Новини

Спасибо за труд!

Сегодня коллектив управления социальных выплат и компенсаций Центрального района департамента труда и социальной защиты населения Николаевского городского совета чествовали юбиляра. В социальной сфере Ольга Анатольевна Яковенко начала работать еще в 1995 году в территориальном центре Центрального района, с 2001 года трудилась в отделе субсидий. Она обладает высокими моральными качествами, ответственна и дисциплинирована. Руководство, увидев, что на нее можно положиться, предложило Ольге Анатольевне новое направление деятельности. В отделе персонифицированного учета льготников и финансирования льгот, который был тогда создан, – пришлось нелегко. Путь борьбы «За створення та підтримку ЄДАРП в актуальному стані» был нелегким, сложным, порой ставились невыполнимые задания, но, она всегда находила выход из любой ситуации. Ольга Анатольевна стояла у истоков рождения отдела льгот, который появился в штате управления в июле 2004 года.

Детальніше...

Засідання міської тимчасової комісії

31 січня 2019 року під головуванням першого заступника міського голови Криленка Володимира Ігоровича відбулося засідання міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. На початку засідання директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Василенко Сергій Михайлович доповів про заборгованість із заробітної плати по м. Миколаєву, яка за станом на 01.01.2019 на 13 підприємствах склала 71 млн. 721,6 тис.грн. Зокрема, на 4 підприємствах державної форми власності, за станом на 01.01.2019, загальна сума заборгованості із заробітної плати склала 62578,2 тис.грн., що становить 87,25 % від загальної суми боргу по місту (71721,6 тис.грн.). Найбільші суми боргу, по даній групі підприємств, залишаються на: ДП «Миколаївський суднобудівний завод» - 57152,9 тис. грн. (79,7 % від загальної суми боргу по місту), Державному Південному виробничо-технічному підприємству – 2542,2 тис.грн., Державному підприємстві «Український радіотехнічний інститут» – 2344,1 тис.грн. На 9 підприємствах приватної та колективної форм власності, за станом на 01.01.2019, загальна сума боргу із заробітної плати склала 9143,4 тис.грн., або 12,75 % від загальної суми по місту (71721,6 тис.грн.). Найбільші суми боргу, по даній групі підприємств, залишаються на підприємствах: ТОВ «Мостобудівельний загін №73» - 5196,3 тис.грн., на 3 міських філіях ДП «Миколаївський облавтодор» з загальною сумою боргу 1000,5 тис.грн. (філія «Тернівська ДЕД» - 707,2 тис.грн., філія «Варварівська ДЕД» - 114,8 тис.грн., філія «Миколаївська ДЕД» - 178,5 тис. грн.). На підприємствах комунальної форми власності за станом на 01.01.2019 заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Детальніше...

Зустріч з лікарем-офтальмологом

Кожного разу слухачі «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з нетерпінням чекають зустрічей зі спеціалістами на цікаві тематичні лекції. Актуальною темою для зустрічей завжди залишається тема «Як бути здоровим?». 30.01.2019 року до нас завітала лікар-офтальмолог вищої категорії Іванченко Лариса Валентинівна з лекцією про лікування захворювання очей, катаракту, глаукому та надала присутнім вичерпну інформацію:

Детальніше...

Зустріч з лектором-волонтером

з змістовною лекцією «Шунгіт та його використання для збереження здоров’я» до слухачів «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради 31.01.2019 року завітала лектор-волонтер Ольга Володимирівна Ляшенко. В цікавій формі Ольга Володимирівна запропонувала присутнім інформацію про природний, цілющий мінерал шунгіт, шунгітові пластини та мінеральний шунгітовий фільтр. А що ж таке шунгіт та історія його походження?

Детальніше...

Доступні ліки

З метою донесення важливої інформації щодо реалізації урядової програми «Доступні ліки» серед підопічних відділень міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для працівників відділення соціальної допомоги вдома Заводського району було проведено навчання, на яке запросили заступника головного лікаря з лікувальної роботи КНП «ЦПМСД № 6» Челенгірову Ларису Анатоліївну.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація