Новини

Завжди ради гостям

Підопічних міського притулку для людей поважного віку, за традицією, з Новим роком та Різдвом Христовим вітають представники церков, громадськості, депутатського корпусу, волонтери та благодійники. Майже кожного дня в гості до стареньких приходять миколаївці. Але, особливе вітання постояльці притулку отримують від Митрополита Миколаївського і Очаківського Питирима. Також, за традицією, хор Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці виконує в цей день колядки і щедрівки для мешканців цього доброго дому. І для нас честь, що Владика Питирим знаходить можливість приєднатися до нас, - сказав Сергій Бондаренко, що також був присутній на заході. Він зазначив, що міська влада приділяє багато уваги розвитку притулку.

Так, наприклад, в минулому році за рахунок коштів міського бюджету придбаний новий мікроавтобус, в притулку встановили новий котел. Як зазначив Сергій Бондаренко, в притулку створені гідні умови для перебування миколаївців похилого віку.

Детальніше...

У Миколаєві працює тимчасовий пункт обігріву

Кожного року при пониженні температури повітря у нашому місті відкривається тимчасовий пункт обігріву. Громадяни без визначеного місця проживання знають, що за адресою: пр.Миру, 2-А (у приміщенні бомбосховища біля будинку побуту «Ювілейний») вони отримують можливість сховатися від морозів. Нині морозна погода настала тільки що. Тож, вчора о 5 годині вечора директор центру реінтеграції бездомних громадян Вострикова О.І. відчинила двері. У першу ніч там перебувало 7 осіб. 

Пункт відкритий з 17 години вечора до 9 години ранку.

При підвищенні денної температури до плюсових показників пункт обігріву буде тимчасово закриватися для проведення профілактичних заходів.

Інформаційні листки про роботу тимчасового пункту обігріву розміщені у місцях скупчення таких осіб.

Різдвяна зустріч

Одне з найбільш важливих свят, один з найбільш магічних днів, коли кожна родина і словом і ділом створювали у своїй оселі атмосферу затишку, щастя та миру - Різдво Христове.

Ось і на цей раз у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради зібрались, як дружна сім’я, слухачі «Університету третього віку». В такі дні всі повинні неодмінно бути разом , щоб і протягом року пам’ятати про міцність родинних уз.

Детальніше...

Різдвяна зірочка вітає

З нагоди святкування новорічних та різдвяних свят, у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведений святковий концерт ансамблю «Джерело» при обласному Палаці культури, під керівництвом Горбенко В.І. та Охотнікової Л.Ф.

Артисти ансамблю вразили глядачів костюмами та театралізованою виставою. В залі відділення лунали щедрівки, зимові пісні, гуморески та сценки. Творчий колектив подарував підопічним святковий настрій та море емоцій. Захід, як завжди, був яскравим та веселим.

Детальніше...

Різдвяні свята в міському центрі соціальної реабілітації «Цвєтік-Сєміцвєтік»

Вихованці міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» старанно готувалися до різдвяних свят. У Центрі відбулося багато різноманітних цікавих заходів: це і святкові ранки, розваги, театралізовані дійства. Діти навчилися колядувати, щедрувати, грати в народні ігри. Особливо сподобалось маленьким колядникам одягати на себе різні маски казкових персонажів. Також вихованці вітали зі святами один одного та працівників Центру. А за ці вітання їх пригостили цукерками та печивом.

До Центру «Цвєтік-Сєміцвєтік» на запрошення директора Діліної Г.С. зі святковою програмою-вертепом завітали вихованці недільної школи на чолі з керівником Миколаївського дитячого соціально-благодійного фонду «Нове життя» Мельник Т.А та її помічниками: вихователями Кефер С.О. та Дерегою А.В.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація