Новини

«28 квітня - Всесвітній день охорони праці»

28 квітня в Україні відзначається Всесвітній день охорони праці.

Цього року девіз Всесвітнього дня охорони праці «Захищене і здорове покоління» збігається із завданнями й метою Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

В Україні працює майже кожен третій віком від 15 до 24 років, що становить понад 1 мільйон наших громадян. Враховуючи, що в країні триває активна фаза всебічного реформування економіки, наше завдання - зберегти молоде покоління як безцінний потенціал для майбутнього становлення ефективної і сильної держави. Реформи освіти та охорони здоров'я, децентралізація влади, розв'язання економічних проблем мають забезпечити гідні умови праці для молодих працівників.

Детальніше...

Відбулась важлива зустріч

У приміщенні управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради 11 квітня 2018 року о 14.00 годині відбулася робоча зустріч з нагоди відзначення 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС. На зустрічі були присутні голова Миколаївської обласної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів ”Союз Чорнобиль України” Р.Х.Симонян, голова Ленінського районного осередку у м.Миколаєві Всеукраїнської громадської організації інвалідів “Союз Чорнобиль України” М.А.Яремчук, заступник начальника управління Пенсійного фонду України в Інгульському районі з питань призначення пенсій О.В.Банних, начальник відділу персоніфікованого обліку та фінансування пільг управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району Н.А.Бєсєдіна, члени організації Інгульського району. 

На зборах обговорювались питання санаторно-курортного лікування, забезпечення безоплатними ліками, пенсійні питання, про необхідність змін розмірів виплати компенсації на продукти харчування, зміни до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” та Постанови Кабінету Міністрів України з Чорнобильських питань. ни з Чорнобильських питань. 

Детальніше...

Розміри разової грошової допомоги до 5 травня у 2018 році

Щороку, напередодні 9 Травня в Україні здійснюється виплата разової грошової допомоги окремим категоріям громадян. 

В цьому році вийшла відповідна постанова Кабінету Міністрів України від 14.03.2018р. № 170 щодо виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

Виплати будуть здійснюватися у таких розмірах:
1. Особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув'язнення не виповнилося 14 років) в'язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
I групи - 3685 гривень;
II групи - 3265 гривень;
III групи - 2845 гривень.

Детальніше...

107 лет – не предел!

День рождения - особый праздник для каждого человека. Молодежь в этот день загадывает желания, взрослые планируют будущее своих детей, а вот люди почтенного возраста вспоминают прошлое. 

Для Зори Галины Тимофеевны день рождения действительно особый, потому что 10 апреля ей исполнилось 107 лет. Родилась она в Винницкой области в 1911 году в семье железнодорожника. С пяти лет осталась сиротой, ее воспитывал отец, его профессию она и выбрала в 1927 году.

Жизнь - это долгий путь, на котором много трудностей и радостей: радость от рождения дочери рядом с гибелью мужа, счастливое рождение сына во втором браке и война, послевоенные тяжелые времена. Все проходит и добро, и зло. Остается, даже когда тебе за 100 лет, характер. Галина Тимофеевна до сих пор с уважением вспоминает о родителях, с добром говорит о своих близких, родных людях и улыбается.

Детальніше...

«Кожному потрібен лікар»

У зв’язку з впровадженням в Україні медичної реформи управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради надіслало до департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради інформаційні матеріали щодо необхідності обрання кожним громадянином України свого лікаря та підписання декларації.

Для цього громадянам необхідно здійснити наступні кроки:

1. Знайти зручний мед заклад.
Потрібно обрати будь-який зручний медичний заклад, незалежно від місця реєстрації.

2. Обрати свого лікаря.
Знайти список лікарів на стенді у лікарні або запитати у реєстратурі. Обирайте педіатра - дітям до 14 років, терапевта - дорослим або сімейного лікаря - для всієї родини.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація