Новини

Зустріч з цікавою людиною - Людмила Єршова зі збіркою поезії «Я душою познала любовь»

«Льются с неба строки, бьются о стекло,

Вечные пророки – им со мной тепло.
Вымучены днями, тихо спят в ночи,
Сердцем и устами истина звучит».

Людина, що цікавиться мистецтвом чи культурою, сама є носієм духовних надбань та знань людства. Саме з такою людиною, яка випромінює світло та любов до життя, ми познайомилися на зустрічі у відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Детальніше...

Посвята знаному музиканту

У Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці пройшов вечір пам’яті «Кузьма Скрябін: він поруч, він у серці», присвячений 50-річчю від дня народження. А. Кузьменка. Захід відвідали разом з іншими городянами і підопічні відділення денного перебування Заводського району.

Працівники бібліотеки розповіли про життєвий шлях і творчу діяльність Андрія Кузьменка. Згадали його як музиканта, письменника, телеведучого, продюсера, актора, людину щиру, справжню, з приголомшливим почуттям гумору та неймовірним талантом. Власну пісню "Посвята Скрябіну" виконав член клубу авторської пісні "Біла ворона" Дмитро Данильчук. Студент Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова Володимир Бабенко подарував гостям пісні "Шмата", "Люди, як кораблі", "Квінти", а студентка Миколаївського коледжу культури і мистецтв Анастасія Якименко заспівала пісню "Не стидайся, то твоя земля". "Лист до Президентів" зачитав Олександр Єгоров.

Детальніше...

На оздоровлення з посмішкою

Цього року міською владою було розглянуто питання щодо оздоровлення за рахунок коштів місцевого бюджету дітей з інвалідністю, хворих на церебральний параліч, з супроводом.

Міський голова Сєнкевич В.Ф., разом з депутатським корпусом, підтримали ініціативу Олексія Долгих, голови ГО «Сильні разом», і затвердили зміни до міської програми «Соціальний захист» на 2017-2019 роки, та визначили відповідальним виконавцем департамент праці та соціального захисту населення ММР.

Сьогодні вперше департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради направив на оздоровлення 10 дітей з інвалідністю у супроводі батьків до Міжнародного дитячого реабілітаційного центру «Скіфос» м. Скадовськ.

Детальніше...

З вдячністю за допомогу

Висловлюємо щиру вдячність ТОВ «Сандора» та Київському благодійному фонду «Фудбенк» за надану благодійну допомогу до Дня незалежності України підопічним відділення організації надання адресної допомоги Корабельного району, які напередодні свята отримали молоко, соки в асортименті та напої.

Запрошуємо громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, у яких немає дітей працездатного віку, на соціальне обслуговування у наше відділення. Тут ви зможете безоплатно отримувати послуги перукаря та прання білизни, адресну матеріальну допомогу.

Детальніше...

Літо закінчується.

Літо закінчується. Студенти «Університету третього віку» відділення Центрального району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради активно відвідують краєзнавчий гурток, із задоволенням беруть участь у програмах, розроблених спеціально для них спільно з усіма музеями міста.

Днями відбулось засідання круглого столу на тему «Як не стати жертвою злочину», на якому були присутні старший інспектор управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області Козловець О В. та старший дільничний офіцер поліції Центрального ОПГУНП Нейсало В.В. Цей захід був дуже актуальний для літніх людей, які часто по своїй довірливості потрапляють до рук шахраїв. Працівники нової поліції детально розглянули всі випадки злочинів, зареєстровані на сьогоднішній день, роздали буклети та листівки з цінною інформацією, де вказані телефони служб, що займаються питаннями домашнього насильства, відповіли на всі питання. Такі зустрічі, безумовно, дуже корисні для обох сторін і будуть плануватися ще.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація