Працюємо разом

На засіданні правління Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України обговорювались шляхи реформування та подальшої діяльності організації в сучасних умовах. Директор міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Бондаренко доповів про співпрацю установи, яку він очолює, з місцевими осередками Товариства. Протягом багатьох років, як член правління Товариства Червоного Хреста, він разом з керівництвом Товариства, організує діяльність по підтримці громадян, що опинились у кризовій ситуації.

Особливою сторінкою у діяльності двох цих структур стала сумісна робота під час пандемії та введення карантинних заходів. Як відзначив директор міського територіального центру доцільною була допомога Товариства у забезпеченні соціальних працівників та підопічних індивідуальними засобами захисту, дезсредствами. З вдячністю Сергій Бондаренко розповів про проведену разом з  працівниками Товариства роботу по доставці окремим категоріям громадян, а саме самотнім людям старше 80-ти років, особам з інвалідністю, малозабезпеченим сім’ям та одиноким матерям, продуктових наборів. Традиційно співпрацюють з міською владою районні осередки Товариства по недопущенню загибелі осіб без визначеного місця проживання від переохолодження у зимовий період, проводиться збір одягу, бувшого у вжитку для роздачі нужденним.

На засіданні правління Товариства її керівник Андрій Скороход вручив Подяку Сергію Бондаренку за підтримку у часи реформування, всебічну допомогу та вагомий внесок у вирішенні гуманітарних питань.

 

 

 

 

 

  

 

  

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація