Новини

Вдячність та шана героям!

    Кожного року миколаївці збираються біля меморіального комплексу на честь 68-ми десантників загону К.Ф.Ольшанського, щоб вшанувати пам'ять загиблих у Другій світовій війні. Визначна дата - 75 річниця визволення нашого міста поєднало в одному строю старше та молодше покоління. До покладання квітів у знак пошани Героям долучилися голова Миколаївської міської ради Олександр Сенкевич, перший заступник міського голови Володимир Криленко, заступники міського голови Юрій Андрієнко, Олександр Омельчук, Юрій Степанець, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, заступник голови обласної ради Андрій Кротов, депутати, ветерани, військовослужбовці та небайдужі жителі Миколаєва, області, гості з Харківської області.

Детальніше...

Підсумкова колегія в ОДА

       Вчора в облдержадміністрації відбулась підсумкова колегія департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА. Виступаючі звітували про хід виконання програм соціального захисту населення, які діють в області. Голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко зазначив, що серед найбільш значущих - це Програма соціального захисту населення «Турбота», яка є комплексною та охоплює майже всі напрямки соціального захисту, Програма надання одноразової допомоги на відкриття власної справи учасникам АТО тощо. Також, невдовзі запрацює Програма підтримки добровольців. Серед тих, хто звітував про роботу підрозділів соціального захисту був директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Бондаренко. Його доповідь визвала інтерес та жваве обговорення, адже досвід роботи миколаївських спеціалістів визнаний кращим серед аналогічних установ протягом декількох років. В ході засідання колегії Олексій Савченко вручив Сергію Бондаренку диплом «Кращому територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за підсумками роботи у 2018 році.

Порядок виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях.

   Постановою КМУ від 13 березня 2019 року №250  затверджено Порядок виплати допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях. Ця постанова набирає чинності                                                            з 1 квітня 2019 року

     Допомога призначається на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно. У разі коли в сім’ї одночасно народилося двоє і більше дітей, внаслідок чого сім’я набула статусу багатодітної, виплата допомоги здійснюється на кожну таку дитину. Допомога призначається у розмірі 1700 гривень. Допомога надається одному з батьків дитини, які постійно проживають разом з дитиною. Документи, необхідні для призначення допомоги, подаються заявником особисто до управління праці та соціального захисту населення за зареєстрованим або фактичним місцем проживання.

Детальніше...

Година пам’яті

     В рамках Договору про спільну діяльність 28 березня 2019 року в бібліотеці-філії №18 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м. Миколаєва відбувся спільний захід з нагоди 75-ї річниці визволення Миколаєва від фашистських загарбників «Пам’ять в наших серцях». В холі бібліотеки була організована ілюстративно-документальна книжкова виставка «Героїчний літопис Миколаєва», яка присвячена визволенню міста Миколаєва, легендарному десанту Ольшанського К.Ф. та фотовиставка ветеранів війни, учасників бойових дій Другої світової війни - мешканців Корабельного району. Відкрила захід Горошко Наталія Анатоліївна, фахівець із соціальної роботи відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, яка розповіла, що 28 березня для мешканців Миколаєва це не просто весняний, сонячний день. В цей день радянські війська визволили місто від фашистських загарбників. Місто було під окупацією ворожих військ на протязі трьох років, і тільки в 1944 році було визволено від окупантів. З того часу пройшло 75 років, але мешканці міста пам’ятають про людей, які визволяли Миколаїв ціною особистого життя.

Детальніше...

Екскурсія до давнього городища

   Для підопічних відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального захисту населення (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась цікава екскурсія містом « Таємниці невідомого міста «Дикий сад». Захоплюючу подорож провела Бойчук Світлана Василівна – екскурсовод, історик і просто людина яка любить свій край. Екскурсія пройшла по маршруту з площі Соборної по вул. Набережній і завершилась біля Дикого саду. Підчас прогулянки Світлана Василівна розповіла про давні міста, що знаходились на місці сучасного міста Миколаїв, про заснування міста та суперечку істориків, щодо точної дати заснування нашого міста.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація