пов’язано багато звичаїв. Українська писанка - найунікальнійший витвір української культури. Вона є символом України, пам'ятю про рідну землю, рідний край, та оберіг на цій землі.

Писанка –одна із стародавніх форм українського народного розпису, у якому наші пращури втілювали свої прагнення, віру та надії.

Детальніше...

Квітнева розважальна програма «Юморина 2018»

То правду кажуть, що біда серця веселі покида,
Не вжитись лиху біля сміху, де сміх, там лихо пропада.

П.Глазовий

Саме у квітні місяці відчувається подих весни, сонячні промені зігрівають вже по-справжньому і хочеться спілкуватися та прогулюватися на вулиці. У перші квітневі дні відбуваються розважальні програми та зустрічі до Дня сміху та жартів – 1 квітня. І у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради теж була організована та проведена музично-розважальна програма для відвідувачів - «Юморина 2018». До неї із завзяттям та творчим поривом готувалися активні учасники «Літературно-музичного факультету» та веселі і кмітливі підопічні.

Детальніше...

Сміх – великий лікар

У відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, з нагоди святкування Дня гумору, проведені посиденьки «Гарний настрій». На заході лунали анекдоти, гуморески, веселі пісні та байки, загадки. В дружній компанії з чашечкою чаю та ласощами, підопічні піднімали собі настрій та продовжували життя, тому що сміх – великий лікар.

Детальніше...

Розвиваємо діяльнісний компонент: ситуації-провокації

Учителі-реабілітологи міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю та їхні асистенти використовують нові форми та методи роботи з дітьми. Вони працюють над тим, щоб виховати самостійних, відповідальних громадян, здатних критично мислити, підготовлених до свідомої та ефективної діяльності. Педагоги втілюють свої ініціативи, планують і прогнозують наслідки, аналізують результати під час навчання дітей з особливими потребами.

Цього тижня учителі-реабілітологи приділяють увагу діяльнісному підходу для ефективного навчання вихованців Центру: соціальне загартування, ситуації-провокації, ситуації-змагання, оркестр, патруль рятівників.

Детальніше...

Скільки ти б не жив, усе життя слід навчатися

 1 квітня – День геолога. До цього професійного свята в «Університеті третього віку» при відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради була проведена зустріч з екскурсоводом, краєзнавцем Бойчук Світланою Василівною. Розповідь волонтера булка присвячена географічним особливостям рельєфу - Українському кристалічному щиту та Причорноморській западині. Під час бесіди слухачі відмітили, що рельєф України досить різноманітний. На рівнинній території України, що є частиною великої Східноєвропейської рівнини, чергуються низовини і височини. На її заході підносяться гірські пасма Українських Карпат, на крайньому півдні - пасма Кримських гір. Поверхня території України формувалася протягом багатьох геологічних епох. На її розвиток вплинули новітні (сучасні) тектонічні рухи, давні зледеніння і відкладання лесів (жовтувата пориста порода, що утворилась в льодовиковий період), коливання рівня моря, ерозійна робота річок і вітру, господарська діяльність людини.

Різноманітні знання, що отримують ветерани під час занять в «Університеті третього віку», додають смаку та задоволення у пізнанні всесвіту.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація