Новини

До уваги мешканців Миколаївської області!

Департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації з 01.06.2017 року знаходиться за адресою вул.Фалєєвська, 14 (будівля Національного банку України). 

Вхід з вул. Потьомкінської. Телефон приймальні – 37-11-00.

Режим роботи: пн. – чт. - з 08.00 до 17.00 год.
пт. - з 08.00 до 16.00 год.
перерва - з 12.00 до 12.45 год.

«Відбулося засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення»

15 червня 2017 року в міськвиконкомі відбулось засідання міського координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення. 

Директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, заступник голови координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення Бондаренко Сергій Миколайович представив членам координаційного комітету з безпечної життєдіяльності населення порядок денний та запрошених представників підприємств, на яких протягом 2017 року відбулися нещасні випадки виробничого характеру.
До розгляду було представлено питання про стан виробничого, невиробничого травматизму та атестації робочих місць за 5 місяців 2017 року.

За п’ять місяців 2017 року у місті під час виконання трудових обов’язків відбулося 17 нещасних випадків , що на 4 випадки менше, ніж за аналогічний період минулого року (17 проти 21), з них 2 випадки зі смертельним наслідком (знаходяться у стані розслідування). Групових випадків за п’ять місяців 2017 року не відбулося.

Детальніше...

Робоча зустріч

У робочій зустрічі народного депутата України Олександра Жолобецького з керівниками ОСББ та ЖБК, представниками адміністрації Центрального району, департаменту житлово-комунального господарства взяли участь представники департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради - начальник управління соціальних виплат і компенсацій Центрального району Кульбацька Н.О. та начальник відділу персоніфікованого обліку та фінансування пільг Токарчук Е.Д. 

Керівники 38 ОСББ і ЖБК Центрального району отримали інформацію з нагальних питань стосовно діяльності створених об’єднань співвласників житла, отримали 90 тематичних інформаційних листівок зі змінами в законодавстві щодо призначення пільг та субсидій.

Начальник управління Кульбацька Н.О. відповіла на проблемні питання щодо призначення субсидій та пільг громадянам міста в об’єднаннях та розтлумачила деякі питання щодо організації роботи органів соціального захисту населення в цих об’єднаннях.

90 лет – не возраст!

Будем жить, - вот лозунг людей почтенного возраста, которые вчера были приглашены в «штаб» Николаевской городской организации инвалидов войны, Вооруженных Сил и участников боевых действий (АТО). За плечами ветеранов Черноморского судостроительного завода Ивана Антоновича Осиевского и Александра Емельяновича Карпенко, строителя Ивана Сергеевича Коростова воинская служба, по 50 лет трудового стажа, счастливая семейная жизнь. Вместе с супругами они вырастили своих детей, у них много учеников, а в душе по-прежнему задор. Ныне девяностолетние жители Николаева – самые молодые участники Второй мировой войны, ходят с палочками, но на болезни не жалуются. Сидя рядом вспоминают воинскую службу, работу, рассказывают об увлечениях, поют песни и готовы в любой момент станцевать вальс. 

Сюда, в небольшое помещение, по адресу ул.Шевченко, 71, каждый день приходят ветераны, чтобы пообщаться, получить заряд бодрости, внимания. Заботу об этой категории граждан проявляет небольшой коллектив, возглавляемый Бушиной Любовью Николаевной, который сумел привлечь к участию в заботе о старшем поколении небезразличных граждан города.

Детальніше...

Відбувся семінар з питань зайнятості, охорони та умов праці з керівниками та фахівцями медичних закладів м. Миколаєва.

14 червня 2017 року в приміщені територіального центру соціального обслуговування Центрального району відбувся семінар з питань зайнятості, охорони та умов праці з керівниками, фахівцями з охорони праці та представниками профспілок 27 медичних закладів, розташованих на території м. Миколаєва, у т.ч. і 5 лікувальних установ обласного підпорядкування.

До розгляду були представлені питання: стан виробничого травматизму та проведення атестації робочих місць зі шкідливими умовами праці на підприємствах м. Миколаєва станом на 01.06.2017 року; своєчасне та якісне проведення розслідування нещасних випадків на виробництві; робота служб з охорони праці, відповідальних осіб по проведенню профілактики виникнення НВ і професійних захворювань на виробництві; стан виробничого травматизму, профзахворювань в закладах охорони здоров’я міста та завдання по своєчасному та якісному розслідуванню нещасних випадків на виробництві, а також питання легалізації зайнятості в межах постанови КМУ № 295 від 26.04.2017.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація