Новини

Відбувся семінар присвячений Всесвітньому дню охорони праці під гаслом: «Захищене і здорове покоління» з керівниками та фахівцями підприємств, установ міста Миколаєва.

20 квітня 2018 року в приміщені територіального центру соціального обслуговування Центрального району відбувся семінар присвячений Всесвітньому дню охорони праці, який цього року проводиться під гаслом: «Захищене і здорове покоління». 

На семінар були запрошені установи охорони здоров’я, освіти, культури та представники 30 підприємств різної форми власності. У роботі семінару взяли участь: начальник Миколаївського Міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Миколаївській області Ганношин Ю.М., головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції ФСС України у Миколаївській області Передельський В.М., головний державний інспектор відділу організації державного нагляду організаційно – аналітично забезпечення, розслідування та обліку виробничого травматизму управління Держпраці у Миколаївській області Бешевец М.І., начальник відділу охорони праці ТОВ МСП «Ніка – Тера» Потапенко Т.В., начальник управління охорони праці ДП НВКГ «Зоря» - «Машпроект» Тимошевський І.С., начальник служби охорони праці та цивільного захисту ПАТ «Миколаївгаз» Лук’яненко Т.В. та фахівці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради.

Детальніше...

Досліджуємо світ Флори!

Учителі-реабілітологи міського центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю «Цвєтік-Сєміцвєтік» проводять інтегровані заняття під час яких формують життєву компетентність у дітей.

Сучасний світ потребує від людини вміння орієнтуватися в будь-яких обставинах, швидко приймати рішення, розвивати і набувати різних навичок. Це спонукає учителів-реабілітологів змінювати формат освітньої роботи з дітьми і орієнтувати на максимальний зв'язок із життям.
Сьогодні ми досліджуємо світ Флори і саджаємо півники у відкритому ґрунті.

Детальніше...

Один тиждень роботи відділення денного перебування Корабельного району

Кожного разу відвідувачі відділення денного перебування Корабельного району міського територіального центру соціального обслуговування ( надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради з нетерпінням чекають зустрічей зі спеціалістами та тематичних лекцій на цікаві теми. І цього тижня понеділок розпочався з лекції психолога Мацової Наталії Михайлівни на тему «Сутність активного способу життя», де цікава розповідь супроводжувалась відеоматеріалом. 

У вівторок слухачі прийшли на заняття з англійської мови. Викладач Глінка Валерія Юріївна підготувала для них контрольну роботу та продовжувала розучувати пісню Estedey для участі у випускному вечорі.

Детальніше...

Допомога місту

У центрі реінтеграції бездомних громадян, що знаходиться у Миколаєві, за адресою вул. Кругова, 47, знаходяться на реабілітації громадяни, що потребують відновлення документів, лікування. Серед них багато людей пенсійного віку та тих, що мають фізичні обмеження. Але є і такі, що опинилися у скрутних життєвих обставинах та знаходяться у пошуках роботи. Саме такі громадяни об’єдналися у бригаду по прибиранню кладовищ міста. За домовленістю з комунальним підприємством «Миколаївська ритуальна служба» 39 клієнтів центру працювали 8 днів (з 6 по 14 квітня) на загальноміському цвинтарі у Мешковці та у Корабельному районі.

Екскурсія до обсерваторії

18 квітня – Міжнародний день пам’ятників та видатних місць. Цей день запам’ятається підопічним відділення денного перебування Заводського району міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради, як день відвідування Миколаївської астрономічної обсерваторії.

Миколаївська астрономічна обсерваторія - одна з найстаріших обсерваторій Європи, яка продовжує виконувати свої функції. Була заснована у 1821 році командиром Чорноморського флоту та губернатором Миколаєва, адміралом Олексієм Грейгом. Розпочала свою роботу у 1827 році і виконувала функції Морської обсерваторії, яка забезпечувала кораблі флоту картами, точними навігаційними приборами і проводила наукові дослідження.

Детальніше...

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація