Новини

Професійне навчання у Миколаївській зразковій автомобільній школі

     20 травня 2019 року у Миколаєві урочисто стартували заняття у Миколаївській зразковій автомобільній школі Товариства сприяння оборони України першої групи, до якої увійшли 30 учасників АТО/ООС. За словами директора департаменту праці та соціального захисту населення Сергія Василенка, учасники АТО/ООС, які мають бажання отримати нову професію, можуть звернутися до районних управлінь соціальних виплат та компенсацій за місцем проживання. Всіх бажаючих формують в загальну чергу, вони надають копії паспорту та коду, посвідчення УБД і довідку про безпосередню участь у бойових діях АТО/ООС.

Детальніше...

Зустріч з представниками незалежної правової організації Всеукраїнський громадський рух ”Сила Права”

      24 травня 2019 року о 15.00 в актовому залі територіального центру Інгульського району за адресою вул. 12 Поздовжня, 50-А, відбулася зустріч з представниками незалежної правової організації Всеукраїнський громадський рух ”Сила Права” з вимушено переміщеними особами, родинами загиблих військовослужбовців в АТО/ООС, військовослужбовцями, які побували у полоні, військовослужбовцями, які отримали поранення, каліцтва й психологічні травми. Зустріч була організована спеціалістами управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради. На зустрічі були присутні представник Всеукраїнського громадського руху «Сила Права» Євченко В.О., начальник відділу персоніфікованого обліку та фінансування пільг управління соціальних виплат і компенсацій Інгульського району Бєсєдіна Н. А. та ветерани війни в АТО/ООС, внутрішньо переміщені особи, родини загиблих військовослужбовців в АТО/ООС у кількості 21 особа.

Детальніше...

До уваги учасників бойових дій, які приймали участь в АТО/ООС та постраждалих учасників Революції Гідності!

Управління соціальних виплат і компенсацій департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради надає учасникам бойових дій, які приймали участь в АТО/ООС, постраждалим учасникам Революції Гідності послуги з: - санаторно-курортного лікування; - психологічної реабілітації; - професійної адаптації. Для одержання путівки особа повинна перебувати на обліку в органах соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання. Для взяття на облік особа подає: медичну довідку лікувальної установи за формою №070/о, копію відповідного посвідчення, учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники війни-копію військового квитка(за наявності) та копію документа, що підтверджує безпосередню участь(забезпечення проведення)особи в антитерористичній операції.

Детальніше...

Реабілітація дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу

     Постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 затверджений Порядок використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу. Для отримання реабілітаційних послуг отримувач або його законний представник письмово звертається (заява у довільній формі) за місцем проживання до управління соціального захисту населення, маючи при собі наступний пакет документів: паспорта громадянина України та/або свідоцтва про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини; індивідуальної програми реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу; виписки з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о). Управління соціального захисту населення протягом п’яти робочих днів з дати подання заяви укладає договір у трьох примірниках про здійснення для дитини реабілітаційних заходів, в якому зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів.

Детальніше...

Зміни до порядку надання житлової субсидії з 01.05.2019 року

       17 квітня 2019 року Урядом прийнята постанова (№ 373) «Деякі питання надання субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі», якою внесено зміни до порядку надання житлових субсидій стосовно її призначення на наступний період у травні 2019 року, а саме: ̶ громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні у грошовій формі (безготівковій чи готівковій), і у них відсутня заборгованість за житлово-комунальні послуги, загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, житлова субсидія на наступний строк призначається у готівковій формі без подання нових заяви та декларації;

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація