Новини

 На крилах любові

Минулий тиждень був багатий на свята: Масляна, День святого Валентина, Стрітення. Щоденно у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводились тематичні та святкові заходи.

Наприкінці тижня для підопічних відділення був організований літературно – музичний вечір «На крилах любові». На захід запросили поетів з літературного об’єднання «Стапель» Бабіну Наталю Іванівну та Шевченко Тамару Сергіївну. Вірші розкривали всі грані любові: до матері, до дітей, до природи. Нестеренко Тетяна Михайлівна - солістка хору ветеранів при обласному палаці культури проспівала улюблені романси. Дмитрієва Віра Миколаївна та Світлічна Любов Вікторівна, з великою любов’ю до творчості Павла Глозового, розважали присутніх гуморесками відомого автора.

Детальніше...

Глина - це просто, дивовижно!

У цілях гармонізації емоційного стану вихованців центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» використовується такий елемент арттерапевтичного методу, як глинотерапія. 

Це і профілактика особистісних відхилень, і вихід негативних емоцій, і зняття нервово-психічної напруги, страхів, агресії, і, що найголовніше, зв'язок з світом природи.

Із глини може ліпить кожен. Глина – це чудовий медіум. Її м'яка субстанція активізує тактильні відчуття, пробуджуючи почуття радості. Вона дає можливість дітям отримувати як тактильні, так і кінестетичні відчуття.

Детальніше...

ШАНОВНІ МИКОЛАЇВЦІ!

За допомогою до всіх небайдужих людей звертається родина Дмитра Ли.

Дев’ятирічний Дмитро мешкає у місті Первомайськ Миколаївської області і до недавнього часу був веселим та жвавим хлопцем.
Сьогодні на проведення йому дороговартісної операції по пересадці кісткового мозку необхідно зібрати 130 тис. дол.
Операцію погодились зробити в Стамбульскій клініці у Турції.

Реквізити для надання допомоги:
Картка Приват банку 4149 4978 5817 5609
Отримувач – Кім Олена Вікторівна, мати Дмитра.

ДО ДНЯ ПАМЯТІ ВОЇНІВ- ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ

Скільки їх полягло, не злічити

нікому, нам не відданий біль, не відчута та
втома, пам'ять вічно жива і ніким не забута.

Війна - найбільша трагедія в історії людства.

У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення зібралися миколаївці для відзначення «Дня вшанування учасників бойових дій в Афганістані». Розпочалася зустріч з виступу бібліотекаря Вітовської районної бібліотеки Сапури Тамари Михайлівни, яка розповіла про радянсько-афганську війну, яка невгамованим болем залишилась у серцях багатьох наших співвітчизників. Вона представила виставку літератури на тему «Події та історія війни в Афганістані» та коротко розповіла про ці цікаві видання.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація