Новини

Турбота про здоров’я

Туберкульоз – це вже не захворювання маргіналізованих слоїв населення, а загроза, яка стосується кожного. Україна на другому місці у Європі по захворюванню. Тому, 01.04.2019р. для робітників відділення соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради була проведена лекція дільничною медсестрою протитуберкульозного диспансеру міської лікарні № 5 Пепелеєвою Катериною Василівною на тему «Туберкульоз, профілактика та лікування».

Детальніше...

Дякуємо за пам'ять

     З нагоди 75-ї річниці визволення Миколаєва від фашистських загарбників у рови Другої світової війни до нашого міста завітали члени ветеранської організації з міста Харків. Вони взяли участь у церемонії покладання квітів до меморіалу героїв-десантників, відвідали установи та музеї міста,поспілкувалися з представниками міської влади, обмінялися досвідом з представниками ветеранських організацій міста. Особливо вразило гостей те, як щиро вдячні героям школярі, як містяни шанують навіть найменші спогади про учасників десанту. Голова сільської ради Черсунов О.Т. розповів про місце, де народився Костянтин Ольшанський, адже саме там діє один з найкращих музеїв, де зберігається пам'ять про героя-односельця. Велике враження вправило на гостей відвідання Миколаївського музею, що розташований на місце, де прийняли бій десантники.

Детальніше...

ПРАВОВА ЗУСТРІЧ

   Роз’яснення Закону України «Про загальнообов’язкове  пенсійне страхування»

  «Вчитися ніколи не пізно» - девіз студентів «Університету третього віку». Кожного разу відвідувачі відділення Корабельного району денного перебування міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з нетерпінням чекають зустрічей зі спеціалістами на тематичні лекції правого характеру. 29.03.2019 року у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулась цікава зустріч з начальником Корабельного відділу обслуговування громадян Інгульського об’єднаного управління пенсійного фонду України міста Миколаєва Миколаївської області Тєбеньковою Іриною Валентинівною.

Детальніше...

Про рівні права та не тільки

      Форум під назвою «Захід, дружній до молоді з інвалідністю» відбувся у науково-педагогічній бібліотеці м.Миколаєва. Його учасники - представники Миколаївської обласної організації Всеукраїнської організації «Союзу осіб з інвалідністю України», департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, ГО «Миколаївський міський фізкультурно-оздоровчий клуб інвалідів «Вікторія» обговорили проблемні питання життєдіяльності молоді з особливими потребами.

Детальніше...

Даруємо свою творчість

   Найрізноманітніші заходи проведені на честь 75-ї річниці визволення м.Миколаєва від фашистських загарбників проведені у відділеннях міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. Одним з найтворчих заходів стала участь колективу народного ансамблю «Джерело» та майстринь з народу в колегії департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації. Співи та жарти завжди радують прихильників цього колективу, тож і на цей раз вони отримали бурхливі оплески присутніх.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація