21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Другий етап засідання конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів) у сфері соціального захисту і соціального забезпечення, розроблених інститутами громадянського суспільства

Протягом 30 листопада 2021 року  та 01 грудня 2021 року  у приміщенні Науково – педагогічної бібліотеки м. Миколаєва проходив другий етап засідання конкурсної комісії з визначення програм (проєктів, заходів) у сфері соціального захисту і соціального забезпечення, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з бюджету Миколаївської міської територіальної громади, де відбувся відкритий захист конкурсних пропозицій головами громадських організації, а саме:

  1. Громадська організація « Військово – патріотичний клуб «Авангард» (Грабовий Дмитро Русланович).

  2. Громадську організацію «Асоціація інвалідів – ветеранів АТО» (Гуссіді Сергій Миколайович)

  3. ГО «Миколаївська міська рада ветеранів» (Ященко Віталій Михайлович)

  4. ГО «Миколаївська організація інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій» (Бушина Любов Миколаївна).

  5. ГО «Миколаївське міське об’єднання родин з особливими дітьми та інвалідів – дитинства «Усмішка дитини» (Голова ради – Зубеніна Світлана Володимирівна)

  6. Громадська організація «Організація інвалідів Центрального району ВОІ СОІУ» (Політаєв Сергій Володимирович)

Відповідно до п.20 рішення виконавчого комітету від 26.05.2021 № 441 «Протягом 15 робочих днів після затвердження бюджету Миколаївської міської територіальної громади на відповідний бюджетний період конкурсна комісія на підставі рейтингу конкурсних пропозицій та в межах передбаченого обсягу фінансування приймає рішення щодо визначення переможців конкурсу  та обсягів бюджетних коштів для надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) кожної програми (проєкту, заходу)».

https://youtu.be/hs6p26Vos0w

        

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація