Новини

Реалізація міських програм

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради повідомляє, що на даний час в Миколаєві діють міські програми «Соціальний захист» на 2017-2019 роки та «Молодь» на 2016-2018 роки, які охоплюють всі вікові верстви населення міста.

За 9 місяців 2018 року за програмою «Молодь» в рамках повноважень питань сімейної політики департаментом праці та соціального захисту населення ММР реалізовано:
- квітень 2018 року – виготовлення поліграфічної продукції для проведення інформаційних заходів (наради, «Круглі столи», засідання), міська програма «Молодь» на 2016-2018рр. п.7.3. на суму - 8000,00 грн.;
- вересень 2018 року – до святкування Дня міста Миколаєва, разом з адміністраціями районів міста відзначили подарунками 155 багатодітних родин міста цінними подарунками на суму – 79431,30 грн.

Детальніше...

Колективний договір - рекомендації до його змісту при повідомній реєстрації

5 жовтня у приміщенні управління праці департаменту праці та соціального захисту населення ММР під головуванням начальника відділу трудових відносин Коломієць В.М. відбувся «круглий стіл» на тему «Колективний договір - рекомендації до його змісту при повідомній реєстрації».

У заході приймали участь фахівці управління праці та Миколаївської обласної ради профспілок: Лисохмара А.М.- завідувач відділу з соціально-економічних питань та Баришевська М.А. - головний спеціаліст відділу з соціально-економічних питань.
Метою заходу було обговорення стану укладання колективних договорів та відповідність його положень до діючого законодавства.

Детальніше...

В гостях у театрі

Серед миколаївців старшого віку - багато театралів. Саме їх запрошують на свої прем’єри колективи наших театрів. Так 16 підопічних відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради побували вчора на спектаклі «Тев’є молочник». Чудова, яскрава вистава, незабутні враження від акторської майстерності та велика подяка за отримане задоволення !!!

Дякуємо артистам та директору Миколаївського академічного художнього російського драматичному театру за запрошення!

Детальніше...

Cтворено міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО та затверджено його Положення

Департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради повідомляє, що відповідно до рішення Миколаївської міської ради № 40/195 від 19.07.2018р. створено міський центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та ветеранів АТО та затверджено його Положення.

Діяльність центру спрямована на підтримку та відновлення здоров’я, повернення до активного повноцінного життя у суспільстві, зміцнення/ відновлення родинних та суспільно – корисних зв’язків внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції і членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих учасників АТО).

Детальніше...

Зустріч з головами рад ветеранів

Сьогодні у приміщенні відділення Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась робоча зустріч директора Центру Бондаренка С.М., заступника директора Колеснік Т.В. з представниками ветеранських організацій Центрального району. Голова районної ветеранської організації Фесюн М.Ф. запросив до участі у розмові голів ради ветеранів 70-го мікрорайону Мнацаканяна В.М., Миколаївського обласного союзу ветеранів-підводників і ВМФ Левшунова В.В., ради ветеранів заводу ім. 61 Комунара Чорного І.І., ветеранської організації працівників освіти Судак О.А. та десятьох голів первинних ветеранських організацій.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація