Новини

«Запах ландышей»

В городском приюте для граждан пожилого возраста и инвалидов живут две женщины, которые были остербайтерами в Германии. Они уже очень старенькие, но всегда с радостью ожидают визиты наших также уже пожилых волонтеров. Ведь есть воспоминания, есть темы для общения в доброжелательной и непринужденной атмосфере. И всегда есть подарки не только для этих женщин, но и для других жителей этого заведения.

Эти совместные праздники с чтением стихов, пением знакомых песен, всегда создает настроение, которое с удовольствием дарят друг другу участники таких мероприятий. Доброй традицией стало проведение мастер-классов по изготовлению мотанок, которые с удовольствием проводит для присутствующих Елена Николаевна Блохина, Анна Борисовна Макарова Бойчук всегда декламирует стихи и создает атмосферу приятного и насыщенного красивыми эмоциями общения.

Детальніше...

Про декларування доходів сім’ї при призначенні житлової субсидії

У департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведений семінар, на кому заступник директора Харитонова О.О. детально розповіла про деякі зміни у положенні щодо надання субсидій на житлово-комунальні послуги на наступний період. Зокрема вона надала інформацію стосовно гострих питань щодо проживання членів родини в окремих приміщеннях. 

А саме зазначила, що Положенням про порядок призначення житлової субсидії, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 № 329, внесено зміни до порядку декларування доходів сім’ї, яка звертається за призначенням житлової субсидії.

Пунктом 9 вищезазначеного Положення передбачено, що житлова субсидія розраховується на всіх зареєстрованих членів домогосподарства. Під час її призначення враховуються також доходи членів сім’ї особи із складу домогосподарства у разі, коли їх зареєстроване (фактичне) місце проживання відмінне від адреси домогосподарства.

Детальніше...

Посетили «Нибулон»

На предприятии «Нибулон» проводился день «открытых дверей». Студенты «Университета третьего возраста» с удовольствием отозвались на предложение посетить это интересное мероприятие.

На входе нас встречали сотрудники предприятия, всех угощали мороженным, водой, желающие получили кепки и флажки с логотипом «Нибулона». Полюбовались открытием выставки, покатались на прогулочных катерах. Конечно, слушали выступление президента и участвовали в спуске на воду нового прогулочного катера. Красота ухоженной территории всех поразила. Надолго в памяти пожилых людей останется этот яркий майский день, проведенный на лучшем предприятии города.

Детальніше...

«Завжди є час для добрих справ»

Як завжди, у волонтерів Миколаївського відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні», що приймають участь у реалізації проекту « Створення безпечного середовища для осіб похилого віку, що постраждали від нацизму та інших категорій» в рамках програми «Місце зустрічі-Діалог» і весняні місяці наповнені добрими і корисними справами. Крім того що постійно здійснюються заходи для осіб, які є цільовою групою, як для мобільних так і немобільних, ще встигаємо творити добрі справи і поза рамками проекту. 

За ініціативою волонтера Людмили Яківни Бойко були передані більше 100 саженців дерев, кустарників для озеленіння мікрорайону Намив міста Миколаєва. Із великою подякою отримав та висадив саженці біля школи та будинків цього району молодий мешканець Юрій, якого із нашими волонтерами об’єднує бажання зробити місто, в якому ми живемо, світ, що є навколо нас - кращим, а життя літніх людей більш насиченим на красу.

Детальніше...

Парад талантів

Закінчився навчальний рік в «Університеті третього віку» при відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

На заході були присутні депутати міської ради В.Карцев та Д.Жвавий, голова адміністрації Заводського району В.Дмитрук, директор міського територіального центру С.Бондаренко та його заступник Н.Садова, голова ветеранської організації Заводського району Б.Лапков, педагоги та студенти Миколаївського національного аграрного університету та волонтери-викладачі університету, які привітали слухачів зі святом. Волонтерам-викладачам та соціальним партнерам Бондаренко С.М. вручив подячні листи.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація