Новини

Згадуємо зимові свята

Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради були запрошені на зимові посиденьки з чаюванням до бібліотеки – філії № 3 ЦБС для дорослих м.Миколаєва. Під час посиденьок згадали всі зимові свята, традиції їх святкування. Лунали вірші, загадки, пісні про зиму.

Детальніше...

З добром до людей

Тиждень почався позитивно - з доброти... Сьогодні голова Миколаївської обласної організації Союзу організацій інвалідів України Ольга Степаненко разом з директором департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради – Сергієм Василенко відвідали міський притулок для громадян похилого віку та інвалідів і міський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю "Цветик-Семицветик" та вручили сокові напої людям з інвалідністю. Не забуваємо про тих, хто потребує особливої уваги...

Вітаміни кожній дитині

Фруктовий або овочевий сік – джерело вітамінів необхідних дітям різного віку взимку. Для організму, що росте, – це надзвичайно корисно. Особливо потребують поповнення організму вітамінами взимку діти з інвалідністю.

Детальніше...

Пізнавальна зустріч

Сьогодні 28.01.2019р. у відділенні соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради було організовано та проведено зустріч соціальних робітників з психологом Мацовою Наталею Михайлівною на тему «Робота з давніми образами».

Детальніше...

Семінар-навчання на тему «Дотримання норм діючого законодавства про працю на підприємствах всіх форм власності»

25 січня в приміщенні обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення, під головуванням голови профспілки Начинової Світлани Олексіївни, відбувся семінар-навчання на тему «Дотримання норм діючого законодавства про працю на підприємствах всіх форм власності» з представниками галузі. В заході приймали участь фахівці управління праці департаменту праці та соціального захисту Миколаївської міської ради, управління Держпраці у Миколаївській області та департаменту соціального захисту населення Миколаївської облдержадміністрації.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація