Новини

До уваги учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності !

На виконання п.п.8,10 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» прийнято рішення про включення  ТОВ «Санаторію «Токарі» до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та  постраждалих учасників Революції Гідності (наказ директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради від 19.07.2018р. № 71) .

ТОВ «Санаторій «Токарі» розташований у Сумській області, м. Лебедин, с.Токарі, вул. Санаторна 96.

Санаторій розташований у сосновому лісі із парковою зоною понад11 газемель. М’який та рівний клімат, наявність річки Псел сприяють ефективному відновленню життєвих сил та релаксації.

Детальніше...

Перевірка якості роботи

Cьогодні начальником відділу моніторингу та оцінки якості надання соціальних послуг Гончаровою Г.В. спільно з заступником директора міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Подаєнко Т.І. та завідувачем відділення соціальної допомоги вдома Мельник Т.М. проводилась щомісячна моніторингова перевірка роботи соціальних робітників відділу соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Такий вид роботи допомагає виявити наявні недоліки роботи соціальних робітників, посилити інформування населення щодо соціального обслуговування осіб похилого віку та інвалідів різних категорій та заохочує соціальних робітників більш відповідально ставитись до виконання своїх посадових обов’язків.

В ході перевірки підопічні висловлювали слова щирої подяки соціальним робітникам та отримали змістовні відповіді на питання, що їх хвилюють.

Детальніше...

Зустріч з цікавою людиною

Всі ми добре знаємо, яке різноманіття має наша  українська земля. Пізнати більше про навколишні міста, історичні пам’ятки, археологічні знахідки ми можемо за допомогою відеоматеріалів, зустрічей з цікавими людьми, мандрівками.

Вже традицією стали зустрічі з цікавими людьми у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Цього разу 19.07.2018р. ми запросили на зустріч мешканку нашого району, поетесу, громадського діяча, члена літературного об’єднання «Золотий парус поезії» Суханову Р.Ф. Зустрічі з нею завжди наповнені пізнанням нового, емоційним піднесенням та запрошеннями помандрувати рідним краєм.

Детальніше...

Нові зустрічі у музеї

Вчора підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали Миколаївський обласний художній музей ім.В.В.Верещагіна, де пройшла лекція-презентація «М.К. Пимоненко. Українська жанрова картина ІІ половини ХІХ ст.». Відвідувачі  мали змогу дізнатися про життєвий та творчий шлях видатного митця та ознайомилися з його художньою спадщиною.

Підопічні щиро вдячні працівникові музею Запісочній Любові Олексіївні, яка розповіла про Пимоненка Миколу Корнійовича - українського митця, який переважну більшість творів писав на тему селянства, охоче зображував різні народні обряди і звичаї. Образи трударів, сцени побуту постають у митця на тлі колоритної української природи. Більшість його творів відзначається глибоким проникненням в українську автентику й винятково тонкою реалістичною майстерністю.

Сподіваємося на нові цікаві зустрічі у музеї.

Детальніше...

Про порядок призначення житлових субсидій

Кожного разу відвідувачі відділення денного перебування з нетерпінням чекають зустрічей зі спеціалістами на тематичні лекції правого характеру.

Ось і сьогодні, 18.07.2018 року, у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась цікава зустріч з завідувачем сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Ліщук Людмилою Анатоліївною, яка розповіла про зміни які внесені до порядку призначення житлових субсидій з 01.05.2018р.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація