Статті

Інформація громадським організаціям

               Пріоритетні напрями у сфері соціального захисту і соціального забезпечення  на 2021 рік

 Проведення майстер класів, тренінгів, арт - терапії, семінарів, круглих столів з дітьми з інвалідністю  їх батьками, та особами з інвалідністю, ветеранами, сімей загиблих (померлих), учасників бойових дій, особами похилого віку, внутрішньо переміщеними особами та їх родинами та особами які опинилися в складних життєвих обставинах.

 Проведення театральних вистав, концертів, виставок, поїздок, екскурсій, святкових заходів  за участю дітей з інвалідністю їх батьків та осіб з інвалідністю, ветеранів, сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій, осіб похилого віку, внутрішньо переміщених осіб та їх родин.

 Проведення заходів з набуття нових знань та навичок з трудової, професійної, фізичної реабілітації та соціальної адоптації за участю за участю дітей з інвалідністю їх батьків, осіб з інвалідністю ветеранів, сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій, осіб похилого віку, внутрішньо переміщених осіб та їх родин.

 Проведення заходів з активізації та пропагування освіти дорослих,

 Вшанування осіб поважного віку, яким виповнилося 100 років.

 Проведення заходів з реалізації сімейної, гендерної політики, попередження домашнього насильства та протидії торгівлі людьми.

 Проведення заходів до пам’ятних дат соціального спрямування.


Переможці проєктів від  інститутів громадянського суспільства  

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація