Новини

В УКРАЇНІ ЗМІНИЛИСЯ ПРАВИЛА НАДАННЯ СУБСИДІЙ

Кабмін частково змінив чинні правила надання субсидії на житлово-комунальні послуги для населення. Відтак, із наступного опалювального сезону без субсидії залишаться ті, хто приховує статки, має великі будинки чи квартири або займається тіньовою зайнятістю. 

Згідно зі змінами, які наберуть чинності 1 травня 2018 року, субсидію не призначатимуть якщо:
• у власності сім’ї є автомобіль, якому менше п’яти років, крім мопеда та авто, наданого органом соціального захисту населення.
• площа квартири перевищує 120 кв. м, а будинку— 200 кв. м, крім дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей.

Крім цього, доходи від оренди майна, зокрема, від здачі в оренду квартири, тепер необхідно буде також вказувати в деклараціях про доходи — в новій графі «інші доходи».

Детальніше...

Випускна зустріч на факультетах «Університету ІІІ віку»

Похилий вік – це дорогоцінний період життя, коли людині притаманна ясність розуму, великий життєвий досвід, якому немає ціни. Та на цьому не хочеться зупинятись, тому що життя вирує у його багатогранних проявах: спілкуванні, навчанні. Отримання нових знань та навичок у сучасний період можливо на основі навчання в «Університеті третього віку». Це допомагає людям старшого віку йти у ногу з часом, залишаючись корисним для себе та інших.

30.05.2018р. об 11-00 год. у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась святкова зустріч - випуск слухачів «Університету третього віку».

Детальніше...

Всесвітній день охорони праці

Активну участь і творчий підхід в організації та проведенні Всесвітнього дня охорони праці, який проводиться щорічно 28 квітня, прийняли страхувальники-роботодавці Миколаївського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області.

Цього року День охорони праці пройшов під девізом «Захищене і здорове покоління», тому особлива увага приділялася питанню профілактики виробничого травматизму саме серед молоді, необхідності проведення інформаційно-роз`яснювальної роботи, якісного вступного інструктажу, заходів, спрямованих на формування культури охорони праці молодих працівників, на необхідності запровадження наставництва на підприємствах, що передбачає навчання безпосередньо на робочому місці шляхом передання досвідченими працівниками набутого досвіду і знань молодим спеціалістам, що потребують професійної адаптації на робочому місці, професійного навчання та формування необхідних навичок.

Детальніше...

Напередодні Дня дітей

На запрошення журналіста Анни Стадник вчора на радіоканалі «Миколаїв» відбувся «круглий стіл» на тему «Чужих дітей – не буває». В обговоренні проблем, які постають перед сім’ями, що беруть під опіку дітей, потребуючих особливої уваги, взяли участь представники декількох управлінь та департаментів міста. В тому числі у «прямому ефірі» роз’яснення щодо термінів, розмірів та наявності документів для надання допомоги таким родинам надала начальник відділу управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Боброва О.В. Передача вийшла в ефір напередодні Міжнародного дня захисту дітей, тож учасники бесіди з задоволенням сприйняли виступи дітей, які виховуються у сім’ях опікунів, що декламували вірші та співали пісні.

Здрастуй, літо!

Згідно з постулатами релігійної етики людина має бути милосердною передусім заради блага й спасіння власної душі.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю відбувся святковий ранок «Здрастуй, літо!».

Для діточок з особливими потребами – це можливість показати свої досягнення (роботу з учителями-реабілітологами Центру) батькам і милосердним друзям нашого Центру.

Привітати діток зі святом прийшли: Карцев В’ячеслав Миколайович, депутат Миколаївської міської ради, Василенко Сергій Михайлович, директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради; благодійники та волонтери Центру.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація