Новини

Вистава – сповідь

Предпрем’єрний показ вистави «Вернісаж почуттів» інклюзивного театру «Переможці долі» відбувся вчора в Центральній міській бібліотеці ім.М.Л.Кропивницького. Біль та надія, боротьба та нерозуміння суспільства, але ж життя, що наповнено змістом, - такі почуття вірували у залі. Непрофесійні актори, а батьки, які виховують особливих дітей, донесли до глядачів страхи, комплекси, упередження, надбання, втрати, проблеми, складнощі і маленькі та великі перемоги таких родин. Документальна вистава створена за матеріалами інтерв’ю з людьми, що мають такі проблеми. Це спроба засобами мистецтва донести до громади позитивний досвід, загострити погляд на необхідності дивитися на таких людей, як на рівних, та створювати належне середовище для їх повноцінного життя. 

Детальніше...

Освітній центр “Університет третього віку”

Відкриття інформаційно-комп’ютерного центру для людей поважного віку відбулось вчора у читальній залі науково-педагогічної бібліотеки м.Миколаєва. На захід завітали міський голова О.Сєнкевич, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради С.Василенко. 

Проект Освітнього центру «Університет третього віку», який був поданий у цьому році, отримав 200,0 тис.грн. для придбання техніки. Тож, за кошти громадського бюджету закуплені моноблоки, ноутбуки, проектор, кондиціонер, вай-фай роутер, інтерактивна дошка. Комп’ютерна техніка установлена у бібліотеці, користуватися нею можуть як читачі, так і слухачі «Університету третього віку». Волонтери проводять заняття з комп’ютерної грамотності, іноземних мов, психології, педагогіки.

Детальніше...

Не втрачай надію

Під цим девізом пройшла зустріч у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департамент у праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з нагоди відзначення Міжнародного Дня людей з інвалідністю. На захід було запрошено 45 осіб з інвалідністю, які перебувають на соціальному обслуговуванні у відділенні організації надання адресної допомоги Корабельного району.

В холі приміщення була організована виставка-показ творчих робіт слухачів «Університету третього віку», де були представлені роботи Шаховал А. та Макаревич М.

Детальніше...

Желаем здоровья и бодрости

Несколько дней назад житель Николаева, участник боевых действий Григорий Михайлович Шейко, вместе с женой Галиной Георгиевной, которая тоже прошла фронтовыми дорогами, встречали гостей, беседовали о днях минувших и о сегодняшних. Повод для встречи был знаменательный. От имени городской громады поздравления с 95-летием имениннику выразили директор городского территориального центра социального обслуживаниия (предоставление социальных услуг) департамента труда и социальной защиты населения Николаевского городского совета Сергей Бондаренко, председатель Николаевской областной организации ветеранов Украины Николай Поротников, председатель Николаевского городского совета ветеранов Виталий Ященко, председатель совета ветеранов Заводского района Борис Лапков, председатель общественной организации «Николаевская организация инвалидов войны» Любовь Бушина. 

Детальніше...

Щира вдячність підопічних

В Україні щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю. Міжнародний день осіб з інвалідністю привертає увагу до проблем людей з особливими потребами, захисту їх гідності, прав і благополуччя, акцентує увагу суспільства на переваги, які воно отримує від участі осіб з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей з обмеженими фізичними можливостями.

Зігріти таких людей увагою, підтримати добрим словом, вселити надію – цього іноді замало. І тут суттєво допомогли кошти наших благодійників. За рахунок цих коштів були сформовані продовольчі набори та вручені 106 підопічним відділення організації надання адресної допомоги Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація