Новини

Зустріч до дня поезії « У колі друзів»

Вже традиційними стали зустрічі, що проводяться кожного року до Дня поезії. У відділенні денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради для підопічних було організовано та проведено літературно-мистецьку програму під назвою «У колі друзів», на яку були запрошені поети нашого міста та учні школи мистецтв № 2 м. Миколаєва. Ведучою цього заходу була поетеса, суспільний діяч, активний учасник літературно-творчого об’єднання «Творче слово» Суханова Р.Х. Вона розпочала програму віршами зі свого поетичного доробку та повела слухачів у світ поетичного слова.

Прикрасили цю зустріч виступи юних талантів школи мистецтв, що наповнили серця присутніх музикою, співом та грою на гітарі, бандурі, домрі, фортепіано. А потім продовжили свої виступи учасники творчого об’єднання, а саме: Кремер С.Ю., Новикова Т.О., Большина Л. Г. На зустріч також завітав молодий поет Бойко О. Він розповів про себе та представив свою поетичну сторінку. Лідія Большина виконала пісні та розповіла вірші зі свого творчого репертуару.

Детальніше...

Поезія - це завжди неповторність…

21 березня все прогресивне людство відзначає день поезії. Щороку це свято відмічають зібраннями та проводять зустрічі, щоб віддати належне поетичному слову та задуматися про ту фундаментальну роль, яку відіграє поезія в діалозі між культурами, в діалозі, який є гарантом миру.

Відділенням денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради спільно з Вітовською районною бібліотекою саме в день свята організовано та проведено для підопічних відділення поетичну зустріч до Дня поезії та представили присутнім книжкову виставку під назвою «Все, що душа довірила словам».

Детальніше...

Матеріальна допомога громадянам від влади

У 2016 році для виплати адресної допомоги миколаївцям було витрачено майже 3 млн. гривень, виділених з міського бюджету. Про це у четвер, 23 березня, розповіла директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Любов Самерханова, під час засідання міської координаційної ради з реалізації міської програми «Соціальний захист» на 2016-2018 роки і міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. Це дало можливість надати адресну допомогу мешканцям міста, а саме адресну стипендію громадянам, яким виповнилось 100 і більше років, допомогу дітям-сиротам, громадянам, які опинилися у складних життєвих обставинах у зв’язку з необхідністю проведення лікування або операції дітей та дорослих городян, у разі стихійного лиха та пожежі, а також у зв'язку зі складними життєвими умовами, які склалися через тривалу хворобу та смерть члена сім'ї тощо. На 2017 рік для виплати даної допомоги у міському бюджеті заплановано 2,8 мільйонів гривень.

Краса поезії

Поезія — це завжди неповторність,
Якийсь безсмертний дотик до душі.

(Ліна Костенко)

Рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО 21 березня відзначається Всесвітній день поезії. Це рішення було прийнято у зв'язку з тим, що поезія може допомогти людині розгадати найскладніші питання. Вона формує громадську думку і в той же час передає внутрішні переживання як самого автора, так і читачів.

Поезія супроводжує людину через усе життя. Поезія – любимий жанр літератури, який звучить на усіх масових заходах у відділенні денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення.

Детальніше...

Для надання допомоги безробітним громадянам

У минулому році 1301 безробітний взяв участь у громадських роботах. Про це у четвер, 23 березня, розповіла заступник директора департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Олена Ніколаєва, під час засідання міської координаційної ради з реалізації міської програми «Соціальний захист» на 2016-2018 роки і міської програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей. В основному це були роботи з благоустрою та озеленення міста. «…Хочу нагадати, що громадські роботи фінансуються із розрахунку 50 на 50. Всього на оплату праці безробітних було витрачено 1 мільйон 255 тисяч 272 гривні, сума виділена з місцевого бюджету і фонду соціального страхування на випадок безробіття», - сказала Олена Ніколаєва. Безробітних до громадських робіт залучали департамент праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, районні адміністрації міста, а також миколаївські підприємства. Також Олена Ніколаєва підкреслила, що залучення безробітних до громадських робіт здійснюється для надання їм допомоги.

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація