Новини

Привітання зі святом!

Увесь тиждень лунали вітання для громадян поважного віку зі святом - Днем ветерана. У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради святковий тиждень закінчився концертною програмою силами студентів Миколаївського національного аграрного університету та чаюванням. Підопічні відділення тепло зустрічали молодих артистів, аплодували кожному номеру.

Після концертної програми, всі бажаючі спілкувалися за філіжанкою запашного чаю. Бесіда «у колі друзів» ще більше зігрівала серця пенсіонерів.

Детальніше...

Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин органами місцевого самоврядування Миколаєва

Відділом з питань інспекції праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради протягом вересня 2018 року була проведена інформаційно-роз’яснювальна кампанія щодо неприпустимісті допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин. 

Основна мета даної кампанії – інформування про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, моніторингу стану його дотримання, у тому числі щодо оформлення трудових відносин.

Так, за вищевказаний період проведено 72 відвідування суб’єктів господарювання, в ході яких розповсюджено 72 буклети з тематичною інформацією.

Детальніше...

Звертайтесь до служби транспортного обслуговування

При міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради діє служба транспортного обслуговування. 

За допомогою автотранспорту, який обладнаний спеціальним підйомником, здійснюється перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пересуваються на візках або за допомогою милиць та інших маломобільних груп населення з інвалідністю, окрім лежачих хворих в межах міста до лікарняних закладів, МСЕК, Миколаївського експериментального державного протезно-ортопедичного підприємства тощо.

Перевезення здійснюються з 08.30 до 17.00 годин. Вихідні дні – субота, неділя.

Для замовлення послуги та за більш детальною інформацією необхідно звертатися за 2-3 дні до надання послуги за телефоном 34-11-74 або за адресою вул. Морехідна, 9/2.

Проводимо акцію разом

У жовтні весь світ відзначає Міжнародний день людей поважного віку, який покликаний привернути більше уваги до літніх людей . Багато заходів проводилось у місті Миколаєві, присвячених людям літнього віку. 

В рамках цих заходів 3 жовтня відбулась акція на честь 10-річчя програми підтримки жертв нацизму «Місце зустрічі: діалог» німецького фонду «Пам'ять, Відповідальність і Майбутнє» (EVZ). 

З цієї нагоди у парку «Юних Героїв» міста Миколаєва було встановлено лавочку з пам’ятною табличкою та висаджено алей туй, а саме колоноподібних «Смарагд». В акції приймали участь наші городяни, що постраждали від нацизму під час Другої Світової війни, члени УСВЖН, волонтери відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні». Особливу подяку за участь в акції та постійну підтримку учасники акції висловили директору міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Бондаренку Сергію Миколайовичу. Протягом всього часу існування організації Сергій Миколайович завжди поруч з нами, плідна співпраця дає можливість своєчасно вирішувати нагальні проблеми літніх людей та всіма зусиллями надавати всебічну допомогу людям похилого віку, особливо тим, хто має складну життєву ситуацію. Наша щира подяка також директору міського притулку для людей похилого віку та інвалідів Власову Володимиру Яковичу, який допоміг у транспортуванні саджанців та необхідного матеріалу для проведення акції.

Детальніше...

Шановні мешканці Миколаєва!

У міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради працює інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога 15-07». 

Спеціалісти надають консультації з питань призначення соціальних послуг громадянам, які потребують допомоги, ветеранам війни та праці, учасникам антитерористичної операції, особам з інвалідністю.

Для вирішення питань щодо призначення субсидій, державних допомог, пільг, надання матеріальної допомоги, соціальних послуг заявнику надаються телефонні номери спеціалістів відповідних служб районних управлінь соціальних виплат і компенсацій.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація