Новини

Новорічний ранок – справжня казка для малюків та їх батьків групи ранньої соціальної реабілітації міського центру «Цвєтік-Сєміцвєтік».

Детальніше...

Новий рік

У групі професійної орієнтації міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» зустрічали Новий рік.

Адміністрація центру забезпечила вихованців солодкими подарунками і організувала казкову виставу, у якій брали участь діти разом з батьками.

Дід Мороз (арт-волонтер Центру, Заслужений артист України Олександр Сичьов) приніс радість і добро на наше свято.

Детальніше...

Хай виповняться мрії!

27 грудня у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбувся концерт за участю колективу Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району, а також привітання соціальних робітників відділень з наступаючим Новим роком. 

Було представлено новорічну музичну програму, лунали пісні, привітання та побажання щасливої зустрічі Нового року.

З нагоди наступаючих свят відділення Заводського району вітають працівників всіх підрозділи департаменту з Новим роком та Різдвом Христовим.

Детальніше...

Творимо себе - творимо Україну

Кожен свідомий громадянин бажає своїй країні розвитку та процвітання. З такими людьми, студентами «Української академії лідерства», Тетяною Кучук, Надією Білецькою, Іллею Лазаревим, була організована зустріч у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з підопічними відділення.

Молоді люди відразу захопили увагу наших підопічних і з юнацьким запалом розповіли про мету цієї організації, про міста, з яких міст вони приїхали до Миколаєва, як їм живеться у молодіжному центрі Корабельного району. Гостями була прочитана лекція-показ зі слайдами, де і як проходить їх навчання та проведений майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас для присутніх. Хочеться відмітити таланти учасників академії: мистецтво виступу перед аудиторією, гарні та теплі відносини між собою та в процесі спілкування з аудиторією. Молоді люди принесли з собою всі матеріали для новорічних виробів на заняття. Всі захоплено вирізали та прикрашали різдвяних ангелочків.

Детальніше...

Новорічні привітання

31 грудня всі ми разом святкуватиме найулюбленіше свято - Новий рік. Хазяїном 2018 року буде Жовта Земляна Собака, тож, потрібно встигнути привітати всіх своїх друзів і близьких, побажати їм всього самого найкращого і сказати теплі слова. Вже не перший рік відділення денного перебування Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради співпрацює з Миколаївським коледжем культури та мистецтв. Ось і цього разу напередодні Дня Святого Миколая, Нового року, Різдва Христова до наших підопічних завітав творчий колектив студентів, який щиро привітав піснями, жартами та класичними танцями слухачів «Університету третього віку».

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація