Новини

Святковий благодійний концерт

З 15 листопада по 15 грудня 2018 року міський центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» організував та провів акцію милосердя «Добро у твоїх руках». У рамках акції 15 грудня у приміщенні Палацу культури «Корабельний» відбувся святковий благодійний сольний концерт Заслуженого артиста України Олександра Сичова. На концерті прозвучали його авторські пісні у сольному виконанні та у виконанні творчих колективів міста Миколаєва. 

Перед концертом була відкрита виставка творчих робіт дітей з інвалідністю міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік»; продаж авторських поетичних збірок миколаївського поета Олександра Мачули, а також ярмарок солодощів Миколаївського професійного промислового ліцею і ТОВ «Лакомка».

Детальніше...

Зустріч активістів-ветеранів

У Заводському районі пройшла традиційна зустріч активу Ради ветеранів війни та праці Заводського району з представниками влади.

У ній взяли участь народний депутат України Борис Козир, голова адміністрації Заводського району Віктор Дмитрук, голова Миколаївської міської організації ветеранів України Віталій Ященко, голова Ради ветеранів Заводського району Борис Лапков, представники 33 ветеранських організацій Заводського району.

Голова адміністрації Заводського району прозвітував перед ветеранами про виконану роботу щодо благоустрою території, соціального захисту різних верств населення, підтримки молоді, ветеранів. Голова ради ветеранів Заводського району Борис Лапков підбив підсумки роботи ветеранської організації за останній рік.

Детальніше...

Всеукраїнський тиждень права «Мої права –моя фортеця»

« Державні гарантії безоплатної правової допомоги та порядок її отримання»

Бібліотека-філія №18 Централізованої бібліотечної системи для дорослих м.Миколаєва являється соціальним партнером для відділення денного перебування Корабельного району в проведенні спільних культурно-просвітницьких заходів.

Так, 13.12.2018 року в читацькому залі бібліотеки-філії №18 для слухачів “Університету 3-го віку» відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулась цікава правова зустріч з начальником відділу правопросвітництва другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Жепало В.М.

Детальніше...

Я маю право!

Щорічно, 10 грудня у світі відзначається Міжнародний день захисту прав людини. Ця дата була впроваджена Генеральною Асамблею ООН в 1950 році на честь прийняття 10 грудня 1948 року загальної декларації з прав людини. Декларація стала першим світовим документом, що сформував положення про права людини.

З метою роз’яснення прав людини, у відділені денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради двічі на місяць проводяться зустрічі з юристами першого Миколаївського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту прав людини, головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій Дракіна Анастасія Вікторівна провела навчання на тему: «Огляд основного закону про захист прав споживачів. Відшкодування шкоди, завданої внаслідок недоліків товарів, робіт, послуг. Захист прав споживачів». Підопічні ознайомились з Законом України «Про захист прав споживачів» та отримали консультації з інших питань.

Детальніше...

Учні побували у ветеранів

У 2018 році Україна офіційно долучилася до Всесвітнього благодійного руху «Щедрий вівторок». Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

Учні 7-Б класу Миколаївської гімназії № 3 разом з класним керівником Плахутою Наталією Ярославівною долучилися до соціального проекту «Щедрий вівторок» і організували відвідування 7 підопічних відділення соціальної допомоги вдома Корабельного району з врученням благодійної допомоги у вигляді продовольчих наборів, які надало ТДВ «Южноукраїнська транспортна компанія».

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація