Новини

Освіта не має вікових меж

У сучасному світі все більш широкого розповсюдження набуває концепція навчання впродовж всього життя. Миколаївці старшого віку доводять, що саме тоді, коли наступає час зайнятися собою, треба йти на навчання. Це доводить той факт, що у цьому році до освітнього центру «Університет третього віку», який створений кафедрою «Соціальна робота» університету ім.В.О.Сухомлинського, поступило 326 заяв на навчання. 

Викладачі, а це професори, доценти, студенти старших курсів на волонтерських засадах проводять заняття по 10-ти напрямкам. Пенсіонери бажають оволодіти навичками комп’ютерної грамотності, вивчити різні мови, а ще співати, танцювати. Вони – найкращі учні, - ось думка викладачів, які вже сьомий рік на волонтерських засадах працюють з цими людьми поважного віку.

Детальніше...

На фотовиставці

У жовтні виставкова зала Миколаївського міського будинку культури і мистецтв зустрічала колектив міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» зі своїми вихованцями фотовиставкою «Ми – неповторні», яка була присвячена дітям з особливими потребами та їхнім родинам.

Під час розгляду світлин діти Центру концентрували свою увагу на яскравих моментах життя однолітків та раділи, коли впізнали себе на фотографіях.

Адміністрація та колектив Центру вдячні за організацію та проведення фотовиставки.

Детальніше...

Возрождение традиций

В канун Дня защитника Отечества для студентов «Университета третьего возраста» проведены интересные встречи.

Во вторник подопечных пригласили в Областную научную универсальную библиотеку им. А. Гмырева, где за круглым столом они ознакомились с историей Казачества, посмотрели прекрасный документальный фильм, узнали подробнее про обычаи и казацкие правила. И, конечно же, поучаствовали в викторине, которую специально для них подготовила начальник отдела Войцеховская Г.Н. Наши «студенты» почти молниеносно отвечали на все вопросы. Особенно отличились Лагунец Г. Я. и Кунпан И. Е.

Детальніше...

«Не стань жертвою торгівлі людьми»

18 жовтня Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має, як економічні, так і соціальні, педагогічні, психологічні причини.

Торгівля людьми це здійснення незаконної угоди, об'єктом якої є людина, а так само вербування, переміщення, переховування, передача або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, у тому числі сексуальної, з використанням обману, шахрайства, шантажу, уразливого стану людини або із застосуванням чи погрозою застосування насильства, з використанням службового становища або матеріальної чи іншої залежності від іншої особи, що відповідно до Кримінального кодексу України визнається злочином.

Детальніше...

Нова соціальна послуга пенсіонерам

У мкр. Кульбакіно на базі Будинку культури відбулося урочисте відкриття ще одного пункту, де представники департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради надаватимуть соціальні послуги людям старшого віку. Працівники відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру запросили на зустріч слухачів вже існуючих факультетів «Університету третього віку», що є «студентами», а й мешканців цього віддаленого мікрорайону. Слід відзначити, що соціальний проект для пенсіонерів, які прагнуть отримувати нові знання, має великий попит серед дорослого населення міста. У заході взяли участь директор департаменту директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Бондаренко та директор Міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Любов Самерханова.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація