Новини

« О жінко, дамо серця…»

Підопічні відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали літературно-мистецьку композицію «О жінко, дамо серця…» за поезіями Дмитра Креміня і Миколи Вінграновського, художніми творами Ольги Артим і Надії Пінчук та музичними композиціями Ірини Степанової-Боровської. Захід відбувся в Дитячій школі мистецтв № 2 м.Миколаєва. Творчі колективи продемонстрували високий професіоналізм та чудовий рівень виконавської майстерності. 

Підопічні отримали естетичне задоволення від виступів учасників концерту.

Детальніше...

Ангели звуку

Підопічні відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради завжди з нетерпінням чекають зустрічі з колективом «АНГЕЛИ ЗВУКА». Сухановою Раїсою Фомінічною та Швець Павлом дарують людям оздоровчо-музичні сеанси гри на кришталевих чашах.

Кришталь, це природний матеріал – кремній, тому чаші виготовлені з нього, як музичні інструменти, видають оригінальні звуки та настроєні на одну частоту з природною вібрацією Землі. Такі сеанси дають можливість людині налаштуватись на гармонізацію всіх своїх систем та органів і як результат - оздоровлення та позитивні емоції.

Детальніше...

Я і навколишній світ

У міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю "Цвєтік-Сєміцвєтік" адміністрація на чолі з директором Ганною Діліною створює усі умови для всебічного розвитку дітей з особливими потребами. Учителі-реабілітологи груп соціальної реабілітації та професійної орієнтації об'єднали спільні зусилля для того, щоб якнайефективніше провести педагогічну корекцію "Я і навколишній світ" з використанням методу спостереження.

На світлинах продемонстровано заняття з природничого розвитку дітей, під час якого вихованці спостерігають за відмінностями у вигляді рослин, тримають у руках інструменти, необхідні для обробки землі, самостійно пересипають та спушують землю грабельками, поливають квіти.

Детальніше...

Вихідні дні з користю

Підопічні відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали такі культурно-мистецькі заходи:

- 17.11.2018р.- Конкурс хореографічного мистецтва «Перлина Прибужжя» (Миколаївський палац культури «Корабельний»)

- 18.11.2018р.- Перегляд вистави «Продавець дощю» (Николаевский художественный русский драматический театр)

- 20.11.2018р.- Театральний бенефіс (Миколаївський Палац культури «Корабельний»)

Детальніше...

Відзначили Міжнародний день людей з інвалідністю.

У цей день до обласного Палацу культури з’їхалися представники всіх громадських організацій членами яких є особи з особливими потребами. 

Музикальним сюрпризом для присутніх став виступ оркестру Палацу культури, який відбувся у фойє. А на виставочних світлинах – моменти життя громадських організацій та людей, що перемагають біль та труднощі повсякденного життя, але не відчувають себе «чужими» у суспільстві. Як завжди приваблювали увагу яскраві та досконалі роботи народних митців.

Міжнародний день людей з інвалідністю завжди є приводом для зустрічі в неофіційні обстановці представників обласної та міської влади та громадян. На сцену один за одним піднімалися заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Євген Шевченко, заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, перший заступник Миколаївського міського голови Володимир Криленко, директор департаменту соціального захисту Миколаївської ОДА Оксана Єльчієва.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація