Новини

Зустріч у клубі «Здоров’я»

Підопічних відділення денного перебування Інгульського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради запросили до бібліотеки ім. М.Л.Кропивницького на засідання клубу «Здоров`я», тема зустрічі - «Цілюща сила води». Лектор, Новосьолов Юрій Миколайович, за фахом технік-інженер, але вже близько 18 років вивчає різноманітну літературу з питань оздоровлення організму саме за допомогою питної води. В ході лекції Юрій Миколайович розповідав про правила очищення води за допомогою кремнію, який можна придбати у будь-якій фіто-аптеці. Недолік саме цього компоненту погано впливає на ріст нігтів, волосся, стан шкіри, розкрив властивості структурованої, янтарної та шунгітованої води. Наголосив на правилах вживання питної води на протязі дня, а також розкрив секрети як зарядити воду позитивними емоціями. В ході зустрічі підопічні відділення отримали відповіді на всі свої питання, побачили деякі досліди з водою на власні очі та отримали багато корисних порад. 

Щиро дякуємо працівникам бібліотеки за турботу про літніх людей та співробітництво!

Детальніше...

Дивовижний світ морських тварин

Минулого тижня вихованці міського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Цвєтік-Сєміцвєтік» завдяки клопотанню адміністрації Центру мали можливість відвідати дельфінарій в селищі Коблево. Діти разом з батьками та вчителями-реабілітологами поринули у дивовижний світ морських тварин.

Доведено, що дельфіни та інші морські мешканці позитивно впливають на емоційний та психічний стан людини, особливо, є корисним для дітей з обмеженими можливостями. Сама зустріч з морськими тваринами принесла дітям море чудових вражень та емоцій, заспокійливо вплинула на поведінку дітей з інвалідністю.

Усі присутні були в захваті від неймовірного водного шоу. Була відмічена злагоджена робота тренерів з їхніми морськими вихованцями: морськими котиками, тюленем та дельфінами. Гості шоу-програми спостерігали за тим, як морські мешканці стрибали в кільце та через обручі, крутили на своєму носику тренерів, синхронно вистрибували і стрибали у воду, хвостиком грали з м’ячем.

Детальніше...

Правила призначення пенсії

У відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради 15 серпня 2017 року відбулася зустріч зі спеціалістами Центрального об’єднаного управління Пенсійного фонду України м.Миколаєва Миколаївської області Гуменюк Н.М. та Новицькою Є.В. Підопічним відділення надані роз’яснення щодо призначення пенсії та пропоновану урядом пенсійну реформу, складовою частиною якої є обов’язкове осучаснення пенсій, тобто їх перерахунок відповідно до зростання середньої заробітної плати, з якої сплачуються внески. Крім того, кожний потребуючий отримав відповіді на свої запитання.

Детальніше...

Угода

16.08.2017 року у департаменті праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулася робоча зустріч директора департаменту Сергія Бондаренка з керівником першого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олегом Матвієнко.

Метою зустрічі стало налагодження та підтримка ефективного партнерства для об’єднання зусиль заради задоволення правових потреб громадян, правової освіти населення, сприяння ефективній діяльності системи безоплатної правової допомоги для незахищених верств населення міста Миколаєва.

В результаті конструктивного діалогу підписано угоду «про співпрацю у сфері надання безоплатної первинної правової допомоги» та розроблено спільний план заходів.

Детальніше...

Спешите радовать и радоваться, спешите творить добро

В один из самых жарких дней августа состоялась давно спланированная и долгожданная экскурсия в Одессу для волонтеров Николаевского отделения Всеукраинской благотворительной организации «Турбота про літніх в Україні».

Тридцать волонтёров, несколько детей, учащиеся гуманитарной гимназии № 2, студенты Черноморского университета им. Петра Могилы и Николаевской политехники прекрасно отдохнули. Экскурсия состоялась благодаря благотворительной помощи нескольких предпринимателей Николаева, которые понимают важность и значимость работы волонтёров в проекте «Активизация жертв нацизма и людей старческого возраста и других категорий путём участия в мероприятиях социальной направленности и здорового образа жизни» в рамках программы «Место встречи –Диалог» .

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація