Новини

Літній калейдоскоп

Гайда у літо, у веселе літо!
Усе навкруг буяє і цвіте!
Гайда у літо, сонечком зігріте,
Таке воно чудове й золоте!
У полі-килим з маків і ромашок,
Волошки випромінюють блакить,
А аромат від дзвоників і кашок
Чарує душу, манить і п’янить.
Наталія Кузьмічова

Не зважаючи на спеку, у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулося свято «Літній калейдоскоп».

Підопічні відділення самі створили собі гарний настрій: співали пісні, читали вірші та гуморески, танцювали. У подарунок всі отримали заряд позитивної енергії.

Детальніше...

До уваги учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності !

На виконання п.п.8,10 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності» прийнято рішення про включення санаторія-профілакторія „Інгул” до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності (наказ директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради від 30.07.2018 р. № 74) .

Санаторій-профілакторій „Інгул” розташований у місті Миколаєві на березі річки Інгул в дельті злиття річок Південного Бугу та Інгулу. Паркова зона санаторію обладнана лавками для відпочинку, декоративними зеленими насадженнями дерев, кущів, квітів. М’який та рівний клімат, наявність річки сприяють ефективному відновленню життєвих сил та релаксації.

Детальніше...

Приєднуйтесь до нас !

Кожного року наша громада щиро вітає миколаївців старшого віку з Міжнародним днем громадян похилого віку, Днем ветерана. Довгі роки вони працювали на підприємствах міста та присвятили все своє життя розквіту рідного краю. Ці люди - трудова слава Миколаївщини! 

Ветерани заслуговують на високу повагу та вдячність також за їх активну участь у культурному житті міста, творчий професіоналізм у мистецтві. Незважаючи на вік, городяни старшої вікової категорії і сьогодні ведуть активний спосіб життя, займаються у творчих колективах художньої самодіяльності. Тож, запрошуємо тих, хто ще не приєднався до цієї когорти людей, що закохані у мистецтво, до районних відділень міського територіального соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Детальніше...

Інформує Пенсійний фонд

У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася зустріч з головним спеціалістом з питань організаційно- інформаційної роботи Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м. Миколаєва Миколаївської області Новицькою Є.В. на тему «Новий сервіс від Пенсійного фонду України».

Підопічні відділення отримали роз’яснення по наступним питанням:
- що таке електронне пенсійне повідомлення?
- надання електронних документів з підтвердженням QR-коду;
- СМС - повідомлення для пенсіонерів про призначення та перерахунок пенсій;
- СМС - повідомлення для застрахованих осіб про сплату за них єдиного соціального внеску та розмір їхнього страхового стажу.

Детальніше...

«Школа соціальних знань»

Сьогодні представники департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради взяли участь у заняттях «Школи соціальних знань», які проводяться департаментом соціального захисту облдержадміністрації для керівників та спеціалістів управлінь соціального захисту населення, територіальних центрів соціального обслуговування 

(надання соціальних послуг) і інших соціальних закладів. Темами сьогоденного навчання були теми: «Про надання соціальних послуг в стаціонарних установах», «Про впровадження інтегрованої системи соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах».

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація