Оголошення про вакансію

 За покликом своєї душі 25 років тому Ганна Степанівна Діліна зв’язала свою професійну діяльність з дітьми. Вчитель-реабілітолог, директор міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Цветик-Семицветик» віддавала всі свої знання та вміння для реабілітації особливих дітей. Плинність часу та життєві обставини не впливають на Ганну Степанівну, яка продовжує бути активною та цілеспрямованою людиною, що ставить перед собою нові цілі.

          Колеги, друзі, діти та їх батьки щиро дякують ВЧИТЕЛЮ за душевну щедрість, надзвичайну любов до дітей, за професіоналізм і педагогічний талант.

З глибокою пошаною та вдячністю за багаторічний труд колектив департаменту праці та соціального захисту населення Миколаївської міської ради бажає Ганні Степанівні Діліній успіхів, високих досягнень, здоров’я.

У зв’язку зі звільненням Діліної Г.С. з посади директора міського центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю у департаменті приймаються заяви від фахівців відповідної кваліфікації на вакантну посаду директора закладу до 8 листопада поточного року. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Законодавство

  Колегія департаменту 

 

 

Статистична інформація