Засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

13.03.2020 відбулося засідання міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

З інформацією про здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення відповідно до ч.3 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» інспекторами праці відділу з питань інспекції праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради протягом 2019 року виступив начальник відділу з питань інспекції праці управління праці департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Бельський  Ігор Олександрович.

         Крім того, заслухано питання  про здійснення контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення у сферах торгівлі, тимчасового розміщення та організації харчування, будівництва, сільського господарства, транспорту та кур’єрської діяльності на виконання доручень Прем’єр - міністра України.

На засіданні міської робочої групи виступили начальник Державної податкової служби у м. Миколаєві Тетяна Кас’янова  та заступник начальника відділу забезпечення наповнення бюджету фінансово – економічного управління  головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Катерина Голубок.  

Було зазначено, що за результатами спільної контрольно – перевірочної роботи, відбулося зростання показників та спостерігається позитивна динаміка щодо збільшення кількості працевлаштованих найманих осіб та кількості зареєстрованих фізичних осіб - підприємців. 

За результатами засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення було прийняте рішення про продовження роботи  щодо здійснення на території  міста державного контролю за додержанням законодавства про працю юридичними особами та фізичними особами, які використовують найману працю та подальшу співпрацю між виконавчими органами Миколаївської міської ради та місцевими органами державної виконавчої влади.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація