21 24 slide1 14 12 9 7 22 5 27 25 18 16 2 15 13 10 8 4 3 19 20 26 28

21

24


Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 81

Notice: Trying to get property of non-object in /home/nii997/public_html/templates/zt_eoty/html/mod_zt_headline/zt_slideshow.php on line 82

slide1

14

12

9

7

22

5

27

25

18

16

2

15

13

10

8

4

3

19

20

26

28

Шановні мешканці міста Миколаєва!

З метою визначення потреб населення міста Миколаєва у соціальних послугах та пріоритетів їх подальшого розвитку департаментом праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради проводиться анкетне опитування.

Пропонуємо взяти участь в анкетуванні та відповісти на запитання, які необхідно врахувати в організації надання соціальних послуг у місті Миколаєві.

Анкета анонімна, результати необхідні для узагальнення. Будь ласка, уважно прочитайте запитання та поставте позначку поруч з обраним варіантом відповіді.

Анкета доступна за посиланням :

Відкрита група денного перебування для дітей з особливими потребами

10 березня у міському центрі комплексної реабілітація для дітей з інвалідністю відбулась довгоочікувана подія - відкриття групи денного перебування дітей з інвалідністю. Це велике досягнення адміністрації Центру на чолі з директором Ольгою Бондар  та усіх тих, хто безпосередньо брав участь та підтримав добрим словом.

Директор Центру розповіла про  особливості графіка перебування та подякувала усім, хто допоміг у цій справі.

На урочистому відкритті були присутні гості та благодійники: перший заступник міського голови Сергій Криленко,  директор департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради Сергій Василенко, директор обласного департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Єльчієва, заступник директора міського територіального центру Любов Самерханова, голова ГО «Миколаївська організація Всеукраїнської організації «Союз осіб  з інвалідністю України» Ольга Степаненко, депутат Миколаївської міської ради В'ячеслав Карцев, голова громадської організації «Сильні разом» Олексій Долгіх, голова ради ГО «Усмішка дитини» Світлана Зубеніна.

Гостинно зустрів Центр і викладачів Чорноморського національного університету імені Петра Могили: керівник  науково дослідно-практичного центру з питань інклюзії та реабілітації Наталья Сараєва, викладач кафедри соціальної роботи Дмитро Сай, викладач Мелінда Доктер та соціальний робітник, волонтер Сюзанна Браун.

Це лише перші кроки для наших майбутніх планів щодо надання  більш якісних реабілітаційних послуг для наших дітей. Далі - більше!

 

 

 

 

 

                                                                           

 

 

 

  

Шановні друзі!

 

Сіючи добро, ми зберемо гарний врожай щастя, любові й добробуту.

Треба щодня, щогодини, щохвилини творити людям добро. І вони його не забудуть. Поспішайте творити добро, бо життя таке коротке і пролетить як мить!

З повагою до Вас
директор департаменту
Василенко Сергій Михайлович

Увага, короновірус!

Інформація громадським організаціям

Публічна інформація

Надання житлових субсидій

Управління праці інформує

Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей. Інформація для пільгової категорії громадян.

Надання державних допомог. Інформація для громадян, вимушених покинути свої оселі

Соціальний захист осіб з інвалідністю

Соціальне обслуговування мешканців Миколаєва

Літній відпочинок учасників АТО/ООС

Реабілітація дітей з інвалідністю

Телефонуйте до інформаційно-консультативного пункту «соціальна допомога 15-07»

Телефонні гарячі лінії

Транспортні соціальні послуги

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація