Засідання міської координаційної ради з питань соціальної реабілітації дітей-інвалідів

29 травня в  департаменті  праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулось засідання міської координаційної ради з питань соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

З доповіддю про реалізацію нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича в частині створення патронатних служб з метою раннього виявлення і вчасної реабілітації дітей з вродженими вадами або із затримкою розвитку виступила головний педіатр управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Заміхановська В.В. Про інклюзивне навчання дітей з особливими освітніми потребами загальноосвітніх навчальних закладах міста, яке здійснюється у Миколаєві розповіла інспектор управління освіти Миколаївської міської ради Іскова Л.М. Директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Самерханова Л.І. проінформувала присутніх про реалізацію нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича в частині створення мережі центрів денного перебування дітей-інвалідів при реабілітаційних центрах.

Заслухавши та обговоривши доповіді  координаційна рада прийняла рекомендації, в тому числі щодо подальшого впровадження інклюзивного навчання в загальноосвітніх закладах міста, налагодження співпраці навчальних закладів з інклюзивним навчанням із центрами реабілітації дітей-інвалідів, а також вирішити питання стосовно забезпечення підвезення автотранспортом вихованців ДНЗ № 60, які мають опорно-рухові порушення.

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Надання житлових субсидій

Учасникам АТО та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист інвалідів

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація