Новини

Термінове оголошення ! (підсумки2018-2019рр.)

          Публічне представлення інформації про підсумки роботи 2018року та нові завдання на 2019 рік  відбудеться 22 квітня 2019 року у великому  залі за адресою , вул.Шевченко 19.   Початок заходу – о 14 годині. Запрошуються всі бажаючі.

Адміністрація департаменту.

Звернення Організаційного комітету Міжнародної організації праці

                                       Звернення                                                                                                                      Організаційного комітету Міжнародної організації праці з підготовки  та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

      Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 N9 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці. Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат. ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Разом з міжнародною спільнотою Україна визнає, що здорові та

Детальніше...

«Миколаїв поза часом»

   Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали Миколаївський художній російський драматичний театр, де відбулось відкриття виставки «Миколаїв поза часом» художника Вадима Пустильника.

 

Детальніше...

До уваги учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності !

     На виконання п.п.8,10 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017р. № 1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганських областях” прийнято рішення про включення у 2019 році ТОВ «Санаторій «Токарі» до переліку суб’єктів надання послуг з психологічної реабілітації учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганських областях (наказ директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради від 16.04.2019 р. № 150).

Детальніше...

Екскурс у творчість театрального художника

Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відвідали виставку «Професія - театральний художник», яка була приурочена до дня театру.

 

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація