Новини

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

У зв’язку з пониженням температури повітря для громадян без визначеного місця проживання відкрито тимчасовий пункт обігріву за адресою пр.Миру, 2-А (у приміщенні бомбосховища біля будинку-побуту «Ювілейний»).

Пункт відкритий з 17 годин вечора до 9 годин ранку.

При підвищенні денної температури до плюсових показників пункт обігріву тимчасово закривається для проведення профілактичних заходів.

У разі необхідності просимо дзвонити до центру реінтеграції бездомних громадян за телефоном 56-06-92.

Святковий настрій для дітей

Новорічні ранки для дітей нашого міста розпочалися ще з 19 грудня, коли до малечі завітав Святий Миколай. А в переддень новорічних свят у Палаці творчості учнів зібрались на казкову виставу діти з особливими потребами. Разом з батьками вони водили хоровод навколо ялинки, аплодували маленьким артистам за чудову гру. Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко С.М. за дорученням керівників міста привітав всіх присутніх та побажав миру, щастя та здоров’я. У фойє дітворі вручили новорічні подарунки.

Детальніше...

Поздоровлення від «Діда Мороза»

Традиційно, під Новий рік, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Миколайович Бондаренко з’являється перед колективом у незвичному вигляді. Ось, і в ці дні вже у десятий раз департаментський «Дід Мороз» завітав у кожний структурний підрозділ департаменту. За звичаєм, були вручені іграшкові символи наступного року, коротко підведені підсумки року, що минає. Найщиріші побажання добра, щастя, здоров’я, миру, наснаги та творчої вдачі побажав Сергій Миколайович кожному своєму колезі. Хай тепло та добробут прийдуть у кожний дім.

Детальніше...

Новий рік вже на порозі

Новий рік одне з найбільш таємничих, урочистих свят, яке обіцяє здійснення мрій кожному, хто вірить у дива. А очікують дива не тільки діти, але й дорослі. Ось і сьогодні, 29.12.2017 року, у нас відбулось традиційне святкування зимового свята, під назвою «Новий рік вже на порозі» у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Новорічне театральне дійство розпочали з піснею «Новорічна», дивовижні пісні, танці та гуморески – від слухачів літературно-музичного факультету отримали всі присутні. Але, які дива відбуваються у передноворічний час. На свято до нашого відділення завітали директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бондаренко Сергій Миколайович та директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Самерханова Любов Іванівна з подарунками та гарними словами привітання.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація