Новини

Здоровий дух – здорове тіло

Щорічно, 7 квітня, починаючи з 1950 року, відзначають Всесвітній день здоров'я. Саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров'я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування - підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. 

У наш час здоров'я - це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.

Напередодні цього свята у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведена низка заходів під гаслом «Здоровий дух - здорове тіло». Фахівець із соціальної роботи відділення Казаков Євген Михайлович надав прості поради підопічним, як поліпшити якість життя. Він зупинився на правильному харчуванні, відпочинку та сну, фізичних вправах. Фахівець із соціальної роботи Мацова Наталія Михайлівна зробила акцент на психоемоційному стані людини. Волонтер-викладач «Університету третього віку» Лагунець Григорій Якович доповнив фахівців розповіддю про скандинавську ходу.

Детальніше...

Щира подяка

08 квітня 2018 року все православне людство відзначає найбільше християнське свято – ВОСКРЕСІННЯ ХРИСТОВЕ.

Це величніше православне свято наш український народ зустрічає у прагненні до миру, милосердя, співчуття, любові до ближніх.

У відділенні Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) вже стало традицією вітати цього дня одиноких громадян, які знаходяться на соціальному обслуговуванні у відділенні організації надання адресної допомоги Корабельного району. 150 одиноких громадян та інвалідів отримали запашні паски, які на благодійній основі надало ТОВ «ЛАКОМКА», яке очолює Бут Олена Миколаївна.

Від імені всіх одиноких громадян та інвалідів, які отримали паски, висловлюємо Вам Олена Миколаївна щирі слова подяки за надану благодійну допомогу.

Детальніше...

Центру для молодежи с особыми потребностями - быть

В горисполкоме состоялась встреча представителей городской власти и общественности с делегацией посольства США в Украине. Ее участники обсудили вопрос реализации проекта по строительству Центра социально-психологической реабилитации детей и молодежи с функциональными ограничениями. Молодежь, которая имеет особые потребности сможет там пройти реабилитацию. В ближайшее время начнется проектирование Центра и оформление документов на земельный участок. В городском бюджете для этого выделено 9,0 млн. грн.

Подарки к празднику

В праздники и будни горожане посещают одиноких людей, которые проживают в Николаевском городском приюте для граждан пожилого возраста и инвалидов. Несмотря на прохладную весну, там провели первый субботник по уборке территории. Сотрудники социального учреждения, как хорошие хозяева, готовят помещения к празднику. Первыми, накануне Пасхи, в гостях у обитателей этого дома, побывали сотрудники Николаевской таможни. Они знают, что почти половина жителей приюта плохо передвигаются самостоятельно. Поэтому, к имеющимся средствам передвижения, привезли в подарок две пары универсальных инвалидных ходунков и универсальную инвалидную коляску.

 

Гумор нам у пригоді

Відвідувачі відділення денного перебування Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради завжди ради гостям. Ось і на цей раз у рамках ініціативи «Візит розради» до них завітали бібліотекарі. «Читання для реготання» - таку назву мав захід, що наскрізь був проникнутий літературним гумором, жартами, анекдотами. Бібліотекарі читали кумедні небилиці та бувальщини, декламували гуморески відомих українських та зарубіжних авторів, а глядачі ділилися із присутніми комічними випадками із життя. 

Люди похилого віку по-справжньому радіють зустрічам з такими цікавими гостями, які до речі ще й рекомендують присутнім для читання гарну літературу.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація