Новини

Правова консультація

      У рамках проведення інформаційно-консультативної роботи серед незахищених верств населення, у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводяться щомісячні правові навчання. Чергова юридична бесіда була на тему: «Отримання компенсації в результаті травми чи збитків при падінні на слизькій дорозі. Компенсація шкоди здоров’ю, завданої внаслідок падіння бурульок».

Детальніше...

Рейд у мкр.Кульбакіно

12.02.2019 року працівниками відділення соціальної допомоги вдома Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради спільно з провідним інспектором Корабельного РВ у м. Миколаїв ГУДСНС України у Миколаївській області Олійник Владиславом Олександровичем було проведено позачерговий рейд з пожежної безпеки.

Детальніше...

Знайомство з новітніми дослідженнями

Ми живемо в непростий час, який нас випробовує на зрілість наших думок, виваженість наших слів та дій, який завдає людині складні завдання та потребує відвертості, чесності, відповідальності за світ, в якому ми живемо. Слухачі «Університету третього віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради прослухали лекцію «Світ після квантового переходу», яку провела фахівець із соціальної роботи Кривцова С.С. за матеріалами наукових досліджень біофізика В.Ю. Миронової.

Детальніше...

У світі книжок

   Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) були запрошені до Миколаївської обласної наукової бібліотеки на черговий захід, присвячений книжковим знакам та некнижковим знахідкам. На експозиції були представлені книжки з фонду бібліотеки, на сторінках яких містяться різні книжкові знаки: екслібриси, штампи, печатки та вензелі.

 

Детальніше...

Зустріч побратимів

У Миколаївському обласному Палаці культури на традиційні урочисті збори з нагоди Дня вшанування учасників бойових дії на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан зібрались воїни-інтернаціоналісти, члени їх сімей, а також представники органів влади та громадських організацій. Зі сцени звучали слова великої поваги до воїнів-інтернаціоналістів, як про людей з великим почуттям громадянського обов'язку, солдатського мужності, громадян, що були вірні військовій присязі. В пам'ять за загиблими в «афганської» війни - хвилина мовчання. Заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи, депутат Миколаївської обласної ради Світлана Гладун, зазначили, що за ці 30 років, що минули з моменту виведення військ з Афганістану, виросло ціле покоління.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація