Новини

Обговорили важливе питання

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради приймає участь у проведенні акції «16 днів проти насильства». Наприкінці тижня в одному із заходів взяли участь заступник директора департаменту Олена Харитонова та спеціаліст Миколаївського міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Ганна Любченко. Спеціалісти даної служби, співробітники патрульної поліції та працівники Центральної библиотеки им.М.Л.Кропивницкого провели квест, під час якого старшокласники ЗОШ № 26 знайшли відповіді та підготувалися до засідання «круглого столу» з питань запобігання домашньому насиллю за ознаками статі. У гарячому обговоренні молодь висловила свої думки, ознайомилась з методами боротьби з насильством.

Детальніше...

Ханука – свято світла

Ханука – єврейське свято перемоги світла над темрявою. Святкування проводяться протягом 8 днів, в єврейських сім’ях у ці дні розповідають про чудеса то запалюють свічки щоденно додаючи по одній.

Єврейські сім’ї влаштовують пишні застілля у ці дні. Головним інгредієнтом страв є рослинна олія. На Хануку готують оладки та пончики із дріжджового тіста з різними начинками.

Детальніше...

Інвалідність не вирок

В рамках відзначання Міжнародного дня людей з інвалідністю у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради була проведена інформаційна акція «Інвалідність не вирок», до якої увійшли наступні заходи. 

Проведені бесіда та перегляд документального фільму «Ник Вуйчич - жизнь без границ». Підопічні віртуально познайомились з австралійським мотиваційним оратором, меценатом, письменником та співаком з вродженим синдромом тетраамелії – рідкісного вродженого захворювання, яке призводить до відсутності усіх кінцівок. Нік Вуйчич - це людина, яка власним прикладом доводить, що будь-які проблеми та труднощі життя можливо пережити - головне бажання. «Якщо ти чекаєш диво в житі, а воно все не стається, значить твоє життя для когось і є диво», з такими словами Нік звертається до своїх здорових слухачів. Власним прикладом кожен день він доводить, що життя це велике диво, яке потрібно берегти.

Детальніше...

Шановні миколаївці!

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради запрошує Вас та Ваших рідних, близьких та знайомих на святковий благодійний концерт «Добро в твоїх руках». 

Це щорічна благодійна акція, що проводиться міським центром соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цветик-Семицветик» та Заслуженим артистом України Олександром Сичовим за підтримки Миколаївської міської ради, управління освіти, управління з питань культури та охорони культурної спадщини, Миколаївського коледжу культури і мистецтв.

Детальніше...

Співаємо та танцюємо разом

6 грудня 2018 року у відділенні денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбувся концерт, присвячений Міжнародному дню людей з інвалідністю.

Новий, просторий і світлий актовий зал був вщерть заповнений запрошеними підопічними відділення. Фахівець із соціальної роботи Язикова І.О. звернулася до присутніх з закликом відноситися до людей з обмеженими можливостями з чуйністю, повагою і висловила захоплення цими людьми, їхньою силою волі і жагою до життя.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація