Новини

Миколаївська вишита ялинка

До Миколаївського обласного краєзнавчого музею на презентацію нового проекту під назвою «Миколаївська вишита ялинка» завітали вчора небайдужі мешканці нашого міста. Студентська молодь, громадяни Миколаєва, що мають певні вади здоров’я, представники соціальних служб та майстри народного мистецтва і співробітники музею разом почали підготовку до новорічних свят. Цей проект розроблений громадською організацією «Миколаївська обласна організація Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України» у партнерстві з обласним краєзнавчим музеєм. Він став одним з переможців у конкурсі програм, розроблених інститутами громадського суспільства на виконання програми «Молодь» на 2016-2018 роки Миколаївської міської ради. Проект спрямований на залучення молоді, у тому числі осіб з інвалідністю, у міські заходи по підготовці та святкування новорічних та різдвяних заходів.

Детальніше...

Крок до натхнення

До Дня художника у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального захисту населення (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проведений ряд заходів.

Працівники Миколаївської обласної наукової бібліотеки ім. Гмирьова провели тематичну бесіду «Цікаве про великих», ознайомили глядачів із творчістю українських художників, розповіли про шедеври художньої творчості, про доленосні й курйозні події із життя славетних художників. Підопічні із захватом розгадували ребуси, відповідали на запитання вікторини, а також дізналися про такі специфічні види художнього мистецтва, як шарж, карикатура, колаж та ін.

Детальніше...

Розвиток інтелекту дітей з особливими потребами через тонку моторику

Світлана – учитель-реабілітолог групи соціальної реабілітації міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» проводить заняття для Софії. Пані Світлана використовує багатофункціональну дошку за методикою Монтессорі для того, щоб розвити дрібну і велику моторику; логіку і пам'ять; творчий потенціал у своєї вихованки.

Детальніше...

Спільний рейд

З метою проведення профілактично-роз'яснювальної роботи з населенням соціальні працівники відділення Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради разом з працівниками ГУ ДСНС України, поліції, адміністрації району провели спільний рейд щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Вони побували у родин, що мешкають в мікрорайоні Ялти Заводського району. У ході рейду поспілкувалися з мешканцями, відповіли на різноманітні питання, надали інформаційні листівки.

Детальніше...

Заняття у гуртку арт-терапія

Кожен новий навчальній рік приносить нові знання, нові можливості для розвитку особистості та реалізації своїх потреб. Актуальним зараз є розвиток в людині креативності мислення .У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради на прохання слухачів «Університету третього віку» в цьому році почалися заняття гуртка «АРТ-ТЕРАПІЯ». Викладає даний предмет волонтер Коваленко Марія Григорівна. Заняття проходять щосереди о 14 годині.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація