Новини

Разом долаємо труднощі, разом йдемо до висот!

Відповідно до меморандуму безперервної освіти Європейського Союзу сьогодні концепція навчання впродовж всього життя прийнята і здійснюється в більшості розвинутих країн світу. Це особливо важливо для вирішення проблем людей старшого віку, покращення якості їх життя, збереження та формування їх активної життєвої позиції. 

Впровадження освітньої послуги «Університет третього віку» у нашому місті запроваджено з листопада 2011 року, коли в університеті ім.В.О.Сухомлинського та 4-х районних відділеннях міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відкрилися факультети різного спрямування. І вже перші заняття показали, що за допомогою освічених та уважних викладачів, під час спілкування з подібними собі можна вирішити проблеми самотності, самореалізації.

Детальніше...

Батьківські збори у міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю

У міському центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю відбулися батьківські збори. На захід завітали директор департаменту праці та соціального захисту населення С.М. Василенко та його заступник І.І. Чорна. Гості активно спілкувалися з батьками, давали відповіді на хвилюючі їх питання.

Тема батьківських зборів – сенсорне виховання дітей з інвалідністю. Вчителі-реабілітологи та спеціалісти Центру розповіли батькам, що сенсорне виховання служить основою пізнання світу, першим ступенем якого є чуттєвий досвід. Успішність розумового, фізичного, естетичного виховання в значній мірі залежить від рівня сенсорного розвитку дітей, тобто наскільки абсолютно дитина чує, бачить, відчуває оточуюче. Щоб сенсорний розвиток проходив повноцінно, необхідно цілеспрямоване виховання. Педагоги продемонстрували дидактичні матеріали та посібники, які використовують у своїй роботі під час реабілітаційних занять, надали практичні поради батькам.

Детальніше...

Вражаюча виставка

Підопічні відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з радістю відвідують різноманітні виставки. Ось і на цей раз їх запросили на виставку «Розкрий таємницю каміння». Відкриття виставки співпало з 104-річницею Миколаївського обласного художнього музею ім.В.В.Верещагіна та з 219-річницею О.С.Пушкіна. Урочисто відкрила виставку депутат Миколаївської обласної ради Іванова Надія Валеріївна. 

На виставці представлені твори народної майстрині Марії Комарової.

Детальніше...

Збори громади

Збори громади, що адміністративно підпорядковується Корабельному району, відбулись вчора у мікрорайоні Кульбакіно. Після закінчення робочого дня на зустріч з мешканцями вирушила завідувач сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат управління соціальних виплат і компенсацій Корабельного району департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Ліщук Л.А. Її метою було проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення, яке мешкає на значній відстані від установи соціального захисту. Під час бесіди з громадянами, а їх зібралось більше 100 осіб, спеціаліст розповіла про новий порядок призначення житлових субсидій. Вона розтлумачила основні положення та наголосила на необхідності більш уважно ставитись до заповнення документів. Лише три питання потребували додаткового роз’яснення: про склад сім’ї, про площу житлового приміщення, про придбання товарів на суму більше 50,0 тис.грн. Представник департаменту запевнила присутніх, перед початком опалювального періоду у мікрорайоні, як завжди буде відкритий пункт прийому документів для оформлення субсидій.

Детальніше...

Активный отдых

Даже в каникулы, которые для студентов «Университета третьего возраста» проводят время очень активно. Уже не первый год отделение дневного пребывания Центрального района городского территориального центра социального обслуживания (предоставление социальных услуг) департамента труда и социальной защиты населения Николаевского городского совета составляет совместные планы работы на лето с Николаевской областной универсальной научной библиотекой им. А. Гмырева. Один из полюбившихся пенсионерам проектов - «Мобильная библиотека – простор для развития».

Вот и сегодня, отдел документов по вопросам культуры и искусства пригласил наших подопечных в их любимый Каштановый сквер на интересную встречу, посвященную календарным обычаям и традициям украинцев.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація