Новини

Цікава екскурсія

24 липня 2018 року підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали Миколаївський обласний художній музей ім..В.В.Верещагіна, де пройшла тематична програма, присвячена Г.Климото- засновнику модерну в австрійському живописі.

Працівник музею Богданова Н.І. розповіла про декілька провідних художніх шкіл Італії:флорентійської, генуейської та венеціанської. В експозиції представлені роботи італійських майстрів.

Підопічні дуже вдячні Богдановій Н.І. за цікаву та корисну екскурсію та сподіваються на подальші цікаві тематичні зустрічі.

Детальніше...

Закохані в наш край

Студенти «Університету третього віку» Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради активно проводять літні канікули.

Закохані в свій край, вони продовжують подорожувати разом із Світланою Василівною Бойчук. Так, в цьому місяці підопічні познайомилися з історичними даними стосовно подвига капітана Остен -Сакіна, дізналися про цікаві факти з біографії доктора Дрімпельмана, який служив у Потьомкіна. Олексій Олексійович Пилипчук розповів про подвиг відомого для громадян Миколаєва Олександра Казарського. Нещодавно відвідали обласний краєзнавчий музей. Прекрасна екскурсія по залах природи нашого рідного краю зачарувала всіх.

Детальніше...

Міському центру підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО – бути

У Миколаєві прийнято рішення про створення міського центру підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО. 

На засіданні міської ради керівник департаменту праці та соціального захисту населення Сергій Василенко проінформував, що у місті, крім ветеранів та воїнів АТО, проживають біля 5000 внутрішньопереміщених осіб.

За рахунок грантових коштів Світового банку та Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України направлено 3 млн 300 тис. грн на здійснення капітального ремонту приміщення, де буде розташований цей центр. Крім того, 3 млн. грн. ще буде виділено банком на обладнання центру. Місто Миколаїв направляє 1 млн. 400 тис. грн.. на капітальний ремонт даного закладу, що буде розташований у приміщенні по вул.Кобера - сказав Сергій Василенко.

Детальніше...

Відбувся семінар-навчання на тему «Колективно-договірне врегулювання та оплата праці»

 20 липня в приміщенні Державної екологічної інспекції у Миколаївській області під головуванням заступника начальника Заворотньої Ірини Костянтинівни відбувся семінар-навчання на тему «Колективно-договірне врегулювання та оплата праці»

В заході приймала участь головний спеціаліст відділу трудових відносин управління праці департаменту праці та соціального захисту населення ММР Решетнікової Інни Юріївни, яка розповіла про порядок розробки, укладання та виконання колективного договору. Були висвітлені вимоги Закону України «Про колективні договори і угоди» та постанови КМУ № 115 від 13.02.2013 «Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів».

Детальніше...

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй проголосила 30 липня Всесвітнім днем протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього дня є підвищення рівня поінформованості громадян про глобальну проблему торгівлі людьми і привернення уваги до тяжкого становища жінок, чоловіків і дітей, які постраждали від цього злочину.

Нажаль, для України ця проблема є досить актуальною. Складна економічна ситуація в Україні, високій рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян - основні умови, що сприяють цьому явищу.

Багато людей чули про проблему торгівлі людьми – з повідомлень у пресі, соціальної реклами на телебаченні, білбордів…. Але мало хто усвідомлює її масштаби, а тим більше може припустити, що це станеться саме з ним.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація