Засідання міської координаційної ради з питань соціальної реабілітації дітей-інвалідів

29 травня в  департаменті  праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради відбулось засідання міської координаційної ради з питань соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

З доповіддю про реалізацію нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича в частині створення патронатних служб з метою раннього виявлення і вчасної реабілітації дітей з вродженими вадами або із затримкою розвитку виступила головний педіатр управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Заміхановська В.В. Про інклюзивне навчання дітей з особливими освітніми потребами загальноосвітніх навчальних закладах міста, яке здійснюється у Миколаєві розповіла інспектор управління освіти Миколаївської міської ради Іскова Л.М. Директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Самерханова Л.І. проінформувала присутніх про реалізацію нових соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича в частині створення мережі центрів денного перебування дітей-інвалідів при реабілітаційних центрах.

Заслухавши та обговоривши доповіді  координаційна рада прийняла рекомендації, в тому числі щодо подальшого впровадження інклюзивного навчання в загальноосвітніх закладах міста, налагодження співпраці навчальних закладів з інклюзивним навчанням із центрами реабілітації дітей-інвалідів, а також вирішити питання стосовно забезпечення підвезення автотранспортом вихованців ДНЗ № 60, які мають опорно-рухові порушення.

Шановні друзі!

Вітаємо Вас на нашому  сайті!

Ми будемо раді  надати Вам корисну пораду чи надати допомогу в  вирішені питань, пов'язаних з соціальним захистом.
Ознайомтеся з розміщеною на нашому сайті інформацією  і ми сподіваємося, що  вона  стане  корисною  для  Вас  та Вашій родини.

З повагою до Вас
директор департаменту
Сергій Миколайович Бондаренко

До уваги громадян

Запитуйте – відповідаємо

ОГОЛОШЕННЯ

Департаментом праці та соціального захисту населення відкритий інформаційно-консультативний пункт «Соціальна допомога». Телефонуйте у робочий час на багатоканальний номер – 15-07.

Прес-реліз

Оголошення

Пільговикам, які мають статус  «дитина війни»

Детальніше...

Відділ зайнятості населення, охорони та умов праці інформує

Законодавство

Послуги департаменту

Статистична інформація